Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry fryzjer od pasemek w Łodzi
Autor Wiadomość
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 27, 2011 2:32 pm   Dobry fryzjer od pasemek w Łodzi

Szukam dobrego fryzjera w Łodzi który potrafi porządnie zrobić pasemka w kolorze blond. Ja mam swoja fryzjerkę od lat w Zielonej Górze ale nie będę specjalnie do niej jechać 350km żeby poprawić odrosty.
Chodzi mi o poleconą osobę bo gdy kiedyś poszłam do innej fryzjerki też w ZG to zrobiła mi pasemka w innym kolorze niż te co miałam do tej pory (teraz mam w kolorze naturalnego blondu zbliżone do moich naturalnych pasemek bo nie mam naturalnie gładkiego odcienia włosów) a do tego te pasemka od razu tak wyglądały jakbym miała 1cm odrostów. Totalna fuszerka. po wizycie u mojej nie ma śladu odrostów.
Jeśli kogoś polecicie to podajcie proszę w przybliżeniu cenę.
_________________

 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 8:36 pm   

Mimo tego, że w Piotrkowie jest wielu fryzjerów i fryzjerek, to na zrobienie pasemek zawsze jeździłam do Łodzi. Jest to salon Prestiż na ul. Socjalnej, do p. Marty. naprawdę polecam. Ceny przystępne, na moich długich włosach za 2 kolory płaciłam ok. 100-120 zł. Fakt ostatnio byłam tam w maju, więc mogło coś się zmienić, ale zawsze byłam bardzo zadowolona. Na miejscu jest tez kosmetyczka i solarium (przynajmniej w maju było) :)
_________________

 
 
kamilakaczka 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 6
Skąd: koluszki
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 9:53 pm   

Hej, dobry fryzjer jest na pabianickiej w łodzi, ma swoje humory , ale jeżeli chodzi o robienie koloru,pasemek czy fryzur jest boska. Jeżeli chcesz nr napisz na priv.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 1:17 pm   

Dopiero teraz po ślubie zaryzykowałam pasemka w Łodzi. Byłam u Przemka w salonie na ul. Nawrot 19. Powiedziałam jak chce wyglądać i jaki ma być kolor i zrobił dokładnie to co chciałam. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam :) (Mogę dodać, że w tym samym czasie były farbowania i cięcia innych pań i widać było że są zadowolone)
_________________

 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 11:06 am   

Ja od lat korzystam z salonu Na Lutomierskiej przy Zgierskiej i chodze tam do p. Joli. Nie jest tanio, ale przynajmniej zaaaaaawsze rewelacyjnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl