Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy internetowe z wyposażeniem mieszkania
Autor Wiadomość
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 9:10 am   Sklepy internetowe z wyposażeniem mieszkania

Ponieważ temat zakupów na czasie mam pytanie- czy korzystacie z wybranych sklepów RTV i AGD czy kryterium wyboru sklepu jest np. porównywarka cenowa :?: :?:
Z których sklepów korzystałyście i możecie je polecić :?:
Czy korzystałyście ze sklepów internetowych przy zakupie mebli i dodatków :?:
_________________

 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 10:06 am   

kuzynka męża zakupiła telewizor na neo24 i ogólnie zadolona przede wszystkim ceną :) sporo zaoszczędziła :) więc my myśląc o zakupie AGD zdecydowaliśmy się też na neo24 :)

tym bardziej, że wcześniej odbyliśmy rajd po wielu sklepach i wyszło na to, że piecyk w jednym sklepie kosztował 600 złotych (najwyższa cena) więcej niż w sklepie internetowym :)

także ja z czystym sumieniem polecam neo24 :)
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 10:09 am   

Ja korzystałam z www.morele.net i mogę polecić z czystym sumieniem- ceny konkurencyjne i wszystko bardzo szybko załatwione,wszystko zgodnie z zamówieniem itp...
Oczywiście korzystałam z porównywarki cen,bo różnica potrafi być spora,ale w efekcie końcowym wybrałam sklep może nie najtańszy ale ten z którym był najlepszy kontakt i wydał mi się najrzetelniejszy.

Mebli nigdy przez internet nie zamawiałam,ale teraz przymierzam się do zakupu krzeseł,wiec podzielę się opinią już po. A nie,kupowałam łóżko,ale przez allegro i jestem bardzo zadowolona.

Dodatki oczywiście kupuję przez internet,to chyba najmniejsze ryzyko...
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 10:33 am   

my korzystamy z neo24.pl, morele.net albo electro.pl - wszystkie sprawdzone, wybieramy ten, który ma dany model w najniższej cenie. Czasem atutem jest odbiór na miejscu (np. tv dzień przed Wigilią :wink: )
_________________


 
 
 
szczęściara 

Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:24 am   

ja też korzystam z portalu electro.pl i faktycznie - nie mam zastrzeżeń :)
_________________
Dumna pracownica biura tłumaczeń :D
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:55 am   

kakonka napisał/a:
także ja z czystym sumieniem polecam neo24 :)

I ja również. Ceny naprawdę sporo niższe niż w sklepach stacjonarnych, sprzedawcy kontaktowali się telefonicznie, informowali o możliwych datach odbioru itp. Kupowałam cały sprzęt do kuchni, oprócz lodówki. Możliwość odbioru osobistego w Łodzi też pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo wiadomo że koszt wysyłki dużych sprzętów niski nie jest.
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 5:03 pm   

jak korzystałam równiez z electro.pl, ale także z torres.pl, euro.com.pl. I polecam.
Natomiast radzę sprawdzać regulamin sklepu i dokładnie oglądać produkty. Kiedyś zamówiliśmy odkurzacz i okazało się że jest uszkodzony (miał pękniętą rączkę), ale zauważyliśmy po tym jak kurier już pojechał. Sklep uznał, że możemy jedynie reklamować u producenta :(
_________________

dzienniczek Basi
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 5:07 pm   

no właśnie problem reklamacji. my skorzystaliśmy z oleole i wszystko było super dopóki kuchenka mikrofalowa nam się nie zepsuła.. teraz od miesiąca się z nimi bujamy, bo chcą nam ją naprawić zamiast wymienić na nową (podobno nie mają - dziwne, że w ofercie sklepu jest :roll: )
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl