Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedające kłamią...
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
  Wysłany: Pią Sty 27, 2006 10:51 pm   Sprzedające kłamią...

Wiecie co, znalazłam ofertę sprzedaży identycznej sukni jak moja za 2000 zł :shock: :roll: :mad: używanej......................

Dziewczyna pisze że to sukniaVillais (bzdura!!!! to że była kupiona w Promesie to nie znaczy że jest hiszpańska :? )

W dodatku nowa kosztuje 2500 a ta 2000?????????? Halooo

Napisałam do niej że wciska kit ludziom, a ona na to że ma paragon z promesy...

Biedna dziewczyna - chce się dowartościować tym sposobem?



Powiedzcie mi, spotkałyście się z naciąganiem w podobny sposób?
_________________

 
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 11:16 pm   

Kati, a pomyślałaś, że może to nie ona a Promesa skłamała? Przecież tak też mogło być? Może w Warszawie sprzedają drożej te suknie (bo Warszawka...) i udają, że te też są hiszpańskie? Podobny przypadek miała przecież jedna z dziewczyn piszących na forum (opisywała tę sytuację w którymś wątku) w Bellisimie, gdzie sukienkę polskiego producenta sprzedawali jako La Sposę :roll:
A jeżeli to nie to, to jakaś naiwna ta dziewczyna... Myślała, że nikt się nie domyśli? Sama nie wiem...
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 11:28 pm   

Ależ ja byłam w Promesie i przymierzałam moją suknię po raz pierwszy :) właśnie tam ;)

No i

1) nikt nie mówił że wszystkie są hiszpańskie - pani wprost i od razu powiedziała, że mają ofertę kilku firm, w tym Villais - której są wyłącznym przedstawicielem, ale TA konkretna jest polską suknią

2) miała przyszytą metkę STRULAK
_________________

 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 9:52 am   

Pamiętam, że jak kupowałam moją La Sposę to w warszawie jej cena była wyższa o 1000 zł. Chore ale prawdziwe. A tak przy okazji. Jednym z klientów firmy, w której pracuję jest anglik. Przyjechał do Polski na kontrakt i uczy jakichś bosiaków angielskiego. Powiedział, że dziwi się młodym ludziom pracującym u nas w kraju. Zdążył się już zorientować, że np. ceny ubrań są IDENTYCZNE jak u nich. A nasze pensje... same wiecie... Co za niesprawiedliwość. :roll:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:07 am   

Często w ogłoszeniach sukien używanych dziewczyny "zapominają" wspomnieć, że np. nie są pierwszymi właścicelkami :roll:

Daltego trochę boję się kupić używaną suknię.
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 11:38 am   

Ja często widze napisy francuska, hiszpańska, angielska itp. a pewnie tak jak kati mówisz kupowane są w polskiech sklepach i od polskiego producenta
 
 
basia80 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 44
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 3:23 pm   

Dlatego ja wolę kupić sukienke skromną ale zawsze swoją niż wypożyczać. A po za tym na co mi firmowa kiecka, nie ma to jak normalna zwykła.



27.gif
Pobierz Plik ściągnięto 475 raz(y) 25.58 KB

_________________
pozdrawiam Cię gorąco Gość !! !!



 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 3:32 pm   

basia80 napisał/a:
Dlatego ja wolę kupić sukienke skromną ale zawsze swoją niż wypożyczać. A po za tym na co mi firmowa kiecka, nie ma to jak normalna zwykła.


Zgadzam się
Nigdy nie wiadomo na co się trafi i faktycznie ceny między nową a używaną nie różnią się wiele.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 9:55 pm   

No tak.... tylko ja na przykład nie wciskam nikomu kitu


piszę że jest polska... że szyta w Strulak, a kupiona w Romantice... no i że sprzedają też w Promesie...



No i nie chcę za używaną 2000 :shock: :evil:
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:15 pm   

basia80 napisał/a:
A po za tym na co mi firmowa kiecka, nie ma to jak normalna zwykła.

Hmm, tego zdania nie rozumiem...
Czyli zwykła lepsza od firmowej? :hm:
I co to właściwie znaczy "zwykła" - no name?
_________________
chez alma |
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:28 pm   

No nie wiem...


Ja tam lubię "firmowe" ale niekoniecznie zagraniczne czy drogie...
Dla mnie firmowa to np. z Isabell, Chris Chouture, Agnes i takie tam a nie tylko hiszpańskie czy francuskie... Moją też uważam za firmową.
Bo dla mnie pojęcie firmowa znaczy chyba coś innego... hmm że np nie jest szyta przez panią X w zaciszu domowym

A tak na marginesie - stare powiedzenie głosi: "nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba"
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:37 pm   

Sama nie wiem... jeśli chodzi o zwykłe ubrania, to przecież te szyte na miarę są bardziej w cenie od tych "firmowych" (choć zależy o jakich "firmach" mówimy).

Mnie chyba wszystko jedno. Byle mi się podobała i była idealnie dopasowana :D
_________________
chez alma |
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:42 pm   

Kati napisał/a:
Ależ ja byłam w Promesie i przymierzałam moją suknię po raz pierwszy :) właśnie tam ;)

No i

1) nikt nie mówił że wszystkie są hiszpańskie - pani wprost i od razu powiedziała, że mają ofertę kilku firm, w tym Villais - której są wyłącznym przedstawicielem, ale TA konkretna jest polską suknią

2) miała przyszytą metkę STRULAK


No to zupełnie nie rozumię tej Panienki :roll: Pewnie myślała, że na jakąś głupią trafi i sprzeda. I jeszcze ta cena.... Ja za swoją NOW? dałam mniej.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 10:56 pm   

No właśnie starałam się (ale chyba nie wyszło :wink: ) wytłumaczyć co rozumiem pod pojęciem "firmowa"

Ale to przecież nie najważniejsze. Generalnie chciałam powiedzieć, że się mocno zirytowałam gdy zobaczyłam to ogłoszenie... ale ono właśnie nadaje się dla pozerów. Wystarczy, że ktoś skłamie (albo może rzeczywiście jest nieświadomy swej pomyłki :roll: :? ) a już cena skacze do 2000 zł SZOK


To pani z którą się spierałam (pokłóciłam :twisted: ) mailowo - napisałam jej prawdę, ale nie chciała przyjąć do wiadomości :?


opis:
Witam Panny Młode. Mimo to, iż bardzo ciężko mi się z nią rozstać mam do sprzedania cudną suknię ślubną firmy hiszpańskiej Villas z salonu PROMESA w Warszawie. Wykonana jest z grubo tkanej satyny w kolorze złamanej bieli, wysadzana kamieniami Svarowskiego o kolorze brzoskwiniowym (cudo!!!). Tren podpinany i odpinany. Nie było gościa, który by nie był tą suknią zachwycony. Do kompletu dokładam welon z cyrkoniami gratis. Więcej zdjęć wyśle meilem każdej zainteresowanej osobie. Zapraszam.
Możliwość odbioru sukni w północno-wschodniej Polsce oraz Warszawa.
rozmiar:
36/38, 162-164 cm
cena:
2000 zł

i dla porównania moja




a to druga która też myśli że kupiła Villais


opis:
Sprzedam śliczną sukienkę firmy Villais. Gorset + spodnica + odpinany długi tren. Sukienka ozdobiona jest kryształkami Swarovskiego. W cenę wliczona jest halka i rekawiczki. Sukienka jest po spacjalistycznym praniu. Do obejzenia w Warszawie.
rozmiar:
34/36, 162-164 cm
cena:
1100 zł (do negocjacji. Cena salonowa 2500zł.)




i kolejna



Sprzedam elegancką suknię ślubną: gorset + trzywarstwowa spódnica z kolekcji 2003 salonu Promesa - hiszpańskiej frimy Villais. Kolor ecru złamany złotem, żakard. Gorset niezwykle pięknie modelujący sylwetkę. Spódnica z trenem, który po podpięciu tworzy barokowy "kuper". Suknia w idealnym stanie. Jestem I-szą właścicielką. Wygodna i bardzo efektowna. Gratis oddam dwuwarstwowy welon, rękawiczki oraz halkę.




i ta sama suknia co wyżej



[ Dodano: Sob Sty 28, 06 23:02 ]
Pokazane przeze mnie suknie są szyte dla sklepu Promesa i kilku innych przez firmę Strulak H. i W. Pracownia Sukien ?lubnych - p. Halina Strulak

Strulak
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl