Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gabriel
Autor Wiadomość
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:17 am   Gabriel

Czy moze ktos zna i poleca salon Gabriel w łodzi. Prawdopodobnie sa dwa salony, jeden na kosciuszki, grugi tez w centrum- nie znam dokladnej lokalizacji. Chcialabym poznac opinie na temat uslug fryzjerskich jakie oferuja, czy warto sie pokusic ? To dosyc znane salony, ale nie udalo mi sie znalezc opini na ich temat na forum (moze przegapilam jakiegos posta).
Pytam, bo w prezencie od najdrozszego dostalam bon 100 pln do realizacji w salonie Gabriel, a kompletnie nie znam ich uslug. Nie wiem kto strzyze i czego moge sie spodziewac?
Bylabym wdzieczna za rade.

Pozdrawiam
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:21 am   

Drugi salon Gabriel jest na ?wirki, na odcinku pomiędzy Piotrkowską a Kościuszki. Niestety nie mogę pomóc w kwestii jakości usług, bo nigdy tam nie byłam :niepewny:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:45 am   

Trzeba dobrze szukać:
http://www.forum.wesele-l...ighlight=#25946 :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:22 am   

Kryszka, dziekuje bardzo.

Ale opinie forumowiczek mnie nie podniosly na duchu. Mam kupon i teraz nie wiem czy warto go na sile realizowac. Ehhhh jak ma mi ktos spartaczyc fryzurke to chyba za to 100 zl wykorzystam kosmetyczne uslugi oferowane w gabrielu .
Gdyby chociaz jedna zadowolona osoba a tu nic. :)

Jeszcze raz dzieki za pomoc
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:38 am   

Ja bylam w salonie Gabriel kilka ladnych lat temu. Na Kosciuszki. Fryzjer mial na imie Kuba (jesli dobrze pamietam) ale chyba juz tam nie pracuje. To byla moja pierwsza powazna wizyta u fryzjera - przedtem mialam zawsze bardzo dlugie, proste wlosy. Balam sie strasznie co to bedzie - jak zeszlam z fotela i wracalam do domu to sie nie moglam napatrzec na swoje wlasne odbicie w wystawach.
Ja bylam brdzo zadowolona.

Tylko to bardzo dawno bylo.....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:30 pm   

Ja bywałam w Gabrielu jak jeszcze znajdował się w Leclercu :) i byłam zadowolona.
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:04 pm   

Polecam. Uwierzcie mi tam nie zatrudiają osób które nie znają sie na rzeczy. Wszysycy są przez nich przeszkoleni. Sama mam zamiar skorzystać w niedalekiej przyszlosci z ich szkolenia.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:21 am   Gabriel- sprawdzony

Skorzystalam z waszych rad i udalam sie do Gabriela na Zwirki. Jestem BARDZO zadowolona. Marcin- fryzjer- poswiecil mi duzo czasu, bez pospiechu, starannie omowilismy interesujaca mnie fryzure ( mam krotkie wloski zatem chodzilo o sciecie i baleage). Nawet przy dop\borze kolorow radzil sie i pytal w jakich tonacjach czuje sie lepiej. POPROSTU SUPER. No i wracajac do domu nie moglam sie napatrzec na swoje odbicie w lustrze i poczulam sie inna- ZADOWOLONA w 100 %!!!!!
 
 
 
juliazuk 


Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:28 pm   

Widzę, ze temat dawno nie był odwiedzany. Ale ja polecam Gabriela na ?wirki. Od kilku lat chodzę tam ja i moja mama też. Mnie najbardziej podoba się to, że najpierw omawia się wszystko i fryzjer pyta o oczekiwania. Mam już takie zaufanie do mojej fryzjerki (p. Sylwia), że często mówię np, że chcę mało skrócić, pytam co ona proponuje i godzę się w ciemno. To samo jest z kolorem. I nigdy się nie zawiodłam. A teraz to ona pilnuje, zebym miała długie włosy do ślubu i żebym powstrzymała się z ich farbowaniem- do ślubu.
_________________




9.08.2008 r.
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:06 pm   

A ja rowniez BARDZO polecam salon Gabriel tyle ze ten na Kosciuszki,korzystam z ich uslug juz baaardzo wiele lat,i moja mam i siostra rowniez.Ale sprawdzona i zaufana mam tylko jedna fryzjerke stamtad-JULITA. Strzyze,czesze,farbuje,robi trwala- REWELACYJNIE.Mam do niej pelne zaufanie i to zawsze ona wie co jest dla mnie najlepsze:)
Oczywiscie do slubu rowniez czeslam sie u niej w salonie Gabriel i bylam bardzo zadowolona:)
_________________
Agunia
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 2:56 pm   

Ja również polecam salon na ?wirki. Mnie ostatnio w pół koka, pół rozpuszczone włosy czesała Kasia. Fryzyrku ekstra. Ale powiedziała mi, że ona młodych nie czesze, bo do tego potrzeba bardzo dużo cierpliwości i dokładności i u nich w salonie tym zajmuje się Marcin. Widziałam jego dzieła i są naprawdę imponujące.
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 3:42 pm   

A co powiecie na temat makijażu w tym salonie? godny polecenia?
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 12:46 am   

polecam salon gabriela na żwirki! zarówno fryzura jak i paznokcie (french) no i makijaż były bez zarzutu :) no i cena nie zwala z nóg... za całość zapłaciłam 200 pln :smile:
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2008 9:40 pm   

Ja nie polecam salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Gabriel na ?wirki. Obsługa niezbyt miła (zwłaszcza szefowa salonu). Czeszą na jedno kopyto i nie do końca z oczekiwaniami klienta. To samo tyczy się makijażystki, która maluje całkowicie inaczej niż poprosiłam, twierdząc jeszcze na koniec, że wyglądam super (a wyglądałam tragicznie) :? . I nie podobało mi się to, że nie ma lusterka i nie widać bieżących efektów makijażu, tylko pani podstawia go już w efekcie końcowym. Osobiście odradzam ten salon i zaznaczam, że odczucia co do tego salonu są wyłącznie moje i mojego męża.
_________________


 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 7:40 pm   

Do ślubu czesał mnie Marcin. Uważam, że jest prawdziwym profesjonalistą. Moją fryzurę zrobił wg zdjęcia z internetu i wyszła świetnie, chociaż nie było to takie proste. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że poszłam z tą fryzurą właśnie tam.
O innych fryzjerach i innych usługach nie wypowiadam się, bo nie korzystałam.
 
 
Frotka 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 8:32 pm   

Pracowałam kiedyś w Gabrielu na Żwirki jako recepcjonistka i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Marcina (o ile jeszcze tam pracuje), jest fenomenalny!!! Jeśli chodzi o czesania ślubne i upięcia, tylko on się na to porywa, ale to pewnie dlatego, że nie ma sobie równych.
_________________
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 12:55 am   

do ślubu czesał mnie Marcin. uczesał mnie DOKŁADNIE TAK jak chciałam, mimo że bazował tylko na moim opisie i wskazówkach :smile: i na pewno nie było to typowe uczesanie, bo włosy miałam rozpuszczone, wyprasowane i ciut-ciut pospinane z tyłu (czyli dokładnie tak jak sobie wymyśliłam). pani makijażystka zrobiła mi cudny delikatny makijaż, który się dłuuugo trzymał. osobiście gorąco polecam, oczywiście jest to wyłącznie moja opinia :-)
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 1:23 pm   

Ja czesałam się do ślubu właśnie w tym salonie, oczywiście fryzurke robił Marcin. Co prawda fryzura próbna troszke sie różniła od tej właściwej, ale rzeczywiście podobała mi się jeszcze bardziej ... Ma facet dziwny dowcip, ale w rękach wielki talent, potrafi doradzić i fryzurke dopasowac do urody. Warto przyjść jednak z własnym pomysłem, lub zdjęciem. Z makijażu nie korzystałam bo wykonywałam go sama. Polecam
_________________
Ostatnio zmieniony przez dominiqsz Pią Sty 30, 2009 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola26.05.12 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 5:29 pm   a makijaż?

Odświeżam temat:) Marcin faktycznie robi cuda na głowie, kilka razy juz się tam czesałam, teraz wybieram się na próbne upięcie ślubne, ciekawe co wymyśli. Chciałabym miec też makijaż w tym samym miejscu w związku z czym powiedzcie jak to wygląda w Gabrielu? Bo nigdy się tam nie malowałam? Pani powiedziała ze koszt makijażu ślubnego to 70 zł - w porównaniu z innymi salonami wydaje mi się ze to mało dlatego mam obawy co do tego czy robi to profesjonalnie...?
_________________
Karola26.05.2012
 
 
anetaaneta 


Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 5:53 pm   

byłam latem w salonie na żwirki zrobic manicure hybrydowy , niestety pani kosmetyczka nie polozyła mi hybrydu tylko zwykły żel na paznokcie , a w dodatku po tygodniu wszystko odpadło;/ nie wiem może moja płytka nie przyswoiła tego żelu wiec tutaj się nie bede czepiac ale hybrydowego manicure mi na pewno nie zrobiła tylko poprostu zwykły żel. koszt takiego "manicure hybrydowego" 50zł
 
 
Izabella1989 

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 32
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 7:53 pm   

faktycznie na zdjęciach nie wyglądają ładnie. powiem wrecz, ze są paskudne. tak jak te po lewo to bym zniosła z bólem, to te po prawo są koszmarne. niedopasowany tips, łopaty, widac, ze niedorobione przy skórach, cos okropnego, nie wiem jak dyplomowana (bo chyba jakikolwiek kurs ma?) manikiurzystka moze za cos takiego wołać choć złotówkę!
 
 
Justyss 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 8:08 pm   

Cytat:
faktycznie na zdjęciach nie wyglądają ładnie. powiem wrecz, ze są paskudne. tak jak te po lewo to bym zniosła z bólem, to te po prawo są koszmarne. niedopasowany tips, łopaty, widac, ze niedorobione przy skórach, cos okropnego, nie wiem jak dyplomowana (bo chyba jakikolwiek kurs ma?) manikiurzystka moze za cos takiego wołać choć złotówkę!

Wydaje mi się, że paznokcie ze zdjęcia to nie są chyba te o których pisała anetaaneta. Paznokcie ze zdjęcia są chyba wykonane przez anetaaneta, ponieważ widzę, że ona też się zajmuje zdobieniem (te fotki znajdują się już w podpisie pod postem oraz na jej stronie internetowej).
_________________
Ostatnio zmieniony przez Justyss Sob Sty 07, 2012 8:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
artos69 

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 8:16 pm   

Izabella1989 napisał/a:
faktycznie na zdjęciach nie wyglądają ładnie. powiem wrecz, ze są paskudne. tak jak te po lewo to bym zniosła z bólem, to te po prawo są koszmarne. niedopasowany tips, łopaty, widac, ze niedorobione przy skórach, cos okropnego, nie wiem jak dyplomowana (bo chyba jakikolwiek kurs ma?) manikiurzystka moze za cos takiego wołać choć złotówkę!


które zdjęcia ? chyba jestem ślepy, albo ktoś inny :)
 
 
Izabella1989 

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 32
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 8:16 pm   

nie widzialam, ze to podpis, przepraszam w takim razie, ale zdjęc juz nie widzę. brzydko edytowac posta na którego juz odpowiedziano :/
 
 
artos69 

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 8:17 pm   

Izabella1989 napisał/a:
nie widzialam, ze to podpis, przepraszam w takim razie, ale zdjęc juz nie widzę. brzydko edytowac posta na którego juz odpowiedziano :/

jak by ktoś edytował post to byś miała zaznaczone jako edycja

[ Dodano: Sob Sty 07, 2012 8:21 pm ]
Justyss napisał/a:
Cytat:
faktycznie na zdjęciach nie wyglądają ładnie. powiem wrecz, ze są paskudne. tak jak te po lewo to bym zniosła z bólem, to te po prawo są koszmarne. niedopasowany tips, łopaty, widac, ze niedorobione przy skórach, cos okropnego, nie wiem jak dyplomowana (bo chyba jakikolwiek kurs ma?) manikiurzystka moze za cos takiego wołać choć złotówkę!

Wydaje mi się, że paznokcie ze zdjęcia to nie są chyba te o których pisała anetaaneta. Paznokcie ze zdjęcia są chyba wykonane przez anetaaneta, ponieważ widzę, że ona też się zajmuje zdobieniem (te fotki znajdują się już w podpisie pod postem oraz na jej stronie internetowej).


@Justyss widziałem te zdjęcia faktycznie miały kompresję i zapewne nie robił ich profesionalny fotograf dla tego moga nie wyglądac jak zdjecia z iStocka [jesli rozumiecie takie pojęcia wogole ;) ]
 
 
Izabella1989 

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 32
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 8:59 pm   

Artos, zle sie wyraziłam, brzydko usuwac podpis do którego ktos się odniósł w poscie, sądzac ze to zdjecia, zaraz po opublikowaniu owego posta :)

i nie mam zielonego pojecia o czym mówisz o istocku :)

edit:

faktycznie, znalazłam zdjęcia, wiec dodaję, zeby ktos nie sądził, ze jestem niewidoma ;)

drugie.jpg
drugie
Pobierz Plik ściągnięto 541 raz(y) 15.98 KB

pierwsze.jpg
pierwsze
Pobierz Plik ściągnięto 516 raz(y) 13.89 KB

Ostatnio zmieniony przez Izabella1989 Sob Sty 07, 2012 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 12:08 am   

podpis uzytkownika anetaaneta, został usuniety ponieważ naruszał regulamin Forum - a dlaczego i w jaki sposób wyjaśnilismy sobie z w/w uzytkowniczką. Proszę również powrócić do tematu, kazdy kolejny post nie na temat bedzie usuwany
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Karola26.05.12 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 9:29 pm   

Juz po slubie, Marcin zrobił fryzurkę fenomenalnie i makijaz tez był extra :) Trzymało sie to wszystko cała noc :) Zdecydowanie polecam :)
_________________
Karola26.05.2012
 
 
klientka 

Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 10:49 am   

W Gabrielu polecam Wiktora (salon na Lutomierskiej) - dokładny, uważny, potrafi słuchać (czego nie potrafi większość fryzjerek). Jak się powie podciąć 1 cm, to tyle podetnie (a nie 4 czy 6). Ma pojęcie i wyobrażenie o tym jak fryzura będzie wyglądała na klientce (czego większość fryzjerek nie ma). Na pewno nie mają go fryzjerki na Pl. Kościelnym 6 - tego salonu zdecydowanie nie polecam, Gabriel, jak najbardziej tak. Pozdrawiam.

[ Dodano: Wto Wrz 04, 2012 11:02 am ]
UWAGA! na fryzjerki na Pl. Kościelnym 6 są niedouczone, nie słuchają, nie obserwują, zamiast podciąć 1 cm, słyszą 6 (uwaga na panią O.); nie dość, że źle robią, to jeszcze są przekonane o swojej nieomylności, twierdząc, że wykonały swoją "robotę" bardzo dobrze (to nie są tylko moje słowa, ale też innych klientów), a to jeszcze bardziej irytuje. Polecam, jeśli ktoś obiektywnie ma zbyt dobry humor, zbyt dobrze wygląda i bardzo chce to zmienić na coś przeciwnego (in minus) - efekt gwarantowany na dłużej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl