Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciucholand
Autor Wiadomość
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
  Wysłany: Sro Cze 02, 2004 9:28 pm   Ciucholand

Co sądzicie na temat sklepów zwanych ''Ciucholandami'' :?:


Nie ukrywam, nie lubie tego typu sklepow, kiedys weszłam z koleżanka bo mnie tam zaciągneła siłą, to bardzo szybko wyszłam, poprostu tam smierdzi :x
Poza tym jak popatrzyłam na dziewczyny które przebierają w koszu z bielizną, to aż dostałam gęsiej skórki :|
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:13 pm   

Czasami mozna upolowac cos naprawde fajnego i nowego, bardzo zadko chodze i tylko do takich gdzie ubrania wisza na wieszkach, taki jest np na Piotrkowskiej. :mrgreen:
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 11:48 pm   

gosia napisał/a:
Nie ukrywam, nie lubie tego typu sklepow, kiedys weszłam z koleżanka bo mnie tam zaciągneła siłą, to bardzo szybko wyszłam, poprostu tam smierdzi :x
Poza tym jak popatrzyłam na dziewczyny które przebierają w koszu z bielizną, to aż dostałam gęsiej skórki :|


Fee nigdy bielizny...

ale mam np. kurtkę z zamszu z ciuchlandu - jest boska :mrgreen:
_________________

 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 11:47 am   

hmmmm okropne miejsce

na mojej ulicy jest taki sklepik... nie wchodze tam-wystarczy że widzę przez okno co się tam dzieje

spotkałam się nawet z tym , że w takich koszach jest właśnie bielizna osobista

no kurde!! na rynku już za 2zł można kupić sobie nowe gatki!!!!!!
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 12:51 pm   

Ja już od dawna nie korzystam z ciucholandów, kiedyś, jako biednej studentce zdarzało mi się upolować coś fajnego, ale już chyba nie ma tam nic fajnego dla mnie.
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 3:38 pm   

Ja od dawna poluje na jedna rzecz, a mianowicie bryczesy, nowe kosztuja od 300zl a w lumpexach mozna trafic na prawie nowki z Niemiec dobrej marki. Kolezanka moja ma szczescie bo ciagle jakies jej sie trafiaja, a bryczeskow nigdy za wiele :mrgreen:
 
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2004 1:08 pm   

a ja wlasnie kupilam sobie tam spodnice, mam tez pare innych rzeczy - bluzki, swetry i kiecki; dlaczego? bo taniej i bo maja wieksze rozmiary niz te lachy wiszace w sklepach, za 10- krotna cena.

No bielizny bym nie kupila - Feeee

nie w kazdym lumpexie smierdzi - ale takie sa najtansze; a ciuchy zawsze piore na wszelki wypadek.
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 14, 2004 10:16 pm   

Osobiście nie lubię tam chodzić. Strasznie mnie wnerwia to grzebanie. Ale moja mam jest niestrudzoną od niedawna grzebaczką. I przewaznie wyszpera dla mnie coś extra. Ostatnio przyniosła mi prześliczna kamizelkę robioną na szydełku z naszywanymi czarnymi koralikami. Pewnie, sama też mogłaby mi zrobić - ale zajęło by jej to więcej czasu niż wizyta w szmatexie no i kosztowałoby też więcej.


Co do bielizny - to tak jak reszta - nigdy w zyciu bym nie założyła bielizny z lumpexu. Ani butów - a też się przecież zdarzają!! Brrrrrr
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 2:39 am   

Lumpeks lumpeksowi nie równy jak i inne sklepy.Mam ulubione dwa sklepiki(w ktorych ani nie smierdzi i czesto super eleganckie babki spotykam) do których co jakis czas zaglądam i nie tylko dlatego, że jest taniej, a dlatego, ze mozna tam znalesc naprawde fajne ciuszki, orginalne nie takie jak nosza wszyscy, a przy tym czesto dobrej firmy. Pozdrawiam ;)
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 10:24 am   

Moja mama ostatnio wygrzebała mi super bojówki VERO MODA. Superanckie!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 11:56 am   

Ja mam "znajomości" w takim sklepiku. Dostaje fajne ciuszki za bezcen, czasmi nowiuśkie z metka. Fajowa sprawa a jak sie troche podniszcy nie szkoda mi wywalic i tak szafa u mnie pełna:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:10 pm   

Powiem wam, że mi się ostatnio fajna rzecz przytrafiła dotycząca ciuchlandów. Mianowicie poszłam z koleżanką w Warszawie do ciuchlandu na Bródnie - bo była dostawa i podobno fajne rzeczy były.
No i rzeczywiście - kupiłam sztruksową spódniczkę firmy Hennes (z metką, w sklepie kosztuje 199 zł) za 11 zł oraz spodnie jeansowe, włoskie, również z metką. Cena w euro była 40 eur. za 12 zł. Już się cieszyłam, że zrobiłam dobry interes, ale to nie wszystko...

Po powrocie do domku przymierzam spodnie jeszcze raz i hmm odkrywam, że w kieszeni coś mi przeszkadza. Chusteczka, pomyślałam... zaglądam, a tam 10 eur. hihihiihih
Myślałam, że to fałszywka lub zabawka - ale po głębszym obejrzeniu okazało się, że to prawdziwy banknot...

Więc wzięłam A. i do kantoru. Pan wypłacił 48 zł i podziękował.
Zatem jak łatwo policzyć 48 - 23 = 25

Tyle zarobiłam w ciuchlandzie :)
_________________

 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 8:30 pm   

Kati, to miałas szczęscie :P
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 8:31 pm   

no baa
:P :mrgreen:
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 8:36 pm   

Slyszalam o roznych cennych rzeczach znalezionych w kieszeniach ubran z lumpexu np zlotych lancuszkach, banknotach itp. Sama niestety nic nie znalazlam :cry:
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 11:12 pm   

Ja za to zamiast lumpeksów wolę sklepy z końcówkami kolekcji których ostatnio pojawiło się od groma.
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 11:27 pm   

no to brawo kati!!!!!!!! hi hi hi :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 11:27 pm   

Raz do roku to i ślepa kura znajdzie ziarno :wink:
_________________

 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 11:30 pm   

:lol: he he ehe hhe he tak trzymać :graba:
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 7:49 am   

Kati napisał/a:
Raz do roku to i ślepa kura znajdzie ziarno :wink:



:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Kati, obyś częsciej znajdowała takie łupy :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:05 am   

A wiesz Gosiu, że przydałoby się :roll:

Nawet to 10 EUR to dużo ;)
_________________

 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 8:47 pm   

Kati napisał/a:
A wiesz Gosiu, że przydałoby się :roll:

Nawet to 10 EUR to dużo ;)



Tez bym się cieszyła jak bym znalazła 10 euro :D
Czyli musze zajrzec do jakiegos ciucholandu :roll:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 12:19 am   

Polecam prz ul.Kondratowicza :wink:
_________________

 
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 6:02 pm   

Zrobilam ze 2 podejscia do kupowania w tego typu sklepach, nie znalazalam nic sensownego - moze nie trafilam w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce, moze nie umiem szukac. W kazdym razie od tamtej pory obchodze lumpeksy duzym lukiem :)
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
olenka85 


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lip 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 7:59 pm   

osobiscie nie lubie takich gdzie sa kosze, sa okropne ! smierdzi tam i w ogole jak widze ze ktos kupuje bielizne tam to az mnie nosi, faktycznie gatki mozna kupic na rynku za 2 zlote, a nie takie nie wiadomo skad, fuuuj ! ale znalazlam kiedys sklep z ciuchami z zachodu gdzie wszystko ladnie wisialo na wieszaczkach, zapoznalam sie tez z pania sprzedawczynia, bo to takim maly sklepik osiedlowy i ona wszystko prala i plukala w domu, dlatego ciuszki ladnie pachnialy, znalazlam tam sporo fajnych ciuszkow, kiedys mialam nawet manie kupowania tam, ciulalam to zlotowke to dwie i juz za 7 zlotych mozna bylo cos upatrzyc,a rzeczy naprawde byly prawie nowe i znalazlam w kieszeni pierscionek kiedys, srebrny bo srebrny ale byl :) teraz juz tam nie chodze, moja tesciowa nie lubi tego typu sklepow wiec nie chce sie narazac ani mojemu M ani tesciowej ;) wiec juz nie kupuje tam nic, wole dolozyc pare groszy i kupic cos na ryneczku, bo jakos do drogich sklepow nie lubie chodzic ... ze wzgledow finansowych tez ale i dlatego,ze bez sensu jest dla mnie wydawanie kroci na ciuchy, za rok stana sie niemodne, albo za male albo za duze ...
_________________
magiczna data coraz bliżej ... - 16 wrzesień 2006 :)
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 8:33 am   

Ja się sie jakoś nie mogę przemóc, żeby wejść do takich sklepów. Tzn kiedyś weszłam, ale nic nie znalazłam, a i szukać się nie chciało, bo to wszystko jakieś takie było nieświeże i wymięte. Pewnie są i lepsze sklepy, ale pierwsze wrażenie było niemiłe. No i jeśli mam chodzić w czymś noszonym to chiałabym wiedzieć kto tego używał przede mną, dlatego jeśli zakładam używane rzeczy to tylko po mojej szeroko pojętej rodzinie .. :lol:
_________________


:)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 8:57 am   

marchefka napisał/a:
Zrobilam ze 2 podejscia do kupowania w tego typu sklepach, nie znalazalam nic sensownego - moze nie trafilam w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce, moze nie umiem szukac. W kazdym razie od tamtej pory obchodze lumpeksy duzym lukiem :)
marchefka


ja tez raz weszłam, pierwsze wrażenie okropne, i tak zostało i też je omijam szerokim łukiem...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 9:18 am   

Ja mam tak jak Linka i Kasiak.... niestety ...bo wiem, że byłoby taniej... :cry:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 9:22 am   

ja też nie lubię i nie umiem szukać
natomiast moja mam to takie perełki znajduje w tych lumpexach..
szok
zawsze przynosi super bluzeczki, spodnie..
ostatnio wydala 50 zl i za to miała 3 pary jeansów
sukienkę i chyba 5 bluzek róznych..

więc to chyba zależy od tego jak się szuka
ale tylko tam, gdzie ciuchy na wieszakach!!
_________________
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 2:21 pm   

Ja tez nie przepadam za takimi sklepami.

ze 2 moze 3 razy trafilam do ciucholandu przez przypadek, nie wiedzac do jakiego typu sklepu wchodze - szybko szukalam drogi do wyjscia :lol:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 2:25 pm   

Ja też przyznaję, że nie przepadam za takimi sklepami nie mam szczęścia do znalezienia czegoś tam fajnego natomiast moja koleżanka bardzo często zagląda i zawsze coś fajnego wynajduje
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 2:49 pm   

Kiedyś bylam w takim sklepie może ze 3 razy,ale teraz mnie to odraża!!!! Jest naprawde nie milo!!!!! Nie chodzę już od bardzo,bardzo dawna!!!!!
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 9:12 pm   

Bielizny bym tu nie kupiła, ale inne rzeczy czemu nie. Zaglądam sporadycznie do second handów, nie jest to nałóg łowcy. Ale przyznam, że ostatnio odczułam uczucie drapieżnika łapiącego ofiare jak wyszukałam spódniczkę za 2,60 zł i bluzkę za 3. :) I są to rzeczy eleganckie, które zakładałam już do pracy.
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 9:14 pm   

bajeczka napisał/a:
Bielizny bym tu nie kupiła, ale inne rzeczy czemu nie. Zaglądam sporadycznie do second handów, nie jest to nałóg łowcy. Ale przyznam, że ostatnio odczułam uczucie drapieżnika łapiącego ofiare jak wyszukałam spódniczkę za 2,60 zł i bluzkę za 3. :) I są to rzeczy eleganckie, które zakładałam już do pracy.


Bajeczko, ty mi lepiej powiedz, gdzie można kupić dobre gautnkowo, eleganckie ciuchy second-hand???
To pytanie i do innych. Czy są w Łodzi ekskluzywne sklepy z odzieżą używaną?
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 12:26 pm   

Akacja napisał/a:
Lumpeks lumpeksowi nie równy jak i inne sklepy.Mam ulubione dwa sklepiki(w ktorych ani nie smierdzi i czesto super eleganckie babki spotykam) do których co jakis czas zaglądam i nie tylko dlatego, że jest taniej, a dlatego, ze mozna tam znalesc naprawde fajne ciuszki, orginalne nie takie jak nosza wszyscy, a przy tym czesto dobrej firmy. Pozdrawiam ;)

moge sie pod tym podpisac :)
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 4:23 pm   

Mnie czasami zdarzy się zajrzeć i musze powiedzieć że nie we wszystkich lumpexach sierdzi :? . Czasami mozna znaleść tam trochę ciekawychrzeczy choć mnie sie żadko to zdaża. Bielizny jednak na pewno bym tam nigdy nie kupiła :roll:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 4:29 pm   

Stanowczo lubię lumpexy - pamietam, ze keidys zaglądanie, kupowanie w tego typu sklepach było dla meni krępujące. Ale teraz.. chyab to tego trzeba dojrzeć;) mam swoje ulubione sklepy i tu wŁodzi, i w Poznaniu. Nie raz udaje mi się kupić bardzo fajne ciuchy za śmieszne pieniądze. Ostatnio np nowiutka spódniczka z M&S Limited Edition za 5 złotych...
Strasznei jestem rozpuszczona przez lumpexy.. w moejj szafie znajdujas ie ciuchy marek nop: Sisley, JIGSAW, NEXT, RIVER ISLAND, NEW LOOK itd... a po większości nie widać, by wczesniej była uzywana.

Ale zdaję sobei sprawę, ze szukanie ciuchów chyab trzeba mieć we krwi.. np mja siostra ani mam anie potrafią szukac w ciuchalndach fajnych szmaek, zwykle rezygnuja po 5 minutach :roll:

no i wiadomo - nigdy nie kupiłabym tam bielizny, a wszystkei ciuchy piorę po przyneisieniu do domu..
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 4:42 pm   

Uwielbiam buszować w ciucholandach, mam taki jeden upatrzony sklep i często tam zaglądam i przeważnie wracam do domu z fajnymi ciuszkami. Ostatnio kupiłam top Calwina Kleina za 1 zł bo akurat była obniżka. Cieszyłam się jak dziecko.
Ale mam tez stamtąd kupe ciuchów niefirmowych ale też fajnych i oryginalnych.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
agutka 


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 12:06 pm   

Parę razy, za namową koleżanek - stałych klientek - dobrze ubranych- odwiedziłam tego typu sklepy. Zakupiłam do tej pory chyba ze 4 sweterki (ładne, dobre gatunkowo, niezniszczone a do tego za grosze) i parę bluzek, a ostatnio udało mi się za 3 zł kupić super torebkę :lol: . Niestety, często te rzeczy trzeba prać,prać ... do skutku, żeby usunąć ten tradycyjny zapach. Na pewno, nie kupiła bym bielizny, ale inne ubrania czy dodatki - jak najbardziej jestem za.
_________________
Miłego Dnia Gość !! !
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 12:59 pm   

A ja mam jeden ulubiony ciucholand, gdzie wszystkie ciuchy wiszą na wieszakach - kupuję najczęściej ciuszki dla Krzysia (same firmówki:next, ladybird, gap,itp.), ale dla siebie także.
Wiadomo, że wszystko trzeba najpierw wyprać, bo ja nawet nowe rzeczy muszę najpierw wyprać przed założeniem.
Można naprawdę dużo zaoszczędzić :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:16 pm   

Mnie to musieliby zamknąć żebym przestała chodzić do lumpków. :lol: Odwiedzam wszystkie lumpki na osiedlu podczas spacerów z wózkiem. :lol:
Jestem już uzależniona na maksa, jak z czymś nie wyjdę to jestem chora. Teraz oczywiście mam fazę na ciuszki dzieciowe, same firmówki za grosze. Ostatnio kupiłam dla małej kilka rzeczy, do tego sobie 2 bluzki i zapłaciłam 2 zł, bo akurat była wyprzedaż. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 7:59 am   

Mnie tylko drażni tłok... bo u nas, w lokalnym ciuchlandzie jest zawsze tłum. A kupowanie ciuszków dzieciowych, zwłaszcza dla maluszków POPIERAM!!! Dzieci nie niszczą, szybko wyrastają - nie ma sensu wydawać na ubranka fortuny. A w ciucholandzie rzeczywiście są perełki firmowe (dla dzieci jest mnóstwo) za grosik :D
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:01 am   

I dzieciowe mało ważą. :smile:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:14 pm   

ja nie kupuję rzeczy w takich sklepach. nie założyłabym ja takiej rzeczy, a tym bardziej mój bobas :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:17 pm   

Ciucholki są super zawsze mozna znaleźć cos niepowtarzalnego a ja uwielbiam wyglądać inaczej niż całe miasto :) a jak sie trafi cos firmowego to juz wogóle rewelacja :) na takiej zasadzie mam sweter benetona i jeansy Mustanga za 20zł :) A dla dzieciaków to są tak super rzeczy że w sklepach czasem takich nie ma :) jak uwielbiam ciuchol który jest na jaracza na przeciwko salonu z sukniami "Loris" co prawda nie jest najtańszy ale maja rzeczy w idealnym stanie a czeto zupełnie nowe z metkami :) a z tanich polecam nowo otwarty w domu handlowym Magda przy piotrkowskiej :) jest duzo rzeczy po 1zł :wink:
P.S omijam tylko kosze z bielizną i buty bo to jest według mnie mało chigieniczne :kwasny:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Ela_i_Adam Sro Kwi 04, 2007 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:18 pm   

Asia84 - to kwestia podejścia.
Przecież i tak każdą rzecz pierzesz i prasujesz przed założeniem.
A ciuszki dziecęce - pomyśl kto mógł je nosić ? Malutkie, czyściutkie dziecko a nie jakiś lump :roll:

[ Dodano: Sro Kwi 04, 2007 12:20 pm ]
A moje dwa ulubione ciucholandy - to jeden na Piotrkowskiej na przeciwko Hortexu a drugi na Pl.Wolności :)
_________________

 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:25 pm   

ten na przeciwko horteksu tez znam mam zniego super spudniczke :) a na pl. Wolności który? ten przy nowomiejskiej kupiłam w nim spódnice i zakiecik na zaręczyny razem za 11zł :razz: czy ten drugi? w tym drugim jeszcze nie byłam ale zamierzam wejść jak sie wykuruje :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 12:36 pm   

Ten duży na Pl.Wolności bliżej Pomorskiej.
_________________

 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 1:21 pm   

mischelle22 napisał/a:
Asia84 - to kwestia podejścia


właśnie ja tylko wyraziłam swoje zdanie :)

mischelle22 napisał/a:
Przecież i tak każdą rzecz pierzesz i prasujesz przed założeniem.
A ciuszki dziecęce - pomyśl kto mógł je nosić ? Malutkie, czyściutkie dziecko a nie jakiś lump :roll:


no niby tak, ale jakoś nie mam przekonania do takich sklepów :/
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 9:20 am   

Ja mam jakąś blokadę przed kupowaniem w takich miejscach. Już kilka razy robiłam podejście, ale jak brałam ciuch do ręki, to zaczynałam sobie wyobrażać jakie choroby skóry mógł mieć ten ktoś, kto nosił to wcześniej. Wiem, że wszystko można wyprać ale - nie mogę! :pudency:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl