Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Mam problem - utylizacja!
Autor Wiadomość
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 3:12 pm   Mam problem - utylizacja!

W piwnicy zalega i zabiera nam miejsce stary, olbrzymi telewizor Rubin, który jak wiadomo znany jest z tego, że lubi wybuchać.
Wiem, że nie wolno wystawiać takich sprzętów na śmietnik, mogłoby to mieć nawet poważne konsekwencje. I tu się zaczyna problem kto zajmuje się wywozem i utylizacją tego typu sprzętów? Na stronie internetowej MPO jest informacja, że świadczą tego typu usługi ale miła pani w Biurze Obsługi Klienta zapiera się, że nie. Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić będę dozgonnie wdzięczna.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 3:17 pm   

Wyślij jako dar do radia maryja :mrgreen:

ps. mam nadzieję ze się nikt nie obrazi za ten żarcik
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 3:39 pm   

Bezprawnie: wystawić ciemną nocą po cichu do śmietnika, najlepiej z kartką że działa - gwarantuję, że znajdzie się chętny zbieracz. :30:


Prawnie: podzwonić do firm, które sprzedają telewizory. Kiedyś MediaMarkt chwaliło się w prasie, że przy zakupie u nich nowego sprzętu przyjmą stary do utylizacji. To może by powiedzieli jaka firma się tym zajmuje i dali namiary?

Jeszcze można by zadzwonić do konkurencji MPO.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 3:41 pm   

A Senator bo u mnie Senator zabiera okna, drzwi,kanapy i inne meble więc może telewizory też
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 3:45 pm   

Niestety, teraz jest tak, że każdy sprzęt zawierający coś tam (typu lodówki, TV itp.) musi być składowany w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Nie można tych sprzętów wywozić na wysypiska. I tu powstaje problem, bo miejsc takich nie ma, albo jest ich za mało, albo nikomu się nie chce tym zajmować bo to tylko problem. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 3:50 pm   

Znalazłam 2 firmy które zajmują się utylizacja nie wiem czy telewizorów ale można zadzwonić i się zapytać

EP-EKO - klasyfikacja, odbiór, transport,utylizacja. Kompleksowy zakres usług zagospodarowania odp. niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Wólczańska 12 tel. 6342368

S.P.I.D.E.R. - pogotowie ekologiczne 608596944
ul. Kołłątaja 10 lok. 3 - 6791937
ul. Wróblewskiego 19 - 6843614
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 10:21 pm   

Kotku! A może "zgarnij" jakiegoś bezdomnego z ulicy i powiedz mu,że masz TV weżmie z pocalowaniem ręki!
Rozbierze,sprzeda i będzie mila parę zlotych,a Ty nie będziesz musiala oddawać do utylizacji! Zaoszczędzisz czas i dasz mu zarobić!
_________________
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 11:38 pm   

wlasnie przeczytalam w wyborczej, ze Real na Brzezinskiej organizuje akcje " wyrzuc stare, kup nowe". ponoc 3 dni od zakupu mozna oddac stary sprzet do utylizacji.

Kotku nie wiem czy planujecie cos kupowac, ale moze warto dowiedziec sie dokladnie jak to dziala. acha akcja trwa do 17.11
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 11:48 pm   

No niestety nie planujemy żadnych takich zakupów. My mamy inny telewizor a Rubin to pamiątka z dawnych lat... Jest wielki i strasznie ciężki. Nie da się go wywieźć samochodem osobowym a wystawienie go na śmietnik ze względów bezpieczeństwa jest niemożliwe :(
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 11:33 pm   

gdzie obecnie można wywozić zepsuty sprzęt elektroncizny? tudzież telewizor
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 11:50 pm   

Cytuję:

CZASOWE PUNKTY zbierania (Czynne w SOBOTY z wyjątkiem świąt)

Dzielnica Bałuty teren targowiska u zbiegu ulic Obrońców Westerplatte i Organizacji WiN Pierwsza sobota miesiąca w godz. 10-15
Dzielnica Górna łopatka parkingowa u zbiegu ulic Rogozińskiego i Komfortowej (pomiędzy posesjami Cieszyńska 49 i Rogozińskiego 14) Druga sobota miesiąca w godz. 10-15
Dzielnica Polesie przy parkingu w szczycie bloku ul. Górna 45 Trzecia sobota miesiąca w godz. 10-15
Dzielnica Widzew przy siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej im. Stefana Batorego, ul. Bartoka 67 Czwarta sobota miesiąca w godz. 10-15
oraz

STAŁE PUNKTY zbierania

ul. Pryncypalna 132/134 Codziennie, całą dobę tel. 42 653 2000
ul. Zamiejska 1 Punkt Dobrowolnego Dostarczania Odpadów
ul. Swojska 4 - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:30, tel. 42 651 25 16

żródło http://www.czystemiasto.u...ektrosmieci.php
_________________
 
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 11:56 am   

Na Pryncypalnej na pewno, bo tam ze Zgierza swoje graty woziłam, szkoda, że u mnie nic takiego nie ma :(
_________________


udanego dnia Gość
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 19, 2011 12:21 pm   

jest jeszcze jeden punkt na liściastej (nie pamiętam numeru ale to jest pomiędzy włókniarzy a zgierską koło fabryki "Prima") sama tam zostawiałam graty, a jak jednego dnia było zamknięte to zostawiliśmy odkurzacz pod bramą (podobno ludzie tak robią)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl