Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywany
Autor Wiadomość
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 8:41 pm   Tanie dywany

Może ktos z Was bedzie umiał mi pomóc, gdzie moge w Łodzi kupic tani dywan? Tani dywan albo wykładzinę. Potrzebuję sobie pilnie urządzić pokój ale fundusze na to mam ograniczone. Byłam w Komforcie, myslałam, że kupię wykładzinę i, że sie płaci z metra bieżącego (taka jestem inteligentna :P ) oczywiscie się płaci z metra kwadratowego i wyliczyli mi z obszyciem 470 zł... szukam takiego dywanu ze 2x3 m za nieduże jakieś pieniadze. Będę wdzięczna za pomoc bardzo.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 9:19 pm   

Na pewno w "Dywilanie" na Lodowej co pewien czas mają wyprzedaże albo stały kiermasz. Nawet ostatnio widziałam jakieś ogłoszenie.

Są jeszcze tzw. wykładziny targowe po 6-12 zł za m2. Ale to raczej do bardzo rzadko używanych pomieszczeń, bo jakość jest delikatnia mówiąc słaba. Ale u mnie np. ta wykładzina leży już ponad 4 lata i służy do wycierania butów i jest jak nowa. :wink:


Ale jakbyś ewentualnie chciała nie nowy to w "Gratce" jest mnóstwo ogłoszeń dywanowych, gdzie bardzo często za niewielkie pieniądze można kupić nowy lub prawie nowy dywan.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 7:11 am   

Rudka przejedź się do praktikera ul. Wieniawskiego tam teraz jest 20% zniżki na wszystkie artykuły. W uniwersalu też jest spory wybór ale niestety nie znam cen :smut:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 11:45 am   

Dziękuję Dziewczyny, w poniedziałek jadę na poszukiwania :) Musze od taty pozyczyc samochód. Kryszka a gdzie mniej wiecej to jest na Lodowej?
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 11:50 am   

dokładny adres Dywilan ul. Dąbrowskiego 247/249 (wjazd od Lodowej 99) niestety nie umiem wytłumaczyć jak tam dojechać :smut:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 11:57 am   

Mika napisał/a:
dokładny adres Dywilan ul. Dąbrowskiego 247/249 (wjazd od Lodowej 99) niestety nie umiem wytłumaczyć jak tam dojechać :smut:


dziękuję, teraz już trafię :) )
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 6:14 pm   

Jak będziesz jechać Dąbrowskiego od strony miasta to musisz skręcić w Lodową w prawo. Najpierw jest trawka, a Dywilan to będzie pierwszy budynek po prawej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:07 pm   Dywany

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3397

I taki "włochaty" dywan bym chciała mieć jak te na zdjęciach... tylko potrzebuję pomarańczowo - czerwone odcienie... a takich nigdzie nie ma
_________________

Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Maj 30, 2006 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:30 pm   

Kati - szczerze nie polecam :-)
Ja sie uparlam kiedys na taki super wlochaty niebiesko-granatowo- czarny, juz sama dokladnie nie wiem co to za kolory byly. Byl cudowny, ale powinnam byla wtedy od razu zainwestowac tez w super dobry nawilzacz powietrza i extra skuteczny odkurzacz, taki, ktory kosztuje ok 5-6 tys zl......... Puchate dywany to najgorsza sprawa w mieszkaniu.... Chyba, ze sypialnia jest miejsce, w ktorym malo sie kurzy, stoi tylko lozko, nie ma szaf, rzadko otwiera sie okna...
Ja jestem przewrazliwiona na punkcie kurzu, a wiadomo - tam gdzie posciel to niestety kurz tez bedzie.... Kiedys przyjechal do nas pan z takim odkurzaczem smokiem, ktory pral dywany i wykladziny. Zobaczylam ile swinstwa siedzialo w tym dywanie i na tym sie skonczylo. Swietnie sie po tym chodzi, super cieplo w nozki, ale utrzymanie w czystosci - masakra
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:50 pm   

O, ja też nie znosze powierzchni, na których gromadzi sie kurz... :x
W ogóle nie mam dywanów w domu i bardzo sobie chwalę ;)
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:52 pm   Dywany

Dziewczyny pochwalcie się jakie macie ładne dywany
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:58 pm   

Kati napisał/a:
tylko potrzebuję pomarańczowo - czerwone odcienie... a takich nigdzie nie ma

Są. :) W "Komforcie" - duże i małe - w pasy i kwiaty, więc może ci akurat ten wzór nie pasować, ale są.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Maj 30, 2006 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 3:04 pm   

Włochacze? :)

A może nie bedzie pasowała cena? :?
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 3:09 pm   

Nie, nie włochacze. :) Kolekcja JOY:



- ten w rzeczywistości ma żywe kolory i choruję na niego. 8) Cena 899 zł (tylko nie pamiętam czy za 200x300 cm czy za 170x240 cm).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
julia 


Dołączyła: 22 Mar 2006
Posty: 119
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 3:11 pm   

U mnie leży dywan welniany, ręcznie tkany ze stopniowanym strzyzeniem kupiony kilka lat temu (objaw typowego snobizmu :wink: ) Na początku, póki się nie udeptał był bardzo ładny, ale po kilku latach eksploatacji stracił dużo ze swej atrakcyjności dodam, że wydałam na niego kupe kasy i w chwili obecnej nie jestem z niego zadowolona. Teraz marzą mi się baranice rzucone przed kominkiem i przy kanapie. :hyhy:
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 3:14 pm   

O masz... nie ma to jak stąpnąć w sypialni rano bosą stopą na goły parkiet... :?

A moim zdaniem dywany dodają uroku. A zasłony ciepła i przytulności

Jaki mam dywanik w dużym pokoju - pokazałam w wątku o moim mieszkanku. A w mały jeszcze nie mam. Ale chciałabym mieć taki :



lub

ale pomarańczowo- żółto- czerwony lub w którymś z tych odcieni :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 3:16 pm   

Te też są fajne :) szkoda że prawie 1000 zł :? Ale są świetne Kryszko :mrgreen:
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 4:15 pm   

Dyskusję nt. zasadności dywanów jako takich proszę kontunuować tutaj: Dywan czy jego brak?
_________________
chez alma |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl