Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"RUSAŁKA"
Autor Wiadomość
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 9:06 pm   "RUSAŁKA"

Tutaj umieszczamy komentarze dotyczące sali Rusałka powstałej w miejscu dawnej Arkadii - Obywatelska 102.
 
 
alexaa19 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 10:42 pm   

Wesele mam w październiku 2012 i prawdę mówiąc dość późno zaczęliśmy szukać sali. Dawno temu miałam studniówkę w tej Sali i bardzo mi się podobało, bo pamiętam że sala była duża. Co prawda moje wesele będzie tylko na 120 osób, ale bywałam na kilku weselach, gdzie wszystko było fajnie, ale często ciasno:(
Sala Rusałka jest jeszcze w renowacji i umówiłam się z właścicielką, panią Agnieszką, że umówimy się na początku marca, bo już wtedy ma być wszystko gotowe.
Mogę (za dopłatą 10pln/osoba) mieć wesele przy okrągłych stołach i zastanawiam się nad tym, bo wcześniej nie myślałam o tym. Czy któraś z was miała takie wesele czy może była na takim? Możecie mi coś doradzić?
 
 
zaqaz 

Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 11:26 am   

W sobotę, 17 marca byłam na DNIU OTWATYM w Sali RUSAŁKA.
Sala zmieniła się bardzo, bo jak byłam 3 tygodnie temu to był tam plac budowy i szczerze mówiąc nie brałam tej sali pod uwagę.
Z ciekawości wybrałam się w sobotę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Przestrzenna sala, bardzo pomysłowa dekoracja, czyste pachnące toalety, a co najważniejsze konkretnie i rzeczowo określone warunki. Martwi mnie trochę niezbyt ciekawy ogródek, ale mają upiększyć.
Ostatecznie, na piątek jestem umówiona na podpisanie umowy :-)
Proszę piszcie swoje wrażenia, doświadczenia,pomysły...
 
 
alexaa19 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 9:16 am   

Też byłam wtedy w Rusałce, obejrzeć salę :)podjęliśmy decyzje i wczoraj podpisaliśmy
umowę.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na najtańsze menu i poprawiny, rezygnując z
droższego menu i dodatków. A Ty Zaqaz na jakie menu się zdecydowałaś?
 
 
zaqaz 

Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 9:06 pm   

U mnie klamka zapadła,umowa podpisana ;-)

Ale jestem podjarana ;-) ) Cały czas myślę co poprawić ,co zmienić ,co dobrze,co źle!!!

Moje wesele będzie na około 80 osób (sala podobno pomieści trzy razy tyle osób ) więc będzie sporo luzu. O to mi chodziło ,bo często na takich imprezach goście chodzą sobie po plecach.Sala jest tak przestronna, że spokojnie można pozwolić sobie na okrągłe stoły.
Kolejny koszt ,ale myślę Alexaa19 że warto ,bo sala wygląda bardziej elegancko niż przy prostokątnych. U mnie będzie 8 osób przy jednym stole.

Menu wybrałam za 170 zł plus stół staropolski i fontanna czekoladowa ( fajna sprawa dla dzieciaków...i nie tylko;-) no i poprawiny oczywiście bo są tanie.
 
 
donut_s 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 10:16 pm   

Witam serdecznie!
Ślub mamy w październiku. Miałam nie robić wesela, ale dobre babcie się zrzuciły i znalazłam fundusze. W końcu raz się żyje ;)
Zdecydowałam się na Rusałkę, bo mają bardzo przestronną salę. Poza tym mam blisko i czasami wpadamy tam na obiady, więc znam lokal i Panią właścicielkę.
Wybrałam wersje oszczędnościową (7godzin, 125zł), bo tylko na taką mnie stać. Myślę, że przez te 7 godzin, czyli do 3 w nocy towarzystwo się wyszaleje i będzie co wspominać. Właścicielka powiedziała, że nie będzie robić problemu jeżeli dłużej posiedzimy, ale trzeba będzie nieco dopłacić. Minusem tej taniej wersji jest to, że od 2:30 obsługa nie będzie już do naszej dyspozycji, choć jak będzie duch w narodzie to i to będzie można negocjować :)
 
 
zaqaz 

Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 10:49 pm   

Ja też wpadam do Rusałki na obiadki ;) Jedzonko dobre, więc mam nadzieję że na weselu będzie równie pysznie :D
Ostatnio zmieniony przez zaqaz Pon Maj 07, 2012 10:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 11:21 pm   

Czy może ktoś ma zdjęcia sali przedstawiające ustawienie okrągłych stołów? :)
 
 
priwop 

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 9
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:11 am   

W maju byłam w Rusałce no komunii i było fajnie. Tak klimatycznie, bardzo dobre jedzonko i przepyszny tort. Jeśli chodzi o mniejsze imprezy okolicznościowe to polecam, natomiast nie wypowiem się na temat większych typu wesele.
 
 
A_Kasperczak 

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 12:23 pm   

Witam!
Niestety nie posiadam jeszcze zdjęć sali z okrągłymi stołami ponieważ firma funkcjonuje dopiero od czterech miesięcy i w tym czasie nie było zamówienia na imprezę przy okrągłych stołach. Najbliższa taka zamówiona impreza odbędzie się w kwietniu 2013 r. Planujemy również imprezę Sylwestrową przy okrągłych stołach. Zdjęcia na pewno będą zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zapraszam serdecznie do firmy. Posiadamy dwa stoły wzorcowe ( jeden na 12, drugi na 10 osób). Dysponujemy rozrysowanymi na planach wariantami rozstawienia okrągłych stołów. W wersji stołów 12-to osobowych sala pomieści maksymalnie 216 osób, oczywiście pozostawiając miejsce na parkiet taneczny.
Agnieszka Kasperczak właściciel sali Rusałka
 
 
albert 

Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 11:13 am   wesele w Rusalce

witam serdecznie

3 dni temu robilismy wesele w Rusalce. bylo super! impreza byla na 192 osoby. na poczatku bylo troche duszno ale po 1szym posilku jak sie ludzie ruszyli klima zrobila swoje i pozniej bylo juz coraz lepiej. jedzenie rewelacja. przyzwoity jak na 192 osoby czas oczekiwania na posilki (11 osob obslugujacych razem z kucharzem i wlascicielami). Pani Agnieszka i Pan Piotr do dyspozycji non stop przez cala impreze - bardzo pomocni. duza i bardzo dobrze chlodzaca lodowka do naszej dyspozycji, pomieszczenie gospodarcze i pokoik gdzie moglismy polozyc materace w razie czego i schowac kwiaty dla rodzicow. bardzo sympatyczna atmosfera, cierpliwosc i otwartosc na propozycje, ktorych w naszym wydaniu bylo sporo. :)

Sale zamawialismy jeszcze przed zmiana wlasciciela gdy nazywala sie Arkadia. Zmiana byla dosyc stresujaca, bo wydawalo sie ze wszystko mamy zalatwione a tu nagle list ze wszystko trzeba ustalac od poczatku, ale teraz nie zalujemy. Umowa finansowo nie zmienila sie, wszystko zalatwione bezproblemowo, a sala zmienila sie nie do poznania. Goscie byli zachwyceni i my tez. bardzo polecam!

Przygrywala nam orkiestra Cappella, ktora rowniez w tym miejscu goraco polecam. Sa swietni! czlonkowie orkiestry i kamerzysta rowniez byli zadowoleni z obslugi, wiec generalnie same pozytywy.

Nie mam czasu sie dalej rozpisywac bo jedziemy teraz na miodowy tydzien ;) Podsumowujac: 10/10.

Pozdro! Kris

PS. postaram sie sledzic ten watek przez najblizsze kilka tygodni, wiec gdyby byly pytania postaram sie odpowiadac
 
 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 8:57 pm   

był ktoś ostatnio na tej sali?
dużo jedzenia? smaczne?
jak obsługa?

BARDZO PROSZĘ O OPINIĘ BO POWAŻNIE ROZWAŻAMY TĄ SALĘ :)

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 11:08 pm ]
mieszane uczucia,
widać że po remoncie, nowe łazienki, nowe dekoracje w modnej kolorystyce
ale stay budynek, wejście obskurne, mały parking
ogródek malutki bez zadaszenia
ogromna wysoka scena, chyba dla 3 orkiestr :)
i te krzesełka , plastikowe i niewygodne :(

cena przystępna ale ...
 
 
donut_s 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2012 11:35 am   

Już po weselu;)
Było super. Jedzenie przepyszne, super oświetlenie i dekoracja sali, czysto, miło, przyjemnie i niedrogo ;]
Martwiłam się, że do trzeciej (wersja skrócona) towarystwo sie nie wybawi i nie dopije, ale jakoś nikt nie narzekał i większość bawiła się bardzo dobrze. Szkoda tylko że pogoda nie dopisała, co wykluczało korzystanie z ogródka.
Jak macie jakieś pytania to piszcie, postaram się odpowiedzieć.
 
 
alexaa19 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 7:38 pm   

Witam!
Dawno po weselu, ale jakoś nie było czasu napisać.
Było super!!! Pogoda tez dopisała, więc mogliśmy korzystać z ogródka. Od czasu kiedy podpisywałam umowę na wesele sporo się zmieniło w wystroju sali, przybyło fajnych dodatków i jest super oświetlenie.
Zabawa na weselu była przednia i poprawiny to naprawdę świetna sprawa, tym bardziej że były tanie;)
Podsumowując: Wszystko w najlepszym porządku. Polecam.
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 11:34 pm   

Hej ludziska. Nikt wiecej nie robil tam wesela? Co tak skromnie z opisami? Nie szukaliscie ostatnio sal i czasem tam nie zajrzeliscie? Na zdjeciach prezentuje sie bardzo ladnie. Boimy sie czy nie za wielka jak na 100 osob bedzie... Jutro oględziny to sami tez coś napiszemy
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Gru 02, 2013 12:13 am   

Z tego co wiem to robią tam w piątki i w czwartki wieczorki taneczne i mają duże wzięcie. Tak jak różnego typu imprezy typu Andrzejki, Sylwester itp. więc myślę ze warto :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 02, 2013 7:34 pm   

Dokładnie. W soboty też robią imprezy, za 10 zł wejście (piwo ok. 5 zł), natomiast wiek jest nieco średni, powiedzmy 40+.
A Sylwester jest w cenie 210 zł/ osoba w tym orkierstra.
Wiem, bo moja teściowa tam się bawi. :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 4:48 pm   

Rusałki już nie ma na Obywatelskiej, tylko jest na Kilińskiego. Na Obywatelskiej teraz jest Saffron.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl