Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotomichael (Pabianice)
Autor Wiadomość
violinka86 

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 6:20 pm   Fotomichael (Pabianice)

znalazłam nasz lokalny odpowiednik foto knyta, to niejaki fotomichael z pabianic, przy przeglądaniu strony wykażcie się cierpliwością bo to flash... Warto jednak czekać bo to co potem nastąpi będzie szokujące :) ja zajrzałam w zakładkę portfolio | dział ŚLUB

W zakładce o sobie Pan Fotograf powinien napisać: "lubię kolorki i fotoszopa"

Polecam :)

ps.
koniecznie ale to KONIECZNIE musicie zajrzeć do zakładki PLENER, tam są jeszcze większe cuda niż w dziale ŚLUB, dla zaostrzenia apetytu dodam tylko, że pierwsze ze zdjęć przedstawia Zalew Sulejowski z rozbitą gondolą, tęczą, balonami i parą młodą wędrującą w stronę zachodzącego słońca...
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Maj 23, 2013 6:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 6:59 pm   

Post wydzielony z innego tematu.
Proszę pisać o konkretnych fotografach w ich tematach lub jeśli jeszcze takiego nie ma to zakładajcie nowy temat. Pisanie opinii o fotografie X w temacie o fotografie Y mija się z celem i jest niezgodne z regulaminem forum.
_________________
 
 
violinka86 

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:56 pm   

Bo ja tylko chciałam nawiązać do foto Knyta, dlatego u niego w wątku to się znalazło. Bo przecież to wyraźnie widać, że Pan Fotograf Michael jest epigonem gatunku fotografii którym Pan Knyt Foto również się zajmuje. :)

No ale skoro nie wolno to sypię głowę popiołem, za grzechy żałuję i pozdrawiam wszystkich Nikiforów Fotografii Ślubnej. :) :) :)
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 8:21 pm   

violinka86 dzięki za ten komentarz ;) nie oparłam się pokusie, żeby obejrzeć stronkę - faktycznie... Cieszę się, że moje zdjęcia ślubne są bardziej naturalne ... ;)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 1:33 pm   

To może ja konkretnie o FotoMichael napiszę.
Moja koleżanka brała ślub 4 lata temu. Zdjęcia mieli w owym studio. Zdjęcia są okropne, tło się odcina, brakuje ręki na jednym z nich. Byli strasznie zawiedzeni.
Ale ich przygoda ze studiem rozpoczęła się na nowo kilka miesięcy później. Bez pozwolenia wykorzystano ich zdjęcia do reklamy studia. Próbowali się porozumieć z fotografem, ale skończyło się to jedynie agresją ze strony owego pana. Po tym, jak poszedł do zakładu pracy męża mojej koleżanki i zaczął go oczerniać przy przełożonym (jest urzędnikiem państwowym) poszli do adwokata. Ich adwokat wynegocjował ugodę i małe odszkodowanie za samowolkę, ale niesmak pozostaje.
 
 
przemekz11 

Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 10:57 pm   

Witam wszystkich,jeśli chodzi o Michaela z Pabianic
To moja rodzina już kilka razy korzystała z jego usług
ślub,komunia,chrzest nawet zdjęcia reklamowe
Nie było do czego się doczepić,dobra jakość i cena.Polecam wszystkim... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl