Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"EDEN"
Autor Wiadomość
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2004 8:34 pm   "EDEN"

Kochne bitki :lol: ponieważ tak jak juz wspominałam w innych postach nadszedł czas poszukiwania odpowiedniej sali na wesele, znów zwracam się do was z prosbą czy ktos mógłby mi coś napisać na temat "Edenu"- tego w Rzgowie. może macie jakieś informacie zwiazane z ową salą.(bo juz sama nie wiem co mam robić a szczerze mówiąc mam dwie sale na "oku").bardzo będę wdzięczna za wszelkie dobre jak i złe wiesci .Pozdrawiam Aga
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Mar 28, 2016 12:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2004 2:35 pm   

....czy naprawde nikt nic nie wie na temat Edenu-prosze pomożcie mi poniewaz mam tylko tydzień na podięcie decyzji-a naprawde nie wiem co robić...
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2004 8:10 pm   

Aga, moje zdanie już znasz, decyzja należy do ciebie.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 1:37 pm   

Mi widziałaś co znalazłam www.eden.civ.pl
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 6:37 pm   

Łał to mój Eden, w rzeczywistości jest dużo ładniejszy, tutaj jest taki ciemny :hm:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 3:18 am   

Ładna, w stylu Boryny. :wink: Dużym plusem jest jej wielkość, taras i duży teren zewnętrzny, no i wyściełane tapicerowane krzesła. Ja bym brała. :D


A mogę wiedzieć co to jest to pod ścianą? - coś jakby aluminiowe ogrodzenie :how:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 1:19 pm   

Ja ostatnio słyszałam, że tam jest bardzo drogo, i że jak na taką cene to nic specjalnego. Tyle tylko że jest bardzo ładna sala. Sama niewiem, bo nigdy tam nie byłam. Przekazuję tylko to sco słyszałam.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 2:31 pm   

Dzięki dzięwczyny za wszystkie podpowiedzi.
Kryszka fajnie że tobie tez sie podoba-teraz juz wiesz dlaczego mam taki dylemat Boryna czy Eden.
Tweedy nic specjalnego tz...mozesz coś wiecej powiedzieć
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 2:33 pm   

A ja zapytam z czystej ciekawości : Agnieszko, jak wygląda koszt na 1 osobę w "Edenie" i w "Borynie"?
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 2:50 pm   

Asiek już ci mówie
w Borynie 130 zł za osobe ale właściciel powiedziałże do czerwca następnego roku cena pewnie troszke wzrośnie i za dzieci trzeba płacić całość
W Edenie troszke drożej 140 zł/osoba ale za cena ma być stała i za dzieci płacimy połówki.
a więc jak widzisz mniej więcej tak samo.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 2:58 pm   

Rozumiem, że w te ceny wliczone są np. napoje bez ograniczeń, tort, itp.?
A to, że za dzieci trzeba płacić w "Borynie" całość nie jest, wg. mnie w porządku. :?
Jak jest 2-3 dzieci to jeszcze nie jest taka różnica, ale przy 10-15 dzieciach to są już duże pieniądze. :hm:
Agnieszko, na dużo osób będziesz miała wesele?
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 4:16 pm   

Asiek po pierwsze dzięki za podpowiedz z tym Avatarem!
A co do mojego wesela to planujemy tak ok 100 osób
A w ww ceny wliczone jest już wszystko i to bez ograniczeń dopłacasz tylko za stół staropolski -ale to tylko jeśli masz takie życzenie.
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Nie Lut 22, 2004 4:49 pm   

agnieszka napisał/a:
Dzięki dzięwczyny za wszystkie podpowiedzi.
Kryszka fajnie że tobie tez sie podoba-teraz juz wiesz dlaczego mam taki dylemat Boryna czy Eden.
Tweedy nic specjalnego tz...mozesz coś wiecej powiedzieć


Jak już wcześniej pisałam nigdy tam nie byłam a dowiedziałam sie tego od kamerzysty, tak mimochodem to powiedział, ze byl tam kamerowac na wesele i że za taką cenę to jedzenie nie było wystrzałowe. Ale tylko tam słyszałam.
Ale nie martw się pewnie jest tak jak ty mówisz. :wink:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 8:48 pm   

Oj ja to jestem ....
zawsze muszę coś wykombinować...

Sala zaklepana na 18.06.2005 a nie tak jak miało byc na25.06.2005
i to nie Eden a Adriatico...

Mam nadzieje ze Adiatico(sala dobiero w części wykończona)
też będzie tak cudowna jak Eden. :)
Ostatnio zmieniony przez agnieszka Pon Maj 31, 2004 3:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 10:34 pm   

agnieszka napisał/a:
Dziewczyny a wiec już wybrałam
umowa podpisana i wycofac się nie mogę :lol:


:winko: :D

25.06.2005 - Eden

mam nadzieje że dobrze zrobiłam!?



moje gratulacje

obyś była zadowolona
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 1:07 pm   

No to gratulacje Agnieszko. :)

Na pewno wszystko będzie ok, a jak nie, to my im już zrobimy porządną antyreklamę. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 1:41 pm   

dzięki dziewczyny za wszystko :kwiat:
...a wiec teraz juz tak poważnie dołanczam do Was. :D


....mam nadzieje ze mnie przyjmiujecie....
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 1:47 pm   

agnieszka napisał/a:
....mam nadzieje ze mnie przyjmiujecie....


Z otwartymi ramionami :graba: . Pisz i pytaj dużo, w miarę możliwości postaramy się pomóc. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 2:37 pm   

Aguś bardzo się cieszę, że wybrałaś "Eden".Teraz jesteśmy we dwie.
Serduszko podpowiedzialo, a ty go posłuchałaś.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2004 2:39 pm   

dzięki Kryszka za serdeczne przyjęcie
:lol:

Mi więc jestesmy już dwie.... :D
i tak jak pisałaś...
..nic nie dzieje się bez przeznaczenia.


Pozdrawiam kobitki :graba:
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Mar 08, 2004 12:53 am   

Agnieszka,

Gratuluje wyboru sali. Kolejny (DUUUZY) krok w przygotowaniach do Twojego najpiekniejszego dnia! :spoko:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2004 8:07 pm   

Aniu dzięki, powoli się zaczyna.

Do tego wspaniałego dnia jeszcze tyyyyyyyyle czasu,
a tu już trzeba zaczynać przygotowania.
Wiecie nawet sobie nie wyobrażałm ze trzeba to robić tak wczesnie
(niestety oglądając sale przekonałam się iz to najwyższy czas).
:allinone:
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Mar 08, 2004 11:07 pm   

Tak, tak czas szybko leci. Nie wiadomo kiedy, a bedziesz skladac Przysiege. :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 4:42 pm   

Mi napisał/a:
My wesele mamy (mimo,że oboje jesteśmy z Łodzi) w Rzgowie, sala "EDEN". Dziewczyny może coś o niej słyszałyście?


Ja byłam tam na weselu u znajomych. Praktycznei zaraz po otwarciu. Duza sala nadaje sie nawet na 100 osob. Bardzo sliska podloga:(. Jedzonko ok- niektore potrawy wykwintne.
 
 
 
Karol 

Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 11:22 pm   Sala EDEN w Rzgowie

Polecam sake EDEN.Jest super.w srodku wypas na zewnatrz tez.mialem tam wesel i nie zaluje.teraz bede robil tam chrzciny .takiej sali nie widzialem w okolicy.bylem wszedzie w: odysei ale tam to jedzenie mi sie nie podoba,bylem w pabianicach ale tam tez nie jest za ciekawie.Piszcie na temat sal weselnych a jak cos to moge wam podpowiedziec
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:31 pm   

Byliśmy w sobotę oglądać "Eden" i jesteśmy zachwyceni. :) Choć podejrzewam, że gdyby nie dekoracja profesjonalistki (płatne osobno przez Młodych, oni nie zajmują się dekoracją) aż tak ładna by ta sala nie była.

Umówiliśmy się na oglądanie przed przyjazdem Młodych, jak już stały na stołach przystawki i wszystko było przygotowane.
Były ustawione okrągłe stoły (dla 12 osób) oraz krzesła z pokrowcami. Wszystko w dekoracji biało-zielonej, po prostu zapierało dech w piersiach i wpadliśmy jak tylko weszliśmy. :lol:

Do tańczenia jest parkiet przemysłowy, wcale nie śliski, więc nie wiem skąd ta uwaga powyżej.
Nad parkietem sufit był przybrany tkaniną - i całe szczęście, bo normalnie są tam jakieś granatowe rury. :roll:
Do tego na ścianach, przy wejściu i przy schodach do pokoi gustowne i delikatne dekoracje.

Wyjście na zewnątrz, ładnie urządzone, parking zamykany, pokoje noclegowe, ogrom jedzenia, przepiękne dekoracje na stole owocowym. Stół ten stał na środku właśnie z owocami i ciastami (kilkanaście rodzai), można również zamowić stół wiejski, na którym jest także deska serów, oraz barek.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:41 pm   

Kryszka a ty co szukasz sali na wesele :lol:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:42 pm   

Dla brata ;)
Kryszko - czyli Eden już zarezerwowany?
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:13 pm   

Tak, zarezerwowany. :D

Boryna moim zdaniem wysiada, zresztą Folwark również. Po prostu te dekoracje były powalające. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:54 pm   

To ciekawe, jak różnie można odebrac to samo miejsce... Nam Eden nie spodobał się w ogóle, nawet nie wzięliśmy go pod uwagę w Pierwszej turze ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:59 pm   

No przecież mówię, że pewnie gdyby nie ta dekoracja to pewnie aż taki ładny nie byłby. :lol: Ciekawe ile ta dekoratorka sobie życzy...

A widziałaś Alma_ te okrągłe stoły czy normalne?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 7:04 pm   

Okrągłe. Ale wnętrze wydało mi się zimne - dużo metalu (krzesła, stoliki), szkła, mało drewna, miękkich tkanin. Pewnie dekoracja ładnie to wszystko wyrównała :)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:17 pm   

No to faktycznie. :lol: Ja nie widziałam szkła ani metalu - wszystkie te ścienne "dekoracje" były przykryte własnie materiałem - jakimś leciutkim, do tego kwiatowe dekoracje. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 11:28 pm   

Kryszko - w takim razie gratuluje szybkiej decyzji i (mam nadzije) trafnego wyboru ;-)

Swoja droga, ciekawa jestem co tez wybralby dla mnie moj brat, gdyby to on mial rezerwowac mi sale weselna...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kangurzyca 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
  Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 9:25 pm   

Cześć Dziewczynki i Chłopaki (o ile tu jesteście) :) umowa z Edenem podpisana :) :wedding: :hurra: :D :D :D sala jest idealna jak na nasze potrzeby :) ma miejsca noclegowe, jest duuuża (jedzenie i tańcowanie na jednej sali:) ), ma śliczny ogród,klimatyzację, duuuży ogrodzony parking, w ogóle duuużo miejsca, przestrzeni, czysto, ładnie :) :) , właściciele bardzo uprzejmi, świetnie zorientowani w organizacji wesel :) , ach no i te falbany i nakrycia krzeseł (chyba to one przesądziły, ze zdecydowaliśmy sie na tę salę) . piszcie proszę ludziska, którzyście się tam weselili :) czy wszystko było ok. i czego ewent. trzeba dopilnować ? :) buźka serdeczna!! ale jesteśmy szczęśliwi !! pozdro dla Edenowców
_________________
do wesela sie zagoi :D
 
 
Goya 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Maj 24, 2007 10:22 pm   sala weselna eden

cześć! słuchajcie jakiś czas temu urzeczona pięknem i prostotą wystroju -wraz z moim narzeczonym - wybraliśmy na wesele salę Eden w Rzgowie. Po tym co się naczytałam na forum odnnośnie innych sal weselnych trochę sie przeraziłam.... jesli macie jakiekolwiek inormacje na temat tej sali to pls piszcie... albo sie uspokoję ze wszystko jest ok albo będe robić co mogę zeby było tak jak sobie tego "Państwo Młodzi życzą"- czyli idealnie ;) ))
Pozdrawiam.
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 7:36 am   

My byliśmy na weselu w Edenie i jeśli chodzi o nasze odczucia... sala w porządku, spora itd... Ale mieliśmy kilka uwag... tzn klimatyzacja (wesele było w sierpniu) była tak ustawiona, ze było nam po prostu zimno, musieliśmy wychodzić na dwór albo okrywać się czym tylko mieliśmy.. była po prostu źle ustawiona. Poza tym ta sala jest strasznie droga. No i nie wiem, jakoś nie mogę się przekonać do płytek na sali... i do tego, ze jest jedna wielka sala do jedzenia i tańca... nie przepadam za takim ustawieniem. Ale tak to sala w porządku.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 11:42 am   

Goya - taki wątek już istniał, dlatego Twój połączyłam ze starym - przeczytaj proszę posty wzwyż.
A na przyszłość polecam najpierw wyszukiwarkę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Goya 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 11:36 pm   eden

well.... kryszka- masz rację- nie spojrzałam- ale z tego co wyczytałam raczej niewiele mi pomogło dlatego ponowiłam temat...
Dziewczyny- dzięki za info na temat klimatyzacji- sie przyda ;) mam prośbe- napiszcie mi coś na temat jedzenia- czy dobre i czy sie goście najedzą, pls o info na temat obsługi- jak im idzie- bede wam dozgonnie wdzięczna :)
pozdr.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 9:23 pm   

No i już po weselu. :)

Sala świetna, dużo jedzenia, bardzo dobrego. Wszystko idzie dogadać wcześniej, żadnych problemów. Miła i szybka obsługa, nawet na niestandardowe prośby.
Bardzo duży zadaszony taras, duże przestronne jasne toalety, pokoje duże, wygodne, czyściutko, woda i szklanki w pokoju, ręczniki, mydełka.

Na kwiaty mają jednakowe duże blaszane wazony, a nie jakieś przypadkowe. Na księgę gości był ustawiony osobny stół, do tego również na wyposażeniu jest sztaluga do zawieszenia planu rozsadzenia gości.

Bardzo smaczny stół wiejski. Brat zamówił również barek z alkoholem. Sala daje barmana i listę alkoholi do kupna. Jedyne co mi się nie podobało w tym rozwiązaniu to to, że goście wybierali sobie drinki z listy, na której były wydrukowane ceny, jakie normalnie u nich obowiązują. No i to wprowadziło trochę zamieszania czy te drinki są w końcu darmowe czy płatne dodatkowo.

Co zostało zapakowano na wynos. Nie było również problemów z przechowaniem kwiatów do poniedziałku.

Rano po weselu nie ma śniadania (chyba że jest jako opcja, my nie mieliśmy), ale podają kawę i herbatę oraz ciasto, jeśli jakieś zostało po weselu.

=MiLi= napisał/a:
No i nie wiem, jakoś nie mogę się przekonać do płytek na sali...

Na sali nie ma płytek, pisałam o tym wyżej, na całości, łącznie z holem jest parkiet przemysłowy.
Który jednak okazał się trochę śliski, jeśli jest się w obuwiu na cienkim obcasie. Do tego parkiet jest ułożony w pewien wzór (ciemniejszy krzyż, co widać na zdjęciu poniżej) i pomiędzy tym jasnym a ciemnym jest kilkumilimetrowa szpara, w którą lubią wpadać obcasy. :roll:

Sala tak się prezentowała:

Ze strony "Edenu" były obrusy i pokrycia krzeseł, natomiast cała reszta dekoracji (kokardy, materiał, kwiaty) była wykonana przez firmę dekoratorską (namiarami jakby co służę na priv).

Podsumowując - polecam. :)

eden.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 988 raz(y) 92.92 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 5:23 pm   

A czy wie ktoś jakie są aktualne ceny w Edenie? Czy dużo wcześniej trzeba robić rezerwację? Sala prześliczna!! Na stronie takiego ładnego zdjęcia nie mają.. :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 10:13 pm   

Canaves - bo sala bez dekoracji wygląda nieciekawie. A powyższa dekoracja była robiona na zamówienie Młodych przez ich znajomą.
Na miejscu można obejrzeć gruby album, w którym są prezentowane zdjęcia sali z przeróżnymi dekoracjami. No i właściciel podaje namiary na firmę, która robi super dekoracje.

Co do cen - niestety zupełnie nie pamiętam. Na pewno ani tanio ani drogo, tylko tak średnio jak to w Łodzi na podobnych salach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 11:15 pm   

Byłam na weselu u znjaomych w 2007 roku. Jeśłi chodzi o salę a właściwie wrażenia, które we mnie wywołała są baaardzo pozytywne. Sala była specjalnie dekorowana przez wynajętą osobę. Myślę,że to wywarło na mnie wspomniane wrażenia ( nie wiem jak sala wygląda bez dekoracji). Bardzo ważną kwestią jest podłoga- parkiet przemysłowy ( wg mnie bardzo elegancki). Piękny ogród;duży taras oczywiście zadaszony. No i oczywiście okrągłe stoliki. Kwestia gustu (mój jak najbardziej zaspokajały) :) . Jako młoda osoba mogę powiedzieć, że jedzenia nie brakowało. Jestem kobietą i jak to bywa na takich imprezach nie mam zbyt dużych wymagań. Jednak po przejrzeniu zdjeć z imprezy stwierdziłyśmy z moją mamą, że na półmiskach niewiele było jedzenia(więcej dekoracji). Myślę, że kwestię jedzenia trzeba dokładnie przedyskutować. Nawet zobaczyć jak wygląda przykładowy pómisek z zimnymi przekąskami. I trzeba ustalić kwestię podawania ciepłych posiłków. Niestety obsługa (albo tak było ustalone) podawała posiłki zbyt późno. Goście dopominali się ciepłych dań. :( Co do architektury budynku... hm... Preferuje inne rozwiązania ( z racji zawodu ;) ) Ale czysto i przyjemnie na pewno warte polecenia. Tak napradwę imprezę tworzą ludzie... Powodzenia...
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 9:44 pm   

Ja biorę ślub 19.09.2009 i wybraliśmy właśnie tą salę! nie przez przypadek bo byliśmy na tej sali na imprezie rodzinnej. I bardzo nam się podobała!! nawed bez przybrania wygądała dobrze (tak nowocześnie).
Jeśli chodzi o jedzono to znaczy o ilość to jest do ustalenia menu i ile ciepłych posiłków!
Mi i całej rodzince narzeczonego jedzenie smakowało! ale to już jest nasze zdanie i nasze podniebinia :P
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:34 pm   Eden w Rzgowie

Dziewczyny i chlopaki, melduje problem :(
Gdy znalezlismy sale i podpisalismy umowe rok temu mielismy zamiar urzadzic wesele na ok.160 osob, i na tyle mamy sale. Jednak liczba gosci wzrosla do 187 Ja wiem, ze wszyscy pewnie sie nie odlicza, ale na to nie ma co liczyc, bo a nuz jednak sie odlicza? Jesli macie jakies doswiadczenie, cokolwiek wiecie napiszcie czy jest tam za ciasno na tyle, czy jest dobrze, czy jezt luz, czy moga ludzie normalnie tanczyc nie depczac sie i nie wpadajac na siebie? Czy nie siedza sobie wzajemnie na glowach?
Wiem, ze wlasciciel mowi, ze sala jest na 200, ale jak bylam na jakiejs sali (nie pamietam juz ktora to byla) to akurat szykowali wesele na 140 osob, nie bylo juz gdzie szpilki wetknac a gosciu mowi ze na 160 to jak najbardziej!
Help! Bo osiwieje do tego 29 sierpnia :-)
Ostatnio zmieniony przez sylwunia_niunia Czw Kwi 02, 2009 7:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 2:25 pm   

Cześć Sylwia :mrgreen: :cool:

Moim zdaniem (co zresztą mówiłam już Twojej przyszłej teściowej) 160 osób w "Edenie" to już nadmiar szczęścia. A 190 to jakiś kosmos.

U brata było ok. 100 osób i jak większość tańczyła to dla mnie było w sam raz. Ale to był październik, w sierpniu trzeba wziąć poprawkę na pogodę - albo część ludzi rozejdzie się po ogródku albo będzie taki skwar, że będą siedzieć na klimatyzowanej sali. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 2:45 pm   

Ales mnie Aniu z zaskoczenia wziela :)
Tylko cicho-sza :P :P
Ale dzieki za odpowiedz, ja sie strasznie martwie, ze po prostu na glowy bedziemy sobie wchodzic :( I szukam wszedzie informacji na ten temat.

Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 3:04 pm ]
Aha...te 190 jest juz z orkiestra, fotografem i kamerzysta (w sumie 6) Ale oni tez gdzies musza siedziec przeciez.... :(
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 6:23 pm   

sylwunia_niunia napisał/a:
Ale oni tez gdzies musza siedziec przeciez.... :(

U brata siedzieli przy stoliku zaraz przy podeście dla orkiestry.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 10:08 pm   

hmmm Ja mam 190 osób na liście ale samej rodziny!!
a dojdą jeszcze kameżyści orkiestra.
więc 200 osób bedzie. i mam na tej sali wesele!!!
jak się rodzina ma bawić to czy bedzie ciasno czy nie to i tak będa sie bawić!!! zresztą trzeba brać pod uwagę to że wieczory nie są aż takie gorące i napwewno troszkę osób bedzie wychodzić a to na papierosa a to na spacerek a to na pogaduchy więc chyba nie bedzie źle! :smile:
_________________
 
 
madziawere 

Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 5:59 pm   

Ahoj, ja miałam ślub 18.04.2009 roku i właśnie odbył się w Edenie. było super nam i naszym gościom się bardzo podobało, super jest tarasik i ogród na poprawiny idealny, jedynie może parkiet na sali trochę ślizgi, ale da się do tego przyzwyczaić...Mimo tego i tak polecam tą salę, jedzenie i obsługo super.......... :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl