Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pią Lut 17, 2012 9:54 pm
wakacja 2011 - Sielpia
Autor Wiadomość
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 7:59 pm   wakacja 2011 - Sielpia

wymyśliłam, że pojedziemy w wakacje z Młodą do Sielpi i liczę na waszą pomoc; byłyście ostatnio? warto? może jakiś ośrodek polecacie;
_________________
 
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 8:05 pm   

Moja rodzinka- to znaczy mojego taty brat z zoną często tam jeżdżą i sobie chwalą. Ale niestety nie wiem do jakiego ośrodka jeżdżą :(
_________________

 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 8:12 pm   

Ja jeździłam kiedyś tam jako dziecko.Teraz razem z M. pojechaliśmy 2lata temu do Sielpi na wakacje i szczerze mówiąc byłam bardzo zawiedziona, bo dzisiejsza Sielpia w niczym nie przypomina tej, którą pamiętam z dzieciństwa. Teraz jest tam masa ludzi, puby, dyskoteka, a wieczorami(i nie tylko) kupa pijanych nastolatków :? My raczej spędzaliśmy czas chodząc po lesie i nad rzeczkę, ponieważ do leżakowania nad jeziorem zniechęciliśmy się po tym jak obok nas opalała się grupka chłopaków, którzy raczyli się alkoholem, jeden przesadził z ilością bo zrobiło mu się niedobrze, poszedł kawałeczek zrobił co miał zrobić, wrócił i pił dalej.Mnie to odstraszyło skutecznie, bo jestem wrażliwa na takie rzeczy. Sielpia jest dość mała, więc takie sytuacje są bardziej zauważalne niż w jakimś dużym kurorcie.Ja odradzam :(
_________________


Ostatnio zmieniony przez Agu24 Pon Sty 24, 2011 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 12:44 pm   

Ja też odradzam Sielpię, nie pamiętam, niestety, nazwy ośrodka, bo był ohydny, a ogólna atmosfera taka jak opisała Agu24..
ostatnio oglądaliśmy ośrodek Bernardynka w Wąsoszu k/Ślesina (http://www.bernardynkaport.pl/), zupełnie inny standard, a odległość od Łodzi podobna, mają własną piaszczystą plażę i sporo atrakcji dla dzieciaczków i dla wędkarzy :)
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 36
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 9:10 pm   

Byłam w tym roku w Sielpi dwa razy bo tak mi sie spodobało!!
bylismy pod namiotami po drugiej stronie zbiornika- tam jest pole namiotowe nad samą wodą, także z namiotu na plaże mieliśmy 5 kroków!! Jeżeli ktoś chce jechac na weekend ze znajomymi pogrillować to jest to niesamowite miejsce (szczególnie po tej stronie jeziora gdzie byliśmy -odludzie wkoło woda i las i namioty ) super sprawa i mimo że nigdy pod namiot nie jeździmy, to tam nie wyobrażam sobie jechać tam do domku czy ośrodka - nie ma takiego klimatu ! Polecam
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 12:41 pm   

A my jeżdzimy do Sielpi co roku. W tamtym roku z młodym byliśmy w Stokrotce i polecam. W tym roku też chcielibyśmy pojechać ale narazie jeszcze planów dokładnie nie sprecyzowaliśmy.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl