Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ BBJ aka MUSHROOM - SŁAWEK GRZYMSKI
Autor Wiadomość
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:30 am   DJ BBJ aka MUSHROOM - SŁAWEK GRZYMSKI

Chciałabym gorąco polecić DJ Sławka Grzymskiego - REWELACYJNIE zagrał na naszej imprezie ślubnej 7 lipca!!
?wietna muzyka, która porwała nas i naszych gości do szalonych tańców i duże zaangażowanie tego DJ-a w to, abyśmy się wszyscy dobrze bawili są naprawdę godne polecenia :) :) :)


Post wyedytowany.Wszelkie namiary podajemy osobom zainteresowanym na priw.
mischelle22


edit: dopisałam nazwisko DJ
kryszka
_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 25, 2008 12:05 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Sławek Grzymski 
Firma

Wiek: 52
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 10:36 am   Re: DJ BBJ aka Mushroom

madalena napisał/a:
Chciałabym gorąco polecić DJ Sławka Grzymskiego - REWELACYJNIE zagrał na naszej imprezie ślubnej 7 lipca!!
?wietna muzyka, która porwała nas i naszych gości do szalonych tańców i duże zaangażowanie tego DJ-a w to, abyśmy się wszyscy dobrze bawili są naprawdę godne polecenia :) :) :)

Post wyedytowany.Wszelkie namiary podajemy osobom zainteresowanym na priw.



DZI?KUJ? ZA WSPANIAŁ? NOC I SERDECZNIE POZDRAWIAM :)



Post wyedytowany ze względu na niedozwoloną reklamę.
_________________
Sławek Grzymski 604 704 400
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Sob Lip 21, 2007 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 11:50 am   

Sorki za podanie namiarów - uważałam to za sensowne skrócenie drogi ;)
W takim razie, z przyjemnością podam kontakt via mail :)
_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
 
 
pinktom 

Wiek: 41
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 11:05 am   

czy ten DJ jest tez wodzirejem??? prosze o jego namiary ;)
_________________
Planowany termin sierpień 2008 r.
 
 
 
agusia25 

Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 2:26 pm   

Ja również bardzo proszę o namiary na tego pana. Mam pytanko: czy bez problemu można z nim ustalić jak ma wyglądać zabawa? Nie chcemy żadnych wymuszanych zabaw i przyśpiewek, ale muzykę, przy której każdy będzie mógł się ubawić.
Najlepiej na e-maila.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
 
Magdaa 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 12, 2007 10:35 pm   

Ja niestety baaardzo się zawiodłam na panu Sławku Grzymskim.
Już ponad miesiąc temu zarezerwowaliśmy sobie termin, aby poprowadził
nasze wesele i powiedział, że nie ma problemu i że termin jest na 100% zarezerwowany.
Czekaliśmy tylko na materiały z jakiejś imprezy prowadzonej przez tego dj'a.
Kiedy mój Narzeczony dzwonił kilka razy, aby umówić się w końcu na spotkanie,
Pan nie odbierał. Po czym po 2 tygodniach odebrał telefon i... nam odmówił.
Jest nam bardzo przykro jak zostaliśmy potraktowani, a wcześniej
bardzo się cieszyliśmy, że właśnie ten dj poprowadzi nasze przyjęcie.
Tak więc radzę na tego Pana uważać.
Teraz tylko jest mi strasznie smutno i nie mam pojęcia czy uda nam się
znaleźć innego fajnego dj'a.
_________________
 
 
Sławek Grzymski 
Firma

Wiek: 52
Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 8:58 am   

Witam serdecznie.
Zwracam się do Pani - Magdaa - !! !

Na wstępie chciałbym sprostować Pani obiekcje co do mojej osoby: po pierwsze czekałem cały czas na Państwa kontakt ponad 3 tygodnie (z racji Pani przeziębienia), po drugie NIC PA?STWU nie obiecywałem - prócz wolnego terminu, którym na tamten czas dysponowałem, (Pani sugeruje iż, cyt. "...już ponad miesiąc temu zarezerwowaliśmy sobie termin"...), NIE ZGADZAM SI? Z TYM, I? BY?MY PODPISYWALI JAK?KOLWIEK UMOW? (nawet wstępną !! !), i po trzecie Pani narzeczony raczył skontaktować się ze mną DOPIERO !! !!!!!! parę dni temu i był zniesmaczony faktem, że termin NIESTETY jest już nieaktualny. Przepraszam Państwa bardzo za zaistniała sytuację ale mieliście Państwo wystarczająco czasu aby się skontaktować ze mną oraz podjąć konretną decyzję. Płętując moje sprostowanie zwracam się z ogromną prośbą do Państwa o niewystawianie negatywnym opini co do mojej osoby.
Ps. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że sprostacie Państwo swoim oczekiwaniom oraz znajdziecie odpowiedniego DJ-a.

Z poważaniem,

DJ BBJ aka Mushroom (Sławek Grzymski)
_________________
Sławek Grzymski 604 704 400
 
 
Magdaa 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:38 pm   

Nie wystawiłam negatywnej opinii o Pana pracy, ale o Pana podejściu do rezerwowania terminu.

W wielkim skrócie: przy pierwszym telefonie wyraźnie powiedzieliśmy, że chcemy zarezerwować termin, a nie pytaliśmy się tylko czy jest wolny. Chcieliśmy podpisać umowę, ale skoro obiecał Pan udostępnienie materiałów to czekaliśmy (miały być w ciągu tygodnia, potem znowu w ciągu tygodnia itd.), a Pan w żadne sposób nie sugerował, że są inni chętni i może nie zdąży jednak załatwić tych materiałów. Gdybyśmy wiedzieli - umowa już byłaby podpisana. Nie spotkaliśmy się, ponieważ miałam ciężką anginę, a nie przeziębienie.
Moim zdaniem Pana zachowanie było po prostu nie fair, bo wystarczyło zadzwonić, że jest inny chętny, że albo podpisujemy albo nie, a nie obiecywać załatwienie materiałów i w ten sposób nas zbywać. Gdyby nie to - zrozumiałabym.

Mój post miał tylko na celu poradzić innym zainteresowanym, aby konkretniej z Panem rozmawiali i przede wszystkim nie prosili o żadne materiały, bo i tak ich nie dostaną, a ktoś ich może w tym czasie ubiec. I nie liczyli tylko na Pana życzliwość, bo wiem (przynajmniej z rozmów telefonicznych), że jest Pan bardzo miły i stąd Pana zachowanie wprawiło mnie wręcz w osłupienie. To była ostatnia rzecz jakiej mogłam się w tej sprawie spodziewać. :zalamany:
_________________
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 12:44 pm   

Magdo, przykro mi ze was to spotkalo, ale widocznie nie dogadaliscie sie.

Z mojej strony P. Slawek wydal mi sie bardzo sympatycznym i [b][b]slownym [/b]czlowiekiem[/b], tym bardziej ze my cala sprawe zalatwilismy na odleglosc, bo mieszkamy z narzeczonym w Paryzu.

Poczatkowo skontaktowalismy sie z P. Slawkiem mailowo i od razu sprecyzowalismy o co nam chodzi i ze na pewno chcemy skorzystac z jego uslug w naszym terminie. Umowilismy sie tez, ze skoro nie ma nas na miejscu, moja mama bedzie koordynowala "dogadywanie sie" i nie mielismy zadnych problemow :!:

w wyznaczonym terminie mama zadzwonila do P. Slawka i umowila sie na podpisanie umowy (chyba mniej wiecej 2 tygodnie po kontakcie mailowym), umowa jest podpisana, termin zaklepany, a mama byla bardzo zadowolona zachowaniem P. Slawka w dniu podpisywania, gdyz nie wiedzial czy zdazy na czas i zadzwonil do mamy aby uprzedzic o ewentualnym malym poslizgu, ale byl na czas :wink: co swiadczy o jego profesjonalizmie co do kontaktow z klientem.

Teraz kontaktujemy sie z P. Slawkiem mailowo i telefonicznie, i przyznaje ze odpowiada na kazdego maila i informuje o ustalonych z moja mama sprawach.

Liczymy na naprawde sympatyczna zabawe i dobra wspolprace.

Zycze ci powodzenia, Magdo, w poszukiwaniach DJ'a ktory was zadowoli...
_________________


 
 
 
Magdaa 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 2:00 pm   

No my też zdecydowanie sugerowaliśmy, że jesteśmy bardzo zainteresowani i rezerwujemy ten termin. Mieliśmy po prostu pecha, że w trakcie oczekiwań na obiecane materiały zgłosił się na nasz termin ktoś inny, o czym nie mieliśmy pojęcia. Gdybyśmy wiedzieli - też pewnie nie byłoby problemu.

Ale już wyjaśniliśmy sobie całą sprawę z p. Sławkiem. Zgadzam się, że jest bardzo sympatyczny i pewnie dlatego rozczarowanie i smutek pozostaje:(

Cieszę się, że Tobie się udało Olala i życzę rewelacyjnej zabawy weselnej!
Mam nadzieję, że mi również się jeszcze poszczęści:)
_________________
 
 
madziulek 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 05, 2008 1:44 pm   

Poszukuję dobrego Dj na wesele :) i jeśli można to poproszę o jakieś namiary na tego pana. Będę naprawdę wdzięczna :)
_________________
madziulek :)
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:44 am   

U nas też będzie grał PAN Sławek :lol:
Na ten moment uważam, że nie mogliśmy trafić lepiej, ponieważ w poszukiwaniach ślubno-weselnych jest jedna z nielicznych osób, z która rozumiemy się niemal bez słów. Poza tym zna nasz dworek, gra tam, będzie grał (pozdrawiamy Olalala :lol: ).
Jesteśmy zachwyceni. :cool:

relacja z grania po 26 kwietnia, kiedy idziemy do Sławka na imprezę. Olala zabieracie się z nami? :)
_________________

16.08.08
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:58 pm   

i u mnie tez bedzie Pan Sławek :) bardzo mily i kontaktowy czlowiek. a co najwazniejsze - otwarty na wszelkie propozycje :) poki co - polecam :)
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:59 pm   

My juz po weselu i z czystym sumieniem mozemy polecic DJ Slawka Grzymskiego!!!
impreza okrzyknieta przez gosci za rewelacyjna: nawet najwieksze nygusy i ciocie ktore zazwyczaj nie tancza plasaly ostro po parkiecie, muzyka swietnie dobrana i wszytkim odpowiadala, jestesmy zachwyceni. Moj maz na ogol nie lubiacy tanczyc i nie tanczacy spedzil cala noc na tancowaniu...
poza tym chcemy pieknie podziekowac Slawkowi i jego zonie za super szybkie reakcje w momentach nieprzewidzianych i "wpadkowych", tak, ze nikt z gosci nie zauwazyl niedociagniec! a takze za profesjonalne i kulturalne poprowadzenie calej imprezy, a zwlaszcza za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu naszych nieco odmiennych oczepin :D ! Szkoda, ze wlasne wesele ma sie na ogol raz... 8)
_________________


 
 
 
Bulkazmaslem 

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 9:59 pm   

Witam podajcie mi namiar do tego DJ będę bardzo wdzięczny
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 11:32 pm   

jestem świezo po weselu, gdzie grał Sławek i muszę powiedzieć, ze WSZYSCY goście byli oczarowani!!! to nie jest zwykły DJ - to wodzirej, ktory potrafi meskim glosem (buziaki od Pań :wink: ) świetnie poprowadzić imprezę. Zarowno starsze jak i mlodsze towarzystwo bylo pod wrazeniem wyczucia i klasy oraz poczucia humoru :) Spelnial zyczenia gosci, swietnie orientowal sie w potrzebach sytuacji, reagowal natychmiastowo. szkoda, ze wesele musialo sie konczyc, bo pewnie tancowalibysmy do bialego rana. dziekujemy za cudowna atmosfere !! !

wspolpraca wzorowa, 150% satysfakcji klientow :)

POLECAM!!
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 9:54 am   

to fakt! potwierdzam... bylo swietnie, az zalowalam, ze nie moge tanczyc non-stop (buty piekne, aczkolwiek niewygodne) natychmiast spelnial nasze abbowe zachcianki :) az zaluje, ze nie gral na naszym weselu, bo u Ju bawilam sie lepiej niz u siebie :) :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez mietka Pon Paź 06, 2008 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
drak25 

Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 12:18 am   

Czy moglbym dostac namiar na tego dja ?
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 8:13 am   

jest jednym z uzytkownikow - kilka postow wyzej.
Napisz PW - czyta forum !! !
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 12:44 pm   

Z żona? To znaczy, ze sa oboje obecni na weselu?
_________________
 
 
Aniołek 

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 11:18 pm   

Sławek grał na moim weselu 6 czerwca. Bardzo polecam, bo zabawa była super. Sławek grał takie klimaty jakie wcześniej ustaliliśmy i dodatkowo wykazał się inwencją twórczą i bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Podsumowując - świetny dj i wodzirej - goście nie schodza z parkietu!!!
 
 
oska 

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:15 pm   

Hmmmm, i cóż ja mam Sławeczku napisać.... No więc tak, Sławka znam od dłuższego czasu ponieważ z nim pracowałam w jednej z dyskotek. I powiem szczerze że grał, tak jak ja bardzo lubię, czyli muzykę klubową no ale wesele to przecież co innego !! ! Kiedy pewnego dnia mnie olśniło że przecież Sławek jest DJ i że mógłby zagrać na moim weselu popostu zadzwoniłam. Nie ukrywam, miałam małe obiekcje, bo przecież tak jak wspomniałam powyżej muzyka klubowa a wesele to dwa przeciwieństwa....
I cóż ja tutaj mogę napisać ? Ano po za tym że nie było jednego nagrania o które prosił mój obecny mąż to Sławek spisał się na medal !! A czemu? a temu że po za pierwszym tańcem nic nie było z nim ustalone... wesele poprowadził bardzo dobrze, starał się bardzo tym bardziej że miał "b. ciężkie" towarzystwo rozruszania...
Na koniec mogę jeszcze tylko BARDZO podziękować i Jemu i jego Żonie która oczywiście też cięzko pracowała aby towarzystwo się dobrze bawiło. Jeszcze raz wielkie dzięki i szkoda że taka uroczystość jest tylko jedna ;) )
 
 
maluszek39 

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 8:59 pm   

My równiez chcemy gorąco polecić Dj. Grzybka. Już po pierwszym spotkaniu odnieśliśmy wrażenie że to STRZAŁ :) w przysłowiową dziesiatkę. Konkretnie i rzeczowo odpowiadał na nasze pytania a i również poddawal swoje pomysły z których chętnie później skorzystalismy. A jeśli chodzi o zabawę, to na parkiecie panował istny szał. Muzyka dosłownie dla każdego, nawet ci których nigdy oto nie podejrzewałam tańcowali do białego rana - do 7.00 dłużej już nie dalismy rad ;) . Szkoda że to tylko taka jedna noc w życiu. Goraco polecam wraz z męże tego Dj-a. Wiecej informacji i danych na kontakt z tym Dj-em proszę na priv. POLECAMY !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!maluszek39
 
 
hani1971 

Dołączyła: 06 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Cze 06, 2010 11:09 am   Super super super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super super super !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcemy gorąco podziękować Sławkowi za wspaniałe wesele. Było rewelacyjnie. Goście bardzo zadowoleni a rodzice nasi nie chcieli Sławka wypuścić do domu :) .Naprawdę szczerze z całego serca chcieliśmy podziękować i polecić tego dj'a. Sławku dziękujemy - hani z mężem. Ps. Jak ktoś chce kontakt do Sławka to prosimy o maila. 8) :D 8) :D :lol: :lol:
_________________
hani1971
 
 
Molly 

Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 31
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 6:55 pm   

Po pierwsze - Sławku, serdecznie dziękujemy Ci za wspaniałą zabawę i refleks w krytycznych momentach;-) Po drugie - wszystkim serdecznie polecamy Sławka Grzymskiego. Był otwarty na wszystkie nasze pomysły i sugestie, a jednocześnie potrafił działać, gdy my czuliśmy się zagubieni. Jeszcze raz dziękujemy za gorącą taneczną noc w imieniu swoim i gości!
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 12:07 pm   

czy moge prosic o namiary? Z gory dziekuje
 
 
B4-Hunter 

Wiek: 39
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 9:42 pm   

27.08.2011 roku Sławek zagrał u nas na weselu. Niektórzy goście po raz pierwszy bawili się przy DJ'iu. Byli sceptycznie nastawieni do takiego typu muzyki ale po wszystkim byli bardzo mile zaskoczeni i ZACHWYCENI! Sławek odwalił kawał dobrej roboty i grał muzykę przy której każdy rwał się do tańca!

Goście wyszli z wesela z obolałymi nogami i uśmiechami na twarzy, a każdy zazdrości Sławkowi jego "niskiego" bassowego głosu :D DZIĘKUJEMY i POLECAMY!

Sławka można spotkać w Sobotę w klubie Fever w Manufakturze!
 
 
littleann 

Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 3:31 pm   

Błagam niech ktoś da tel do dj sławka! Najlepiej na maila: littleann@o2.pl
Proszę.. Nie mogę się z nim w żaden sposób skontaktować.. ani na forum ani na maila :( ... A bardzo mi zależy...
 
 
wojtek_ania 

Wiek: 36
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:30 am   DJ Sławek - polecamyyyyy!!!!!!

Trochę już ochłonęliśmy po ślubnych wrażeniach, więc teraz mozemy pochwalić kogo trzeba. Na naszym weselichu 10 września grał właśnie DJ Sławek (aka DJ BBJ, aka DJ Mushroom aka DJ Sławek Grzymski ;-) ). Powiemy krótko - rewelacja, polecamy, polecamy, POLECAMY. Bardzo sympatyczny, fajny facet, świetnie można się z nim dogadać. Goście byli zachwyceni, nawet osoby, które wcześniej się nam dziwiły, że nie chcieliśmy orkiestry (bo bez wiejskiej kapeli nie ma wesela :P ) podchodziły do nas pogratulować wyboru. Paniom baaardzo się podobał niski, męski głos Sławka i jeszcze niejedne pozdrowienia mamy mu do przekazania. ;-) Dwa spotkania wystarczyły na dogranie szczegółów, tj. na pierwszym dostaliśmy filmik z innego wesela, żebyśmy mogli zobaczyć, czego się możemy spodziewać i już nie pamiętamy, czy za pierwszym razem, czy przy podpisywaniu umowy dostaliśmy przykładową listę piosenek, które zwykle są grane (z której wykreśliliśmy to, co nam sie nie podobało i faktycznie żaden z wykreślonych kawałków nie leciał na weselu, za co +). Poźniej jeszcze się tak kontrolnie spotkalismy ok. tydzień przed weselem, żeby przekazać płytę z pierwszym tańcem i pogadać. Samo wesele - rewelacja. Najpierw blok takich bardziej tradycyjnych, polskich kawałków (wszystko zgodnie z ustaleniami), żeby ruszyć rodzinę, szczególnie jej starszą część, co udało się świetnie (nie myśleliśmy, że 80-letnia ciocia jest w stanie tak śmigać po parkiecie :D ), później takie bardziej rozrywkowe, dla młodszych :P . Jakieś kawałki na zamówienie - wszystko było, Lady Gaga, Shakira i podobne (trochę tego typu kawałków dopisaliśmy do playlisty i też były grane), disco polo - brak :-) . Bardzo dobry bilans szybkich i wolnych kawałków, przerw, gorzko-gorzko, no lepiej sobie tego nie mogliśmy wyobrazić. Wszystko, na czym nam zależało, czyli maksimum zabawy, zero wiochy. ;-) To głównie dzięki wysiłkom Sławka bawiliśmy się do samego rana (jakoś skończyliśmy ok 6:30, bo nam już nogi odpadały). Ten facet ma fantastyczne wyczucie i jak zauważył, że już nad ranem spowalniamy, to nas tak poderwał do zabawy, że nikt nie myślał o tym, żeby w ogóle odsapnąć. Naprawdę, lepiszego DJa nie moglismy sobie wymarzyć. Krótka uwaga dla biorących ślub: jeśli nie wiecie, jakiego DJa wybrać - wybierzcie Sławka, jeśli nie wiecie, czy chcecie DJa, czy kapelę - wybierzcie DJa Sławka, jeśli chcecie kapelę - dajcie sobie spokój i dzwońcie do Sławka. :-) DJ Sławek w dużej mierze sprawił, że to wesele było takie, jak sobie wymarzyliśmy. Mógłbym tu napisac pochwały na 1000 linii, ale wtedy nikt by tego nie przeczytał. Jak ktoś chce o coś zapytać - piszcie na priv, postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to będzie możliwe. Dziękujemy!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiamy!
Ania i Wojtek D.
_________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910580516.html
Ostatnio zmieniony przez wojtek_ania Pon Paź 10, 2011 12:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 4:09 pm   

Ja z mężem też serdecznie polecamy tego DJa. Wszystko było zgodne z naszymi życzeniami, Sławek jest bardzo kontaktowy, więc nie mieliśmy żadnych problemów. Goście wciąż go zachwalają. A tata nawet dostał pendrive'a z muzyką, która mu się podobała. Pod koniec imprezy, kiedy zostali najwytrwalsi sami młodzi ludzie pojawiła się też muzyka bardziej klubowa, która tej części naszych gości bardzo odpowiadała. Sławek dobrze dopasowywał się do sytuacji na parkiecie, nie było problemu, żeby zmienić nieco czas podziękowań dla rodziców. Wszyscy byli zachwyceni, nie żałujemy, że nie wybraliśmy orkiestry, wiemy, że to była dobra decyzja. Nawet właściciel restauracji, w której odbywało się przyjęcie bardzo chwalił naszego DJa. :) Naprawdę serdecznie polecamy! :)
 
 
 
Aniak646 

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 8:20 pm   

Mogę też prosić o numer do tego pana?
 
 
ka.pietrzak 

Wiek: 40
Dołączyła: 30 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 12:49 pm   

Mija miesiąc od naszego ślubu i wesela, jesteśmy po obejrzeniu zdjęć i filmu i po raz kolejny
możemy z czystym sumieniem polecić naszego DJa, który spisał się
przebojowo. Mimo różnych gustów muzycznych uczestników wesela (trochę
ponad 80 osób) Sławek sprawił, że cała sala chętnie rwała się do tańca, goście nawet nie chcieli jeść, tylko tańcować na okrągło!
Już sam fakt, że prawie nikt nie wyszedł wcześniej niż o 4 rano
świadczy, że zabawa była wyśmienita.
Jeżeli więc szukacie na wesela DJ-a z doświadczeniem, humorem oraz
pełnego entuzjazmu i profesjonalizmu to nie zastanawiajcie się dłużej i
dzwońcie do Sławka!

Polecamy i podpisujemy się pod wcześniejszym postem Ani i Wojtka :)

I jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystko Sławku!!
Kasia i Damian
 
 
wiola1982lodz 

Dołączyła: 03 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 7:35 pm   

Witam!
czy ma ktoś może jakies linki z wesela, na którym dj był Pan Sławomir Grzymski? będę bardzo wdzięczna!!!!! Wiola
_________________
Lewandowska
 
 
WojtekB 

Dołączył: 20 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 9:38 pm   

Ja także gorąco polecam Sławka.

Sławek grał na naszym weselu 20/10/2012 i wszyscy bawili się wspaniale.
Warto pochwalić bardzo profesjonalne podejście do sprawy :)
 
 
robercique 

Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 6:04 pm   

Sławek grał na naszym weselu 21.09.2013 r. w sali Vivat.

Jest osobą kontaktową, do tego ma charyzmę - zrobił na mnie i mojej małżonce dobre wrażenie już na pierwszym spotkaniu. (czego nie mogę powiedzieć o konkurencji). Przede wszystkim na spotkanie przyszedł przygotowany, tj. przykładowy schemat wesela, przykładowa umowa, lista piosenek itp.

DJ Grzybek jest osobą skromną, nie chwali się swoimi osiągnięciami jako DJ - ja przed podpisaniem umowy "pogooglowałem" trochę i byłem w szoku, że nie pochwalił się nam swoimi wyczynami, ale byłem dumny, że taki gość zagra na moim weselu. Nie będę pisał, jak dobrze poszukacie to znajdziecie z kim i gdzie grał.

Byliśmy ze Sławkiem w ciągłym kontakcie, a dodatkowo,co bardzo mi się podobało - zawsze wysyła sms-a w dniu ślubu, coś w podobie : " jestem na miejscu, sprzęt podłączony, czekam na Was i gości". Uwierzcie, że to odstresowywuje w takim dniu, że jedna ze spraw jest odhaczona :) .

Ten DJ jest człowiekiem słownym, ma pomysł, doświadczenie i wie jak prowadzić imprezę. Wesele było weselem, bawił się każdy z gości. Sławek doskonale bada nastroje gości i dostosowuje muzykę do do danej chwili. Sławek żyje za konsolą, jest na parkiecie, świetnie zabawia gości i wie jak zachęcić ich do zabawy. Wesele udane, każdy z gości był zadowolony!

POLECAMY DJ Sławka Grzymskiego (DJ BBJ aka MUSHROOM)!!!
Sławku bardzo dziękujemy!!! Robert i Karolina
Ostatnio zmieniony przez robercique Czw Paź 10, 2013 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 9:53 pm   

Hej, można prosić o jakieś namiary do tego DJ?
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
maryskas 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 11:31 pm   

poproszę o namiar do DJ Sławka
 
 
blueberry 

Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 12:15 pm   

Ja również będę wdzięczna za jakiś kontakt do Pana Sławka :)
_________________
 
 
tampa9 

Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lip 28, 2014 10:24 am   super dj !!!!!!! wesele 05 lipca 2014

Bardzo chcielibyśmy podziękować Sławkowi za wspaniale poprowadzoną zabawę weselną. To wspaniały, miły, uczciwy i sumienny człowiek, który potrafi rozruszać każde towarzystwo. Poprowadził naszą imprezę perfekcyjnie i każdy się tak super bawił, że nie poprowadziliśmy wszystkich zabaw weselnych (2) ponieważ brakło nam nocy:) :P Polecamy wszystkim tego dj bo nie będziecie żałować wyboru a wasz najważniejszy dzień (i noc:)) na długo zostanie w waszych i gości głowach ;) :)
_________________
Paula
 
 
karolajna90 

Dołączyła: 10 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 2:46 pm   Podziękowania:)

Dziękujemy Ci Sławku za okiełznanie naszych wymagających gości na weselu 30 sierpnia 2014r.
Wszystkim przeszłym nowożeńcom szczerze polecamy jego usługi Świetnie poprowadził całą imprezę, choć miejscami nie było łatwo:). Pełen szacunek za jego profesjonalizm i stworzenie niezapomnianej atmosfery. To człowiek, który udowodnił Nam, że KAŻDY utwór może się nadawać na wesele jeśli będzie ku temu odpowiednia chwila:)
Pozdrawiamy!
Świeżo upieczona Para Młoda o skrajnych gustach muzycznych:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl