Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
oszukana wódka
Autor Wiadomość
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 2:02 pm   oszukana wódka

Piszę o tym tylko informacyjnie, bo niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdej butelki. Z ostatniego wesela przywieźliśmy 2 butelki wódki. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że w jednej z nich, zabanderolowanej, zamkniętej butelce była czysta woda. Butelka nawet nie śmierdziała wódką :? Rozmawialiśmy z młodymi, wódka była kupiona w Realu na al. Jana Pawła. Potraktowaliśmy to wszyscy z jajem :smile: młodzi niczemu nie są winni w takiej sytuacji.
Z tego co słyszałam, to podobno lepiej kupować wódkę w hurtowniach i nie uprzedzać wcześniej, że za np.2 dni przyjedziemy po 200 butelek wódki. My kupiliśmy w ten sposób w hurtowni w Skierniewicach. Mam nadzieje, że będzie ok :)
_________________
 
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 11:46 am   

A mozesz napisac dokladnie nazwe tej wodki?
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 12:06 pm   

Czyta DeLuxe Zoladkowa Gorzka, Polmos Lublin chyba.

[ Dodano: Wto Lip 14, 2009 11:21 am ]
Ja slyszalam o tym, ze zdarza sie, ze pracownicy hipermarketow na nocnych zmianach oprozniaja takie 5 litrowe baniaki z woda mineralna, wlewaja tam wodke, do butelek po wodce wlewaja wode, stawiaja baniaki w umowionym miejscu na polce z wodami i ktos tuz po otwarciu kupuje baniak z umowionego miejsca (np. dolna polka, drugi baniak). I tak 5 litrow wodki za 5 zl. A butelki po wodce albo na polke albo na straty, bo sie np.stlukly. Od razu zaznaczam, ze tylko slyszalam, nie widzialam, nikogo za reke nie zlapalam. Sama pracowalam kiedys w tym Realu i nic takiego nie slyszalam.
No ale jesli to prawda....to nie na darmo mamy powiedzonko "Polak potrafi" :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez sylwunia_niunia Wto Lip 14, 2009 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 9:31 pm   

sylwunia_niunia napisał/a:
, ze pracownicy hipermarketow na nocnych zmianach


Na nocnych zmianach? A co oni tam niby robią po nocach oprócz opróżniania butelek z wódką? Poza tym jest jeszcze coś takiego jak banderola z akcyzą i zgrzewana nakrętka do butelki wody mineralnej, które ulegają uszkodzeniu jak się je otwiera. Coś mi to bujdą na resorach pachnie. :roll:
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 15, 2009 10:32 pm   

Nie wiem czy bujda, ale mam taką nadzieję :)
Napisałam, że tak słyszałam. Nikogo za rękę nie złapałam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez sylwunia_niunia Sro Lip 15, 2009 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tasiorszwecja 

Wiek: 39
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 3
Skąd: U-j
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 8:48 pm   

dobrze słyszałaś... byłem na weselu do potem umierałem po tej De LuX..........
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 9:12 pm   

sorry za OT
EwaM napisał/a:
Na nocnych zmianach? A co oni tam niby robią po nocach oprócz opróżniania butelek z wódką?

uzupełniają towary na półkach, tak jest chyba w każdym markecie, to się robi w nocy :smile:
_________________
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 1:25 pm   

rany,nawet nie straszcie,my w weekend jedziemy do reala bo wcześniej tam ustaliliśmy,żeby nam przygotowali 150 butelek.mam nadzieję,że to będzie jednak wódka... :roll:
_________________


11.06.2011r.

 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Gru 23, 2009 7:35 pm   

Kiedyś słyszałam opinie, żeby właśnie nie uprzedzać wcześniej, że się przyjedzie po jakąś większą ilość alkoholu, właśnie ze względu na wątpliwą zawartość butelek. Dla mnie trochę dziwna sytuacja, bo butelki są zgrzane, mają banderole, takie wałki mogą chyba tylko w rozlewniach kręcić... :-?
Ja we wszytkich butelkach miałam wódkę (przynajmniej nic mi nie wiadomo, że było inaczej, ale zostało mi do teraz jeszcze kilka butelek, więc kto wie :wink: )
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 2:42 pm   

EwaM napisał/a:
oza tym jest jeszcze coś takiego jak banderola z akcyzą i zgrzewana nakrętka do butelki wody mineralnej, które ulegają uszkodzeniu jak się je otwiera.


Niby tak ale uwierz Polak potrafi. Napatrzyłam się na różne metody takich praktyk na studiach. Niektórzy koledzy mają prawdziwy fach w ręku, a inni kupują właśnie takie 5 litrowe baniaki z wódką.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 1:16 pm   

Ja ostatnio słyszałam historię trzech par, które zrzuciły się na wódkę, żeby było taniej i kupiły w hurcie. Za jakiś czas na wieczorze kawalerskim jednego z tych panów postanowili zrobić degustację wódki. Okazało się, że nie da się tego pić :( Ktoś podrobił banderole z akcyzą, ale wszystkie miały te same numery i poznali w ten sposób, że ktoś ich oszukał. Zamiast oszczędności musieli kupić wódkę jeszcze raz...
Jak dobrze, że my kupiliśmy bezpośrednio w gorzelni :wink:
_________________
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:28 pm   

oj Polak potrafi zdecydowanie...
sam pare razy w sklepie kupując okazyjnie wódkę trafiłem np na okazy z odklejającą się akcyzą... na początku pomyslałem że słabo przyklejone czy sie czymś zalało i klej nie trzyma, ale jako pomyslałem to ejdnak raczej myśle ze to już coś kombinowane było...

sam raczej bym nie uprzedzał o większym zamówieniu tak na wszelki wypadek.
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 10:14 pm   

Ja też bym nie uprzedzała o większym zamówieniu, co najwyżej zadzwoniłabym aby się dowiedzieć o ceny i ewentualne rabaty od ilości. My dostaliśmy chyba 5 lub 10% na 180 butelkach.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl