Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kupno mieszkania w Łodzi
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 6:11 pm   kupno mieszkania w Łodzi

Mam prośbę do Forumowiczów, który przez to przechodzili - zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Łodzi - gdzie szukać ofert, jakie agencje możecie polecić, do kogo się zwrócić? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Interesują mnie małe mieszkania dwupokojowe na Widzewie (najchętniej Olechów) - gdyby ktoś coś słyszał... ;)

Dziękuję :D
_________________
chez alma |
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 6:31 pm   

Alma jakbym słyszała o moim mieszkaniu małe 2 pokojowe na widzewie, ale przykro mi nie zamierzam sprzedawać :wink: Jeśli chodzi o agencje to nie mogę polecić, ale może zacznij przeglądać gratkę.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 6:38 pm   

Mika, ale jakby ktoś z sąsiadów sprzedawał fajne mieszkanko, to daj znać ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 9:32 pm   

Najwięcej ofert jest w "Gratce" papierowej. Na stronie http://www.gratka.pl/ też są, ale nie aż tyle.


Na szczęście nie muszę i nie musiałam szukać mieszkania, więc zupełnie jestem zielona w tym temacie. :roll: Wiem jedno - ja by się na przykład nie zdecydowała na agencję, bo trzeba zapłacić kupę kasy, a i tak wszystko trzeba samemu sprawdzać. No ale Ty Alma_ masz trochę inną sytuację, bo nie jesteś tu na miejscu i trochę ci trudniej.

W każdym razie jak o czymś będę słyszeć dam znać. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 9:44 pm   

Alma ja tylko dowiem się o jakiejś ofercie sprzedaży to dam Ci znać. Może warto też popytać w spółdzielniach, mój tata tak właśnie szukał mieszkania do zamiany.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 10:26 pm   

Dzięki dziewczynki :)

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że nie dość, że szukam z Warszawy, to jeszcze nie dla siebie :roll:
Ale nie spieszy mi się.

A co do agencji... Wybiorę się, żeby złąpać orientację w temacie. Ale też nie uśmiecha mi się oddawanie im takich pieniędzy, na jakie się cenią :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 9:45 am   

Alma jakbyś się jednak zdecydowała na pomoc profesjonalistów to ja Ci mogę polecić 2 naprawdę dobre agencje nieruchomości Expert i Real Nieruchomości.

Jeśli jest dobra agencja to wcale nie musisz sama wszystkiego sprawdzać, biegać po księgach wieczystych ani spółdzielniach mieszkaniowych czy inny rejestrach gruntów, a wysokość prowizji zależy od zdolności negocjacyjnych klienta :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 9:48 am   

Kot, jak najbardziej - poproszę o namiary. Najchętniej na konkretną, przychylną klientowi i podatną na działanie technik negocjacyjnych osobę ;)

Kotku, czy mnie się coś pokręciło, czy Ty mieszkasz na Olechowie? Bo ta okolica interesowałaby mnie najbardziej.
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 12:57 pm   

Kotek mieszka na Olechowie :) Rzut kamieniem od Nas :) A za chwilkę przeprowadzamy sie na Widzew i z kolei bedziemy mieszkać rzut kamieniem od Miki, więc jakbyśmy o czymś usłyszeli to na pewno damy znać :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 1:06 pm   

Dziękuję dziewczyny, bardzo mi pomożecie :)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 1:37 pm   

ja tez zaczynam sie rozgladac za mozliwoscia zakupu czegos w Lodzi.
o gratce juz wiem. do Kota zaraz napisze w sprawie tych agencji.
a mam jeszcze pytanie, czy macie jakies informacje nt. nowych osiedli mieszkaniowych?

ja znalazlam na razie cos o Olechowie:
www.brelocum.pl
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 9:04 pm   

Alma wracasz jednak do nas że oferta kupna mieszkanka?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 10:04 pm   

Nie, jeszcze nie :lol:

Rozpatrywałam ten zakup bardziej jako inwestycję (nie dla siebie z resztą), ale już mi przeszło, bo mam w co inwestować tutaj ;)
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 10:07 pm   

Łe a już miałam nadzieje :(
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2006 10:10 pm   

Agatko, przykro mi bardzo, że tak Cię rozczarowałam ;) Ale kiedyś wrócę, obiecuję! :30:
_________________
chez alma |
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 9:53 pm   

U nas sytuacja z mieszkaniem jest jeszcze otwarta - zaczynamy szukać jakiegoś M-4 najlepiej na Retkini (wymóg mojego M. - mnie bedziesz wszędzie dobrze- byle z Nim :) no i może blisko komunikacji miejskiej :P ) Druga sprawa jest taka, że mój M. ma już mieszkanie dokładnie za starym Centralem i nie wiemy jakich pieniędzy za nie rządać (kupiec jest - ciocia M.). Może ktoś mi doradzi jak wycenić mieszkanie? W sumie szukałam podobnych ogłoszeń w Gratce w internecie, ale takie bloki jak ten sa chyba tylko 2 albo jeden, więc jest małe prawdopodobieństwo, że ktoś tez bedzie chciał sprzedawać i podsunie nam pomysł na cenę tego lokum ;/
Chyba wyjdzie taka sytuacja, że trzeba bedzie wynająć jakieś mieszkanie jeszcze przed ślubem (w obecnym mieszkaniu M. mieszka kuzyn M. - wynajmuje od M. to mieszkanie) i poczekać na pieniądze z wesela, żeby kupić nasze wymarzone M-4 :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 10:15 pm   

Najłatwiej porównać do podobnego, ale jeśli to problem to można wynająć rzeczoznawcę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 5:09 pm   

znalazlam strone ze spisem developerow w lodzkiem.

http://dom.gazeta.pl/inwestycje/0,67754.html

moze kogos zainteresuje.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 1:43 pm   

Szukam M2 lub M3 na Widzewie (najchętniej Olechów, a już w ogóle naj-najchętniej Janów ;) ) - gdybyście coś słyszeli, to będę wdzięczna za info :)
_________________
chez alma |
 
 
green_tea 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 8:26 pm   

A ja szukam M3 albo M4 najlepiej na Radogoszczu albo Julianowie :)
 
 
izuśka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 10:59 am   

ja tez szukam mieszkanka..... najlepiej M4 na gornej - moje wymarzone to blok z lat 50 lub 60 w okolicy Przybyzewskiego - ale inne tez wchodza w gre:) jak cos bedziecie slyszeli iekawego to piszcie:)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:04 am   

ja juz raczej straciłam nadzieje na to że cos kupimy... Tak strasznie żałuję ze nie kupilismy czegos rok temu, mozna było to mieszkanie wynajmowac przez ten rok... Myślelismy że cos odłozymy mieszkając z rodzicami a zamiast tego straciliśmy taką masę pieniędzy że mi się słabo robi...
I jak teraz mam kupić kawalerkę w cenie, w której jeszcze niedawno kupiłabym 3 pokoje...
:cring: :tire: :confused:
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:12 am   

My jutro mamy oglądać kolejne, mam nadzieję, że to już będzie TO :roll:

Ale faktycznie cany poszły koszmarnie w górę, nie tylko w Łodzi. Jeśli macie coś kupować, to kupujcie jak najszybciej, bo bedzie tylko gorzej... :?
W Warszawie już się nie da kupić nic porządnego poniżej 7 tys. /m2, paranoja... :roll:
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:18 am   

Mam pocieszajacą (chyba) wiadomość dl awszystkich poszukujących mieszkania...
Podobno ceny poszły tak kosmicznie w górę, teraz ma nastąpic zatrzymanie. Taniały nie będą, ale ceny już podobno mają nie iść do góry. W tej chwili są już tak wysokie, że mało kogo stać na kupno trzypokojowego mieszkania w starym bloku. Cały czas buduje się nowe, i te z racji tego, ze nowe musiałaby osiągnąc jakieś astronomiczne kwoty. Także podobno ten największy "boom" mamy już za sobą. Przynajmniej w Łodzi. Jeśli chodzi o Warszawę i Krakó to... one rządzą się swoimi prawami. Warszawa jako stolica, a Krakó jako miasto na 3 miejscu na świecie, gdzie podobno najlepiej robić inwestycje w nieruchomości.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale takie zdanie "fachowców".
Zobaczymy.

Trochę się tu robi jak w Londynie, tylko, że tam to zjawisko normalne. Mieszkania idą w górę, a kiedy osiągna straszne ceny, stają i nawet troszkę tanieją. I później znów to samo. A prawda jest jedna - ceny mogą być tylko takie, jakie ludzie będą w stanie zapłacić.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:31 am   

A mnie się wydaje, że ceny w Łodzi pójdą jeszcze w górę. Może nie od razu, ale spodziewam się wzrostu w ciągu kilku lat o kilkanaście, do 50%.
Szczególnie w starych dzielnicach blisko centrum, gdzie nie ma już gdzie budować.

W Warszawie prognozy mówią o 20 tys. za m2 w ciągu kilkunastu lat :?
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:35 am   

kiedys i stopniowo to pewnie jeszcze pójdą w górę.
Ja to mam nadzieję, że neidługo, zebysmy mogli sprzedac nasze mieszkanie, bo i tak nie chcemy tu docelowo mieszkać.
Łodź to "kanał" jak mawia moja koleżanka, sama czasem nie do końca rozumiem jak można w ogóle chcieć tu mieszkać Perspektywy zawodowo-rozwojowe prawie zerowe, urok osobisty - czego się kto doszuka... to pewnie tez ma duże znaczenie. Cała masa ludzi juz wyjechała i to widać, jeszcze więcej wyjedzie na pewno, a mieszkania kupują ludzie młodzi. Kto więc wtedy będzie miał pieniądze, żeby sobie takie 60 czy 800 czy może 100 m2 sprawić ?
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:56 am   

Ja tez szukam mieszkania na widzewie lub olechowie, janowie lub dąbrowie...

najlepiej 3 pokojowego...ale interesuja mnie tez 2... wszystko zalezy od ceny...

w gratce jest duzo ogloszen ale sporo jest takich sprzed 2-4 lat - na pewno juz nieaktualnych :/

jak byscie mialy jakies namiary na ogloszenia lub jakies sprawdzone agencje nieruchomosci :) dajcie znac :)
_________________
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:09 pm   

Ja szukam m3 lub m4 na teofilowie lub w Aleksandrowie :)
Niestety około 45m2 nie schodzi ponizej 100 tysięcy; biorąc pod uwage ze moi znajomi półtora roku temu kupili takie własnie lokum za 56 tysięcy ręce mi opadają :?
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:16 pm   

Lucky napisał/a:
Ja szukam m3 lub m4 na teofilowie lub w Aleksandrowie :)
Niestety około 45m2 nie schodzi ponizej 100 tysięcy; biorąc pod uwage ze moi znajomi półtora roku temu kupili takie własnie lokum za 56 tysięcy ręce mi opadają :?


Myśmy akurat pół roku temu sprzedali mieszkanie na Teofilowie. Trzy pokoje ( wtym jeden pokój tzw. przechodni) -50 m2 za 85 tysięcy.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:25 pm   

aaaaaa :zly:

Własnie jak słysze o takich okazjach, to mam ochote... :evil:

Więc pisze i prosze publicznie

Jesli ktoś by słyszał o mieszkaniu na teofilowie lub w Aleksandrowie to bardzo prosze o oinformacje :)
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:30 pm   

Luky przykro mi :oops: , ale naprawdę niec nie widziałam wcześniej o Twoich planach.

Ale powiem Ci, że zaszokowałaś mnie tymi cenami :shock:
My w pierwszej wersji myślelismy o cenie coś około 70-75 tysiecy. Cene 85 tyś. puścilismy tak po prostu zobaczyć czy będą chętni. No i szczerze to nie powiem, żeby ludzie zabijali się o to ogłoszenie. Pokazywało się przez jakis czas w gratce, było kilku chetnych i w końcu jeden kupił.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:33 pm   

w ciągu kilu miesięcy mieszkania tak strasznie poszły w góre :evil:

Bardzo prawdopodobne ze jakbys poczekała ze sprzedaza kilka miesięcy wzięłabys za to mieszkanie duzo większe pieniąze :)
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:41 pm   

Pewnie tak, ale musieliśmy w miarę szybko sprzedać to mieszkanie. Czasem tak bywa... :(
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
Ostatnio zmieniony przez Agati Czw Paź 26, 2006 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:45 pm   

A na Widzewie do 100 tys. trudno mi znaleźć kawalerkę :(
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 12:55 pm   

Ooooo....
to za ile moglibysmy my sprzedac to nasze mieszkanie ? :niepewny: Moze w ogole nie oplaca mi sie remontowac tylko od razu sprzedac....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 1:01 pm   

ja to w ogole jestem zdania ze na chwile obecna lepiej jest inwestowac w dom niz w mieszkanie -- na dzien dzisiejszy my mamy takie wlasnie plany ale co z tego wyjdzie nie wiem... poki co wynajmujemy na szczescie za grosze :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 1:36 pm   

5th, opłaca się remontować. Na mieszkaniu wyremontowanym, w stanie "do wprowadzenia" zarobicie więcej, ludzie chętniej takie kupują.
A ile - to sobie sprawdź na gratce albo nieruchomościach na onecie ;)
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 2:20 pm   

Fifth a jesli mozna wiedzieć to w jakiej dzielnicy macie mieszkanko :?:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 2:57 pm   

Mieszkanie jest na Radogoszczu, 4 pokoje, na 1-szym pietrze.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 4:39 pm   

No własnie... z jednej strony już od 2 miesięcy wiem że trzeba się śpieszyć a z drugiej-niestety-nie ma żadnego wyboru... Podaż tak mała a popyt tak duży że należałoby do własciciela prawie że w zębach zadatek zanosić jak sie idzie coś oglądać i brać - nie ważne co... A przeciez to jakaś paranoja!!!
Zamiast negocjować cene co najwyżej mozna błagać właścicxiela żeby był tak miły i jej nie podnosił :(
No ale może rzeczywiście w Łodzi wreszcie ceny stanęly bo dosżły do 3 tys za metr a za tyle to jeszcze miesiąc temu moglismy kupić nowiutkie mieszkanko w fajnym (dla nas) miejscu. Stan deweloperski i dlatego stwierdziliśmy że nas na to nie stac no ale teraz już tam wszystko pozajmowane, trzeba czekac na kolejne bloki, a cena juz wzropsła do 3,5 tys za metr...
A tak dla dobicia siebie samej i całej reszty... Jeszcze rok temu moja ciocia za 115 tys sprzedała na Widzewie 4-pokojowe mieszkanie...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 4:54 pm   

Fifth jak wyremontujesz to mieszkanie, to naprawde weźmiesz za nie kupe kasy.
4 pokoje na radogoszczu to tez mogłobybyc moje marzenie :roll:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:24 am   

Lucky, moim tez mogloby byc :-) Poraza mnie jedynie to wszystko, co musimy zrobic, zeby to mieszkanko chociaz troche wygladalo jak "z marzen".... ale o tym mwiecej w moim watku remontowym, i to po przyjezdzie z Londynu, bo juz nie mam sily do tego wszystkiego !
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:35 am   

5th, powiem Ci, że warto.

do boju!! :twisted:
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:53 am   

Szczako.... Ty mnei zainspirowalas tym zdjęciem gdzie coś przykręcasz czy przywiercasz :-) Jak też tak chcę :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 11:58 am   

no widzisz. czekam na Twój wątek forumowy. :hyhy:
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:07 pm   

Alma ma rację - ostatnio czytałam jakieś prognozy dotyczące cen na rynku mieszkaniowym, i ceny w łodzi wcale nie mają ani malec, ani nawet się zatrzymac na obecnym poziomie - i 5th to nie prawda, ze w Łodzi nie ma zadncyh perspetyw - patrz na nowe inwestycje - centrym ksiegowe PHIllipsa, teraz fabryka DELLa..to nie jest tak enic, młodzi ludzie zaczną powoli tu się też przenosić.

a mnei martwi trochę inna sprawa, ostatio cos mój teść zaczął przebąkiwać, że ponoć istnieje taki przepis zabraniający spółdzielniom sprzedawać pomieszczeń wykorzystywanych jako pracownie plastyczne, na lokale mieszkalne. Choć wcześniej nic o czymś takim nie mówił. I nie wiem, czy planować wykup tego naszego mieszkania, czy nie... I w ogóle na jkich warunkach był by to wykup....
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:07 pm   

Ale ja juz mam !! ! Od dawna ! tylko ostatnio sie w nim za bardzo nie udzielalam ! Nawet wklepilam zdjecia "przed" :-D
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 1:03 pm   

Ogłoszenie o przetargu na M3 w mojej spółdzielni - może kogoś zainteresuje. Cena wywoławcza - 68 tys. z hakiem.

http://www.smlodz.pl/przetarg.html
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 7:38 pm   

Od kilku tygodni szukam intensywnie i zaczynam mieć powoli dość :(

Nie ma nic! Dosłownie - ?ADNYCH małych mieszkań na Widzewie.
A ceny rosną z dnia na dzień.

Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nie mam mnie na miejscu, więc praktycznie rzecz biorąc - mam szansę kupić tylko te mieszkania, ogłoszenia o których są zamieszczone w weekend, bo wszystko sprzedaje się w ciągu jednego dnia :roll:

Płakać się chce... :cry: :cry: :cry:
_________________
chez alma |
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Czw Lis 16, 2006 10:06 pm   

Ceny mieszkań wychamują ale niestety tylko tych najdrozszych. Te tansze beda je systematycznie gonić.
Zastanawiałyście sie moze nad mieszkaniem w lofcie (budynki glownie fabryczne przerobione na extra mieszkania)? Czesc ksiezego mlyna (mlynu?) teraz beda robic, a budynow zostalo jeszcze sporo.



My natomiast mamy na sprzedaż m3 na dąbrowie, a kupic chemy m4 na nowym rokiciu, retkini lub dabrowie. Jak ktos cos to piszcie :D
_________________
Buty- 300zł, sala weselna- 15tys, orkiestra- 2tys
Poślubić moją Monisię- BEZCENNE
21 lipiec 2007
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl