Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sklepy za 5 zł itp...
Autor Wiadomość
asiuncia 


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 12:02 pm   sklepy za 5 zł itp...

Witam:)

wiecie gdzie są sklepy z artykułami kuchennymi i łazienkowymi typu "wszystko za 5 zł" albo może znacie jakieś inne sklepy gdzie tanio można wyposażyć łazienkę i kuchnię??

Z tego co ja pamiętam to jest jeden na Piotrkowskiej (na samym początku) i na Zielonej przy Gdańskiej.


Pozdrawiam :D
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 6:13 pm   

Przy Rynku Bałuckim jest taki jeden sklep, tam z kolei jest wszystko chyba za 4 zł.
Kiedyś weszłam tam z ciekawości i kupiłam cała torebke takich maleńskich mięciutkich kurczaczków wielkanocnych - na przystrojenie koszyczka.
Szczerze powiem, że nie widziałam w tym sklepie niczego bardzo fajnego.... a juz na pewno niczego co by się nadawało do wystroju wnętrz.... Ale byc może w innych takich sklepach jest lepszy asortyment...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 1:52 pm   

Ja ostatnio widziałam gdzieś sklep "wszystko po 2,5 zł". Nie wydaje mi się, żeby w takim sklepie można było kupić rzeczy dobrej jakości 8)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 2:17 pm   

tego na Zielonej przy Gdanskiej juz nie ma, zostal przeniesiony na Zgierska vis a vis ulicy Krotkiej.. fajny jest rowniez sklep na Gdanskiej chyba 40 lub 42, czesto maja sliczne drobiazgi po 5 zlotych, ale trzeba upolowac..
_________________
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:56 pm   

Na pewno jest taki sklep na Struga miedzy Piotrkowska a Kosciuszki,kawaleczek za Saspolem. i drugi taki sam na Piotrkowskiej miedzy Zielona a 6-ego Sierpnia
_________________
Agunia
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:28 pm   

Bardzo dużo kuchennych akcesoriów (i nie tylko) znajdziesz w sklepie na Piotrkowskiej (między Narutowicza a chyba Traugutta) jest to dosyc duzy sklep, gdzie sprzedaja mnostwo bibelotow, wazonikow, swiecznikow, ale wiekszosc to akcesoria kuchenne.
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 5:33 pm   

ostatnio byłam w takim jednym sklepie z tych właśnie "tanich" - na Piotrkowskie a teraz dobijcie mnie bo nie wytłumaczę w którym miejscu... mniej więcej za dawną Magdą idąc w stronę placu... chyba na przeciwko takiej przychodni-kliniki na Piotrkowskiej...
W sklepie tym było dużo naprawdę tanich rzeczy ale i ... badziewiarsko wykonanych .
Za to kawałek wcześniej, po tej samej stronie jest fajny sklep od 5zł.
Bardzo dużo fajnych rzeczy.

Jest jeszcze jeden sklep - bywam w nim i zawsze z czymś wychodzę. Idąc Nawrot skręca się w Kilińskiego (jak do Urzędu Pracy). I to jest zaraz za zakrętem na Kilińskiego - po stronie UP.
Polecam ten sklepik :D
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 9:42 pm   

Bardzo dużo "tanich" rzeczy jest w Supermarkecie Chińskim :wink:
Jest jeszcze jeden duży sklep na Zielonej (między Małą a Gdańską).Kiedyś tam była księgarnia. (jeżeli piszesz 555 o tym samym - to wydawało mi się, ze jeszcze tam jest :roll: )
_________________

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Nie Wrz 16, 2007 9:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 1:01 pm   

Bardzo fajny sklep "Trop" (wszystko po 4, czy 5 zł) jest na Gdańskiej między Zieloną a Więckowskiego. Można kupi tam fajne rzeczy do kuchni i łazienki, a także szkło (wazony, świeczniki, itp.)
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 2:21 pm   

wlasnie o tym sklepie pisalam..
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 2:53 pm   

OOO :o , szkoda, że już go tam nie ma :?
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:12 pm   

Trop jest i ma sie dobrze, pisalam, ze jest na Gdanskiej 42-44 i sa w nim fajne rzeczy.. ten ktory przeniesli byl w budynku na rogu Gdanskiej i Zielonej (wejscie od Zielonej), a teraz jest na Zgierskiej vis a vis krotkiej.. w Tropie kupilysmy ostatnio do pracy przesliczny mlecznik ze szkla, za cale 5 zl :))
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:01 am   

Niedawno w Zduńskiej Woli otworzyli sklep po 5zł.Jest po prostu świetny,nawet wczoraj tam byłam :twisted: Jest tam wszystko,nawet garnki,ubrania,różne rzeczy do aut,zabawki,koszyczki,do domu jest prawie wszystko,mnóstwo świetnych wazonów,doniczek,ozdób,kieliszków,kosmetyki.Czego tylko dusza zapragnie :jumpingmrgreen:
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:41 pm   

Na Teofilowie na ryneczku C ;)
Są kosmetyki, otwieracze do piwa, świeczki, kwiatki sztuczne, wazony, szklanki, odświeżacze, parasolki, deski do kuchni, znicze itp ;)

Czasami można tam kupić na prawdę coś bardzo fajnego.

mischelle22 napisał/a:
Bardzo dużo "tanich" rzeczy jest w Supermarkecie Chińskim :wink:

kupiłam tam 2 lata temu super torebkę.. mam ją do dzisiaj była ze mną na 100dniówce, kilku weselach i imprezach ;)

misia-misia napisał/a:
na Piotrkowskie

kupiłam tam w tym roku spinki do włosów zapłaciłam z 3zł a było ich tam z 10 takie "ala" z diamencikami srebrne po całości ;D śliczne
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:59 pm   

To ja dorzucę Pepco - może nie "wszystko za 5 zl", ale ceny calkiem, calkiem. Są lampki, pościel, garnki, ozdóbki wszelkiej maści, pudła kartonowe na różności, koszyki wiklinowe, poduszki, ubrania dla duzych i dla dzieciaczków - to najczęściej końcówki kolekcji- Primark, Dorothy Perkins , M&S, czasem H&M, tylko metki często wycięte, bo nie każdy chce być kojarzony z tanim dyskontem.

Jeden sklep jest na Przędzalnianej 124, w tym samym budynku co Biedronka (i tam chadzam czasem) i gdzieś na Bałutach - można sprawdzić na stronie Pepco.
_________________
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 12:51 pm   

Na Zielonej - między Gdańską a Żeromskiego jest fajny sklep z mnóstwem szpargałów dla domu: gary, szkło itd. Na wysokości Zielonego Rynku - Plac Barlickiego. Ceny może nie 5pln ale rozsądne ;)
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 2:20 pm   

Tatarak napisał/a:
To ja dorzucę Pepco
Pepco jest fajne, rozsądne ceny za różne produkty :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 2:53 pm   

Byłam dzisiaj w sklepie Pepco - potwierdzam
ppola napisał/a:
fajne, rozsądne ceny za różne produkty

Polecam :D
_________________


 
 
Joanka 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź, teofilów
Wysłany: Sob Lis 27, 2010 3:48 pm   

To ja jeszcze dorzucę sklep za 5 zł. w Poddębicach. Mieszkam w Łodzi ale z racji rodzinki często bywam w Poddębicach - uwielbiam tu być w okolicach :)
Jak sie wysiada z busa to stojąc przodem do kościoła uliczka po prawej stronie. Na rogu sa lody...
Idąc kawałek dalej uliczką jest duuuży sklep za 5 zł. We wrześniu kupowałam tam wazony na wesele na dekoracje. Tam mają wszystko i naprawdę niektóre rzeczy można wyczaić w ekstra jakośći. własnie np. szkła.

pozdrawiam
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 7:58 pm   

Fajny sklep jest na Piotrkowskiej, między Pl Niepodległości a Sieradzką. Mają tam m.in. firmowe kosmetyki w bardzo niskich cenach (ostatnio-żele pod prysznic Nivea po 5,5, pasta Calgonit po 2,5 zł, kremy Soraya za 5,5 zł itd), sa zabawki dla dzieci-niektóre troche wybrakowane i dlatego pewnie w tej cenie, z pogniecionymi opakowaniami itd. Teraz sa tam tez żarówki energooszczędne Osram i Philips po 5,5 zł.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 8:01 pm   

rusałeczka:) napisał/a:
Byłam dzisiaj w sklepie Pepco - potwierdzam
ppola napisał/a:
fajne, rozsądne ceny za różne produkty

Polecam :D

też polecam, często kupuje tam bluzeczki dla Młodej
_________________
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 25, 2010 10:00 pm   

W Pepco kupiłam super kombinezon zimowy dla Julci za jedyne 25 zł :)
_________________
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 12:42 pm   

czy sklepy za 5zł wciąż popularne?
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 1:03 pm   

Pewnie ja lubię tam zaglądać :-) Kupiłam do ślubu 2 kielichy po 5,99zł w jednym ze sklepów :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl