Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nietypowe śluby
Autor Wiadomość
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 1:46 am   Nietypowe śluby

Obejrzyjcie zdjęcia z nietypowych slubów. Ostatnie - najsłodsze :D
nietypowe śluby
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 11:46 am   

Czego to ludzie nie wymyślą... :roll:
Zaden z tych ślubów (no, może z wyjątkiem tej japońskiej pary na łodzi) nie spodobał mi się.
Dla mnie jest to robione dla komercji i przysłowiowych "jaj", nawet jeśli to tylko ślub cywilny.
Nikt by mnie do czegoś takiego nie namówił... :?
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 2:29 pm   

Asiek napisał/a:
Nikt by mnie do czegoś takiego nie namówił... :?

Mnie również :) . Dla mnie to jest cyrk, a nie ślub.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 11:12 pm   

:dead:
JESTEM NA NIE
_________________

 
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 12:24 am   

Asia napisał/a:
Asiek napisał/a:
Nikt by mnie do czegoś takiego nie namówił... :?

Mnie również :) . Dla mnie to jest cyrk, a nie ślub.

Nic dodać, nic ująć :!: :!: :!:
Dla Nas to będzie duchowe przeżycie, a nie szopka robiona pod publikę :roll: :roll: :roll:
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 1:12 am   

Nie zgodze sie z wami. Przez takie taksty ktore tu napisalyscie mozecie niechcacy kogos urazic. Wiecej tolerancji :!: Kazdy ma prawo zrobic ze swoim zyciem co mu sie podoba, a okreslenia jak "cyrk" jest grubo nie na miejscu. Rozumiem wyrazic swoje zdanie, ale bez zbednych epitetow.

Jesli mialabym jakis fajny pomysl na ten dzien, duzo kasy czy jakies szczegolne predyspozycje to nie wahalabym sie zrealizowac swoich marzen i planow.
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 10:38 am   

Sorki ale mnie takie pomysły śmieszą... heh
dla mnie to akt pod publikę, krzyczący coś w stylu "popatrzcie !! ! Jesteśmy inni, HALOOO"
_________________

 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 2:26 pm   

Magdzia napisał/a:
Nie zgodze sie z wami. Przez takie taksty ktore tu napisalyscie mozecie niechcacy kogos urazic. Wiecej tolerancji :!: Kazdy ma prawo zrobic ze swoim zyciem co mu sie podoba, a okreslenia jak "cyrk" jest grubo nie na miejscu. Rozumiem wyrazic swoje zdanie, ale bez zbednych epitetow.

Magdziu, słowa, które skomentowałaś były napisane przeze mnie. Rozumiem więc, że to moje zachowanie było "grubo nie na miejscu". Nie rozumiem jednak o jakich epitetach piszesz? Nie użyłam tych, które przyszły mi na myśl, gdy przeczytałam podpis pod jednym ze zdjęć, że "młoda para zobaczyła się po raz pierwszy tuż przed ceremonią". Uważasz, że to jest spełnienie marzeń? Wyjść za kogoś, kogo się nigdy w życiu nie widziało? Dla mnie to jest brak odpowiedzialności. A co może być pięknego w zawieraniu ślubu przez internet? Mogę jeszcze zrozumieć :wink: , że ktoś podczas slubu chce moczyć nogi w czekoladzie. W końcu są różne gusty, ja np chcę mieć kościół przybrany kwiatami.
Mam prawo wyrazić swoje zdanie, bo tak jak napisałam wczśniej uważam, że ludzie ci zrobili ze swoich ślubów przedstawienia. Nie rozumiem dlaczego takie uroczystości są pokazywane w telewizji: czy dziennikarze mają aż taką intuicję, że wiedzą, gdzie odbędzie się taki slub? Pewnie są o tym powiadamiani, czyli jednak chodzi o rozgłos.

Piszesz "więcej tolerancji". Przeciez my nie walczymy z ludźmi, którzy takie śluby organizują. Nam się to po prostu nie podoba.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
Ostatnio zmieniony przez Asia Sob Sie 07, 2004 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 2:46 pm   

Asia napisał/a:


Piszesz "więcej tolerancji". Przeciez my nie walczymy z ludxmi, którzy takie ślubu organizują. Nam się to po prostu nie podoba.



Podpisuję się
_________________

 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 10:56 pm   

Asiu, kazdy z nas ma prawo wyrazic swoje zdanie, a inna osoba ma prawo sie z nim nie zgodzic. Od tego jest forum, by dskutowac, bo inaczej byloby nudno. Razi mnie tylko styl niektorych wypowiedzi, ja staram sie nawet jak cos mi sie bardzo nie podoba, ubrac to w trakie slowa by nikogo nie obrazic.
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
  Wysłany: Pon Sie 30, 2004 10:08 pm   

Mikołaj był niezły, albo Ci w czekoladzie.Ale ich wszystkich na głowę biją Ci co widziel się dopiero na ceremoni.Ja osobiście nie skusiłabym sie na żaden sposób
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 5:11 pm   

ja też bym się na to nie skusiła, ale ilu jest ludzi na ziemi, tyle - podejrzewam - opinii na temat wymarzonego ślubu. Poza tym od tych ludzi ze zdjęć różnimy się znacznie pod względem kulturowym, więc trudno nam jest to zrozumieć. Mnie się niektóre zdjęcia podobały - ale tylko do oglądania :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
shima 

Dołączył: 02 Sie 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 7:43 pm   

Kati napisał/a:
Sorki ale mnie takie pomysły śmieszą... heh
dla mnie to akt pod publikę, krzyczący coś w stylu "popatrzcie !! ! Jesteśmy inni, HALOOO"

Hmm... Generalizujemy, jak widzę. Cóż jest takiego "pod publikę" w ślubie spadochroniarzy? Czy staruszka, dla którego całym życiem są jego przyjaciele ze stowarzyszenia Mikołajów (wielbiciele psów, bibliofile etc), chcącego spędzić ten dzień w towarzystwie i stroju, w którym najlepiej się czuje. Dlaczego nie wziąć ślubu w słynnym miejscu czy na łodzi(może w Japonii to normalne)? Może zdjęcia do gazet wysłali znajomi? Inne śluby faktycznie są nieco odjechane, ale co tam. Czy jednak nie jest tak, że każdy chce mieć ślub wyjątkowy, tyle że większości ludzi brakuje odwagi i ich wyjątkowość ogranicza się do "lepszej" sukni niż koleżanka, większego samochodu niż kolega, dłuższego filmu czy zdjęć w "ciekawszej" scenerii. Może tym od czekolady za bardzo odbiło, ale generalnie większość z nich podziwiam, bo sam na niektóre "akcje" nie odważyłbym się.

Pozdrawiam
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 10:06 pm   

shima napisał/a:
Czy jednak nie jest tak, że każdy chce mieć ślub wyjątkowy, tyle że większości ludzi brakuje odwagi i ich wyjątkowość ogranicza się do "lepszej" sukni niż koleżanka, większego samochodu niż kolega, dłuższego filmu czy zdjęć w "ciekawszej" scenerii. Może tym od czekolady za bardzo odbiło, ale generalnie większość z nich podziwiam, bo sam na niektóre "akcje" nie odważyłbym się.

Pozdrawiam


Myślę, że coś w tym jest...
Też bym chciała mieć oryginalny slub, piekną niepowtarzalną suknię, najlepszego przyszłago meża i żeby nie było to kopią niczyjego życia...
Zwłaszcza, że mam bzika na punkcie "antymodnych", indywidualnych i dziwnych rzeczy...
;)
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 1:19 pm   

monicleo napisał/a:

Zwłaszcza, że mam bzika na punkcie "antymodnych", indywidualnych i dziwnych rzeczy...
;)

o to tak jak ja :mrgreen: , organizacja wesela jednak zweryfikowała trochę mojego bzika, bo zwyczajnie nie było mnie na niego stać. :wink:
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 1:22 pm   

Ciekawa jestem jakie to sa dziwne rzeczy, zdradzcie cos dziewczyny :?:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl