Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dłuższy staż / doświadczenie czy gonitwa za monetą
Autor Wiadomość
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 3:39 pm   dłuższy staż / doświadczenie czy gonitwa za monetą

jak uważacie : lepiej jest siedzieć w jednej pracy i zdobywać doświadczenie, czy szukać czegos bardziej dochodowego i nie konieczniej w tej samej branży ?

jakie są Wasze opinie ?
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 08, 2007 10:16 pm   

moim zdaniem dobrze jest popracować trochę dŁużej w jednym miejscu ale też nie za dŁugo bo wtedy pracownik nabiera określonych nawyków, które są trudne do wyeliminowania u innego pracodawcy. A poza tym, chyba taki pracownik trochę się... dewaluuje, jeśli wciąż nie podnosi swoich kwalifikacji w ramach kursów, szkoleń czy studiów podyplomowych i traci na swojej wartości.
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Sie 11, 2007 6:28 pm   

Absolutnie sie z Toba zgadzam Sajonaro6. Uwazam, ze 'skakanie z kwiatka na kwiatek' nie sluzy, jednak zasiedzenie sie w jednej pracy tez nie sprzyja rozwojowi:)

W mojej sytuacji jest tak, ze w pazdzierniku minie mi moje pierwsze 12 miesiecy pracy :D ale juz wiem, ze jak tylko zdobede wiecej doswiadczenia, bede szukac czegos innego - lepiej platnego ;)
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 13, 2007 8:41 am   

tweety ja mam podobna sytuację......pracuję rok czasu w tym samym miejscu....i tez właśnie się zastanawiam czy nie zmienić pracy na bardziej dochodową......tu się w sumie rozwijam dostaję coraz to nowsze uprawnienia ale pensja nie idzie w parze...a z tego co wiem nikt tu nie zarabia kokosów.....i nie bedzie.....ludzie odchodzą , przychodzą nowi......
doświadczenie jakies zdobyłam tylko zastanawiam się czy rok czasu na powaznym stanowisku daje jakieś szanse na znalezienie czegoś bardziej odpowiedniego.....
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 13, 2007 10:40 pm   

a ja mam wręcz odwrotną sytuację - pracuję w firmie już 7 lat, wiedzę zdobyŁam, fakt są nowe rzeczy do nauczenia się ale Łykam tą wiedzę bardzo Łapczywie i nadzwyczaj szybko. Nudzę się. ChciaŁabym czegoś więcej. SzkopuŁ w tym, że nieźle zarabiam. Nawet caŁkiem nieźle jak na warunki Łódzkie. Wiem, że nie dostanę lepszych a może nawet identycznie dobrych warunków finansowych w żadnej firmie. A na porzucenie obecnych dochodów mnie nie stać. I co mam zrobić :?:
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 8:26 am   

Asiu najwazniejsze ze masz tą pracę i nie narzekasz na warunki finansowe....ja mam zupełnie inną sytuację....praca jest fajna - ostatnio dostałam nowe uprawniania, ale pensja jest nijaka.....stać mnie raptem na utrzymanie samochodu, telefonu kom, i jakis kosmetyk.....a gdzie srodki na życie?

W Twoim przypadku bym chyba nic nie zmieniała, a jesli jeszcze masz miłe i fajne otoczenie kolezanek i kolegów w pracy to tymbardziej.....zarobki zadowalające.....to podnos najwyżej dalej kwalifikacje, szlifuj język i szukaj najwyżej czegos na prawdę bardzo ambitnego.....jak to moja mama mówi, jak śpaść to chociaż z wysokiego konia......

nie wiem co mam robić.......lubię tą pracę.....ale za tą płacę niczego się w życiu nie dorobię.....zamierzam rozsyłać swoje cv po powrocie z podróży poślubnej ...... mam w sobie dużo zaparcia i wierzę że w końcu los się do mnie uśmiechnie...tylko musze poczekać.....
_________________


 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 7:48 pm   

kiciucha napisał/a:

doświadczenie jakies zdobyłam tylko zastanawiam się czy rok czasu na powaznym stanowisku daje jakieś szanse na znalezienie czegoś bardziej odpowiedniego.....


Kati wydaje mi sie, ze conajmniej 2 lata. :roll: Ale to tylko moja opinia z tego co widze w ogloszeniach w Anglii. Jezeli chodzi o Polske to stracilam rachube po wyjezdzie:)
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 7:52 pm   

Co Kati ?? :o
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 15, 2007 7:08 pm   

Kiciucha każdy medal ma dwie strony.
a Ty w końcu trafisz we wŁaściwe miejsce i poszczęści ci się finansowo, zobaczysz. Trzeba w to wierzyć
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Sie 15, 2007 7:33 pm   

Kati napisał/a:
Co Kati ?? :o


No wlasnie, co Kati :oops: :głupek: Tak chyba o Tobie myslalam i dopiero zauwazylam ze pomylilam sie :D

Sorki, mialam na mysli Kiciuche
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 12:18 pm   

:mrgreen: tak myślałam :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl