Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magnoliafoto
Autor Wiadomość
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 8:25 pm   Magnoliafoto

My skorzystaliśmy z darmowej sesji narzeczeńskiej w nowo powstającej firmie :
Magnoliafoto. Zobaczyliśmy efekty i zdecydowaliśmy się na plener :)
Jak ktoś byłby zainteresowany to namiary na priv
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez paulii Sob Wrz 18, 2010 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bertula 

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 7:35 pm   

Ja też polecam, szczególnie po tym jak widziałam zdjęcia mojego kuzyna. Bardzo fajne i nietypowe. My po sesji narzeczeńskiej też jesteśmy zauroczeni i Sesję Ślubną już mamy zarezerwowaną w Magnoliafoto :)
_________________
 
 
millusia 


Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 11:44 am   

Ooooo My też polecamy współpracę z Magnolia Foto :) Świetni, przesympatyczni ludzie robiący fajne zdjęcia. Sesja plenerowa była dla nas wszystkich niezapomnianą zabawą. Szczerze polecamy i pozdrawiamy Roberta i Beatę :)
 
 
Marlenne 

Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 10:54 pm   

My też polecamy Magnoliatofo.. Robert robi nietuzinkowe zdjęcia.. na pewno nie będzie to kilka standardowych 'póz' tylko to co naprawdę życzy sobie para młoda.. Wspólnymi siłami wychodzi naprawdę pięknie:) Dodatkowo sesja narzeczeńska pomogła nam się przełamać, dlatego w dniu ślubu poszło jak z płatka:] Zdjęcia natomiast są świetnej jakości..jak malowane
 
 
bertula 

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 10:55 pm   

Ślub już jest za nami i teraz z czystym sumieniem mogę polecać Beatę i Roberta. Świetni ludzie z którymi współpraca to czysta przyjemność :) Widzieliśmy już kilka zdjęć i jesteśmy pod mega wrażeniem, pierwsza klasa!!! :)
_________________
 
 
inkaa 

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Dłutów
Wysłany: Sro Sie 24, 2011 9:09 pm   

Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii o Magnoliaphoto. Polecam z czystym sumieniem!

Decyzja o tym kto będzie robił zdjęcia na moim ślubie zapadła jeszcze przed tym zanim ustaliliśmy datę. Miał zrobić je mój kolega, fotoreporter z którym pracowałam w gazecie. Niestety pech chciał, że miesiąc przed ślubem na którymś z koncertów zniszczył swój aparat.
Na szczęście nie zostawił mnie w potrzebie i wypatrzył w internecie Magnolię. Udało się ustalić wolny termin. Robert i jego przemiła żona są po pierwsze cudownymi ludźmi, ciepłymi, miłymi, otwartymi. W czasie robienia zdjęć nie czuliśmy ich obecności ani przez chwilkę, cały czas byli z boku, nie było mowy o ustawianiu zdjęć, sugerowaniu ruchów czy zachować. Praca z nimi to czysta przyjemność.
Oczywiście efekt tej racy jest równie miły - zdjęcia wyszyły piękne - są dopracowane, nieszablonowe, ciekawe, nie przerysowane, naturalne... takie jak powinny być zdjęcia ślubne.
Będziemy mieć dzięki nim na prawdę piękną pamiątkę,
i mam nadzieję spotkać się z nimi w najbliższym czasie jak mój brzuch zacznie rosnąć :-)
 
 
nienasycenie 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 8:13 am   

Minął już prawie rok od naszego ślubu i przeglądałam wczoraj wieczorem nasz fotoalbum ze zdjęciami od Magnolii. Te zdjęcia wciąż nas zachwycają, są takie, jakie sobie wyobrażaliśmy, myślę, że oddają w pełni nasze temperamenty i pokazują nasze uczucie. Dla mnie przygoda z Beatą i Robertem była cudowna, sesja narzeczeńska pozwoliła mi się otworzyć na obiektyw, a z kolei podczas przygotowań i samego ślubu byli oni niewidzialnymi reporterami - naprawdę, nie pamiętam ich w ogóle z tych momentów, dopiero zdjęcia uświadamiają mi ich ciągłą obecność :) Tak więc ja też polecam Magnolię i mimo, że teraz mieszkamy z mężem w Poznaniu, to na pewno jeszcze zadzwonimy do Magnolii i zaprosimy ich do siebie, może z okazji chrztu... :)
 
 
gosia130186 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 3:07 pm   

Ja również ich polecam! Profesjonalne podejście, ale bez zadęcia:) Wspaniali ludzie, pełni pomysłów i otwarci na sugestie. 21 lipca ślub, zobaczymy efekty.

Na razie jesteśmy po sesji narzeczeńskiej i efekt wyszedł rewelacyjny:) Czuliśmy się swobodnie. Super atmosfera! Nie możemy się już doczekać.

[ Dodano: Pią Gru 07, 2012 8:52 am ]
Witam,
emocje po ślubie i weselu już dawno opadły. Bardzo dobrze wspominamy ten dzień. Świadomie zdecydowaliśmy się z mężem tylko na fotografów. Nie żałujemy. Oglądając zdjęcia wspomnienia wracają. Dzięki Robertowi i Beacie mamy przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć. Jest ich naprawdę dużo. Wszystkie wspaniałe. W tym dniu nie odczuliśmy w ogóle ich obecności. Byli jak nasze cienie. Złapali wszystkie najważniejsze momenty i emocje. Do tego wszyscy wyszli tak ładnie... :p Jeśli mogę polecić fotografów - to stawiam na NICH. Życzę powodzenia:)
 
 
NatalLodz 

Dołączyła: 12 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 9:22 pm   

Zalogowałam się na to forum z powodu ślubu siostry, który odbędzie się latem. A tutaj takie zaskoczenie tematem o Magnolii:)
Obecnie zbieram na prezent ślubny dla siostry, a będzie nim właśnie sesja ślubna, plener i reportaż ze ślubu i wesela. Moja Asieńka się już doczekać nie może:)
Sami spotkaliśmy Beatkę i Roberta przy okazji swojej sesji ślubnej, szukaliśmy ich długo, nie były to stare wygi na rynku fotografii ślubnej ale po rozmowie i obejrzeniu kilku fotek byliśmy zdecydowani.
Nasz ślub był wiosną więc obawiałam się o plener- niepotrzebnie, aż dziw bierze jak ta parka jest pomysłowa:) Zdjęcia wyszły nietuzinkowe, przede wszystkim piękne:)
Nienawidzę oglądać napuszonych ustawionych fotek, śmieszy mnie to i drażni. Sama na takich zdjęciach wyglądam jak nawiedzona, nie wspomnę o moim meżu. Tutaj absolutnie nie było o tym mowy, zdjęcia piękne, wyszliśmy super ale nie wyglądały na sztuczne i pozowane. Już tutaj pisano o ich dyskrecji na weselu- zgadzam się w 100%. Będąc na weselu szwagra widziałam jak fotograf latał tu i tam a goście np rozmawiając przerywali bo trzeba było się ładnie uśmiechnąć i ustawić. Przerywali składanie życzeń czy uścisków- bo znowu trzeba się uśmiechnąć. Widziałam swojego kuzyna, który próbował błyskawicznie przełknąć kęs, żeby nie być uwiecznionym na zdjęciu z pełną buzią:) a także wujków chowających pod stołem kieliszki z trunkami, żeby nie być na zdjęciu przyłapanym na piciu:)
W przypadku naszych zdjęć robionych przez Magnolię było inaczej. Jak już tutaj pisano, byli jak duszki:) Pokazywałam zdjęcia moim ciociom i wujkom, którzy z ogromnym zdziwieniem pytali "Nacia kiedy to było robione? ja nie pamiętam, żeby ktoś mi robił zdjęcie" :) a zdjęcia mimo, że niepozowane wyszły lepiej niż setki takich "cheesss". Mamy piękne ujęcia swoich spojrzeń podczas pierwszego tańca, piękne uściski z rodzicami, płaczącą mamę (swoją drogą powiedziała, że ukradkiem upuściła jedną łezkę i nie wie skąd oni tą fotkę wzięli i jak w tę sekundę się wstrzelili hehe). Zdjęcia, którymi zaszczycili mnie Magnoliafoto są wyjątkowe, a dlaczego? Ponieważ oglądając inne zdjęcia mogę wyjść ładnie, tak samo jak mój mąż czy rodzina. Mogę mieć uwiecznioną sukienkę, salę, pierwszy taniec, przysięgę w kościele, czy ładne pozy w plenerze. Ale na tych zdjęciach oprócz tego wszystkiego wręcz można wyczuć co wtedy czuliśmy!! Oczywiście że widać że miałam ładną suknię, ładny makijaż a mąż piękną butonierkę, widać że się uśmiechamy, ale najważniejsze to że nasze uczucia są wręcz namacalne! Nigdy nie sądziłam, że ze zdjęcia może emanować wzruszenie, miłość, przejęcie, powaga, stres, ekscytacja, rozluźnienie i humor podczas oczepin, szczery śmiech podczas tańców... tego się nie spodziewałam:)
Z tego powodu, a raczej ze wszystkich powodów jakie plusują na korzyść Magnolii, kiedy urodził się nasz synek wybraliśmy Beatę i Roberta by zrobili nam sesję dzidziusiową:) Chcieliśmy by to oni towarzyszyli nam w ważnych chwilach, bo uważam, że jak nikt potrafią te ważne chwile upiększyć, uwydatnić i uwiecznić. teraz planujemy sesję na chrzciny wiosną i już zdecydowałam, że jeśli zdjęcia to tylko Magnolia. Nasze zdjęcia ze ślubu a także z sesji dzidziusiowej naszego synka, zdobią ściany nie tylko naszego mieszkania, ale także dziadków, rodziców i mojej siostry, nie mamy żadnych obrazów- to jest nasza jedyna i najpiękniejsza sztuka:)
Kiedy poinformowałam moją Asię, że na prezent ślubny dostanie ode mnie sesję u Magnolii, to myślałam że mi kark skręci tak mnie ściskała. Wiedziałam, że się ucieszy ale nie sądziłam, że aż tak! A to dlatego, że widziała moje zdjęcia, zwierzyła mi się, że o takich właśnie marzyła, że wyobrażała sobie już jak pięknie będzie wyglądała i jaką piękną pamiątkę będzie miała, nawet już sobie marzyła o sesji w Nieborowie, ale niestety. Wesele na 120 osób u tak młodych ludzi kosztuje bardzo dużo i sami musieli zdecydować się na kilka póz u jakiegoś fotografa, takiego z typowymi studyjnymi fotkami, mała kaska ale przekazu i radości...no wątpliwa. Dlatego postanowiłam jej tą sesję sprezentować. Cieszę się, że taki właśnie prezent wybrałam zamiast tv albo miksera:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl