Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jest mąż??
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 6:40 pm   Kim jest mąż??

KIM JEST M???

Mąż:
Zaobraczkowany osobnik plci meskiej z mozliwoscia do przystosowania w niewoli. Odnoszac sie do sytuacji w domu, od razu zaczyna szukac jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamietac, ze jest on bardzo daleki od idealu, dlatego wymaga nieustannej opieki i pielegnacji. Meza nalezy trzymac w cieplym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu. Nalezy go wyprowadzac na spacer raz dziennie na smyczy, poniewaz moze ujawnic sie instynkt do uciekania. Nawet najlepiej wytresowani mezowie, zostawieni bez opieki, moga nie znalezc albo nie beda chcieli znalezc drogi powrotnej. Niestety urzedy zajmujace sie wydaniem i rejestracja mezów, tak zwane Urzedy Stanu Cywilnego, nie daja zadnej gwarancji oraz nie odpowiadaja za zaginiecie lub ucieczke meza. Nalezy pamietac, ze okres udomowienia meza, zle wplywa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia sie chec ciaglych ucieczek, a niektórzy z czasem staja sie niepotrzebna i nieestetyczna rzecza w domu, która nalezy sie ciagle opiekowac. Lecz przy dobrej technice tresury, maz moze stac sie pozytecznym zwierzeciem domowym.

Zastosowanie:
Nalezy ustalic, po co kobiecie, która swietnie daje sobie rade, komplikowac sobie zycie, nabywajac meza. W najprostszym uzyciu tego osobnika, maz jest potrzebny do zaplodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu moze byc uzyteczny równiez w innych sferach zyciowych, takich jak: poprawienie sytuacji materialnej, pranie, sprzatanie, gotowanie, seks itd.

Uzycie:
Kazdy osobnik plci meskiej pasący sie na wolnosci, moze byc potencjalnym mezem. Zainteresowac mezczyzne mozna czymkolwiek - poczynajac od butelki, konczac górnolotną frazą, której on wcale nie musi zrozumiec. Lecz nalezy pamietac, ze jezeli mezczyzna oddzielil sie od stada i poszedl za kobieta, to najczesciej dlatego, zeby doznac jednorazowej przyjemnosci i zaspokoic swój pierwotny instynkt. Celem kobiety jest doprowadzic mezczyzne do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest mozliwe zaobraczkowanie, co jest glównym celem kobiety. Po zaobraczkowaniu najczesciej jest zaplanowane wesele, które powoduje, ze mezczyzna jeszcze dluzej nie zrozumie, co sie stalo. Niektóre kobiety uwazaja, ze maz po zaobraczkowaniu juz nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobraczkowaniu, jak najszybciej, nalezy zajac sie tresura.

Tresura:
Po nabyciu meza, nalezy od razu przystapic do tresowania. Nalezy pamietac, ze nie tresowany maz jest równie niebezpieczny dla kobiety, jak i dla calego spoleczenstwa. Kazdego, nawet najbardziej otepialego meza, nalezy poddac natychmiastowej tresurze. Trzeba go tylko regularnie zywic i miec duzo cierpliwosci. Tak samo jak w przypadku tresowania psów, tak i w przypadku tresowania meza, nalezy zaczac od podstawowych komend, takich jak: "siad", "lezec", "obok" itd. Lecz komendy nalezy dawac nie w sposób dyrektywny, lecz milo: "Kochanie usiadz, chce na Ciebie popatrzec", "Kochanie polóz sie, na pewno jestes zmeczony", "Kochanie chodz blizej, lubie jak jestes obok mnie". Przy prawidlowym wykonaniu komend, nalezy podkarmic albo pochwalic, zeby wyksztalcil sie odpowiedni refleks przy ponownym uslyszeniu komend. Po przekonaniu sie, ze podstawowe komendy zostaly dobrze przyswojone , nalezy przystapic do cwiczenia bardziej skomplikowanych komend, takich jak: "przynies", "podaj", "pozamiataj", "kup mi", "oddaj wyplate", "pomóz mojej mamie", itd.

Zakonczenie:
Drogie kobiety, jezeli po zrozumieniu wielkosci problemu, jeszcze nie zrezygnowalyscie z zamiaru nabycia meza, to moge Was pocieszyc - zadbany, dobrze umyty, uczesany, nakarmiony i umiejetnie wytresowany maz, moze kobiecie dac duzo przyjemnych chwil, lecz nie swiadczy to o umiejetnosciach danego gatunku fauny, lecz o wyjatkowych umiejetnosciach kobiet w sferze udomowiania i tresowania dzikich zwierzat.
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pon Cze 12, 2006 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 8:36 pm   

Hmmmm no jakoś mnie to nie rozbawiło... :roll:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 8:37 pm   

jpuasz - znów zgodność - mnie także nie.
Wiem, że należy to traktować z wielkim przymrużeniem oka i "na lekko", ALE ... :roll:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 11:22 pm   

Przeczytałam mężowi :) Uśmiał się :)
_________________

 
 
 
Lukasz 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 65
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 14, 2006 9:33 am   

:hmgirl: :hmgirl: :hmgirl: :killer: :brawo: :brawo:

A tak serio to smieszne, a btw. to ja odnoszac sie do sytuacji w domu szukam od razu kompa a dopiero potem jedzenia i miejsca do spania :P
_________________
http://world2.monstersgam...id&vid=35018036 Sprawdz sie !!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl