Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szczako
Czw Lis 30, 2006 7:00 pm
Co mówić w salonie jeśli nie chcę kupić?
Autor Wiadomość
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
  Wysłany: Pią Cze 11, 2004 1:43 am   Co mówić w salonie jeśli nie chcę kupić?

Doradźcie!
Wybieram się na rajd po salonach w celu...dopasowania i wypróbowania fasonów, zorientowania się jak w nich wyglądam. Sukni sprowadzić mi nie zdąrzą, więc z założenia będę mierzyć wiedząc, że nie kupię, ale przecież nie mogę tego zdradzić babkom w salonach??? Co mam mówić?? Pytają, kiedy ślub? Przecież jak powiem, ze w sierpniu to mnie przepędzą :twisted: .
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 9:45 am   

Sisi, z innego Twojego postu wynika, że masz zamiar szyć suknie na Wschodniej. Najlepiej więc poprzymierzaj właśnie tam. Przymierzanie w innych salonach jest o tyle ryzykowne, ze możesz zakochać się w jakiejś sukni, której na Wschodniej jeszcze nie szyto. A jeśli nawet powiesz krawcowej dokładnie jak ona ma wyglądać, to nie ma pewności, że ona idealnie zrozumie o czym myślisz. W niektórych salonach są suknie szyte na wzór tych sprowadzanych i w kżzdym z tych salonów wyglądają one inaczej.
A wracając do Twojego pytania, to jest tylko kilka miejsc, w których suknie sprowadzają, w pozostałych są szyte w Polsce i w tych możesz spokojnie przymierzać. Przy mnie w salonie Najna dziewczyna w środę mierzyła suknię, którą potrzebowała na niedzielę! Była to Cyganka. Na pewno bardzo często zdarza się, że dziewczyna, która z jakiegoś powodu musi przyśpieszyć slub, szuka sukni "na zaraz". Najwyżej panie pomyślą, że Ty również musisz się spieszyć :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 10:02 am   

Dzięki Asiu,
już wymyśliłam sobie jaką chciałabym mieć suknię i myślę, że pani na Wschodniej raczej takim modelem nie dysponuje, bo to mój własny pomysł, stworzony na podstawie innych sukni. Chciałabym zobaczyć jak mi w pewnym fasonie, czy na pewno będę dobrze wyglądać. Nie wykluczam jednak, ze jesli gdzies spotkam suknie moich marzeń, zdecyduję się na nią.
Mozecie mi podpowiedzieć, w których salonach czeka się krótko na suknie?
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 11:53 am   

w 2000 roku moja kuzynka kupiła suknię prosto z salonu!
Przymierzyła , lezało na niej ładnie i kupiła od ręki (też miała bardzo szybko zorganizowany ślub i nie zdążyli by jej uszyć sukni)

Nie wiem czy jeszcze jest taka opcja gdziekolwiek, ale salonik nadal istnieje (suknie nie są tam takie złe-widziałam tylko na wystawie)

ul. Zgierska, tylko nie pamiętam który numer (bo tam jest pare salonów)
Jeśli bedziesz chciała, to jakoś Ci wytłumaczę gdzie on jest,
A jeśli co to przejdę się tam i zobaczę jaki jest numer i zapytam się czy można jeszcze kupić suknię od ręki
_________________

 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 12:05 pm   

Sisi napisał/a:
Mozecie mi podpowiedzieć, w których salonach czeka się krótko na suknie?


Jestem pewna, że w większości salonów z polskimi sukniami ślubnymi zamówienie na siepień przyjmą.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Aneczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2004
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 4:15 pm   

Sisi na ul. piotrkowskiej 50 jest salon "Wenus" i tam szyją suknie. Jak chcesz numer telefonu to przyślę Ci na priv.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
  Wysłany: Pią Cze 11, 2004 4:57 pm   

Suknie można kupić z wieszaka za odpowiednim rabatem oczywiście :) . W moim przypadku nie jest to problem, bo mam rozmiar 36, a większość sukni to 38.
Mierzyłam suknię, w której się zakochałam :30: , zamówienie przyjmą, jeśli się pospieszę :30: . Uśmiech nie schodzi mi z twarzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 5:02 pm   

Moze zdradzisz jakies szczegoly tej sukni :?:
 
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 12, 2004 12:56 pm   

Sisi , niczym się nie przejmuj tylko mów ,ze ślub masz jesienią i robisz rozeznanie
i chcesz wypróbować jakiego typu suknie masz szukać - przecież nie masz napisane na czole dokładnej daty :) a babki nie wiedza ,że masz juz swoj upatrzony model , który szyjesz. Ja tam juz po tym jak wybrałam pracownie w której szyję sukienkę przeszłam się po salonach i nakładałam suknie w podobnym typie by upewnić się ,ze to jest to czego szukam i co chce miec uszyte:)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Cze 13, 2004 9:24 pm   

Jelonek napisał/a:
Sisi , niczym się nie przejmuj tylko mów ,ze ślub masz jesienią i robisz rozeznanie
i chcesz wypróbować jakiego typu suknie masz szukać - przecież nie masz napisane na czole dokładnej daty :) a babki nie wiedza ,że masz juz swoj upatrzony model , który szyjesz. Ja tam juz po tym jak wybrałam pracownie w której szyję sukienkę przeszłam się po salonach i nakładałam suknie w podobnym typie by upewnić się ,ze to jest to czego szukam i co chce miec uszyte:)


Zgadzam się. Ja np. w Isabel przymierzyłam 4 suknie choć pani wiedziała że mam ślub za rok. Powiedziała, że rozumie, że chcę się rozeznać i zapraszała kiedy będą nowe kolekcje :mrgreen:
_________________

 
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2004 1:29 pm   

najlepiej mowic, ze w pazdzierniku czy jakos tak, przeca nie sa w stanie tego sprawdzic i nie beda Cie ganiac z :machingun:

a jak bedziesz juz zamawiac to powiedz, ze slub z tydzien wczesniej, aby uniknac niepotrzebnych nerwow

Sisi - jak to sie stalo, ze to jednak ten rok????
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 11:36 pm   

Ja swoją suknię zamówiłam... 25 marca a ślub mam 26 czerwca. Panie z salonu Wenus nawet okiem nie mrugnęły na tak krótki termin. 1 czerwca suknia byla gotowa :30: Niestety, parę dni później złamałam palca i włożono mi gips :smut: , więc musiałam miec przerobioną sukienkę (co trwało 2 dni). Nie przejmuj się terminem
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 12:03 am   

Ja ślub miałam 31 lipca a na pozątku lipca zamawiałam suknie.Pani w salonie była przemiła i nawet do tej pory sobie z nia mailuje :) A co do przymiarek.....ja miałam na sobie tylko jedna suknię i jak juz ja założyłam to innej nie chciłam :lol: Zobaczcie same

agnes małe .jpg
Pobierz Plik ściągnięto 480 raz(y) 7.51 KB

_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 11:08 am   

Kasiu a co miałaś we włoskach? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl