Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Expander
Autor Wiadomość
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 12:40 am   Expander

Trafiliśmy do tej firmy przypadkiem i zastanawiamy się czy jest sens im powierzać losy kredytu mieszkaniowego :)
Jeżeli ktoś korzystał z ich usług prosimy o opinie.
Każda informacja będzie przydatna :)
Z góry dziękujemy ;)


http://www.expander.pl
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 9:21 am   

Korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

Umawiasz się na konkretną godzinę, sympatyczna obsługa, najpierw ci wszystko wyjaśniają, poopowiadają o mechanizmach rynkowych itp., przedstawią kilka propozycji, ale decyzję musisz podjąć sama.
Oni przedstawią ci tylko plusy i minusy.

U nich wypełnia się wniosek kredytowy, ale w zależności od wybranego banku umowę podpisujesz albo u nich albo bezpośrednio w banku.

Aha - w Expanderze jest niekiedy taniej niż bezpośrednio w banku, ale oczywiście nie dotyczy to każdego banku z ich oferty.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 12:38 pm   

Z całą pewnością mogę polecić usługi expandera – 100% profesjonalizm. Tak jak wspominała Kryszka umawiają się na określoną godzinę, przedstawiają różne warianty np. kredytów, doradzają, podpowiadają. Ostatecznie nie skorzystałam jednak z ich oferty, ponieważ niestety formalności związane z udzieleniem kredytu za ich pośrednictwem trwają dłużej niż przy samodzielnym odwiedzeniu banku (przynajmniej tak było 1,5 roku temu), a mnie bardzo zależało na czasie. Doradca expandera, z którym rozmawiałam zasugerował mi też, że niezbyt chętnie współpracują z PKO BP, więc jeśli poważnie myślisz o kredycie w tym banku to musisz załatwić to sama.
 
 
MonikaKan 

Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 4:03 pm   

Ja nie korzystałam, ale wydaje mi się ze jest to dobry sposób własnie na to, żeby zdobyc informacje chociażby o tzw. mechanizmach kredytowych. Wiedzy nigdy za wiele :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 9:01 pm   

Dziękuje bardzo za Wasze odpowiedzi :)
Potwierdza się to czego sami się dowiedzieliśmy :)
Chyba zdecydujemy się na ich usługi ;)
_________________
 
 
MonikaKan 

Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 3:25 pm   

Znalazłam ostatnio zrobione przez nich zestawienie dotyczące tego jak szybko przyznawany jest kredyt mieszkaniowy w poszczególnych bankach. W czołówce był GE i BG?.
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 12:13 pm   

Dołączę sie do wątku, chociaż chyba już został wyczerpany.

Ja też polecam w 100%, dzieki nim 4,5 roku temu kupilam mieszkanie. Wtedy zaden bank nie chcial mnie (wowczas singielce) udzielic kredytu na 100% wartosci mieszkania, krecili nosem: a gdzie mąż? A może by pani przyprowadzila kogos jeszcze, kto razem z pania podejmie ryzyko splaty? Nie? To musi pani miec (i tu nastepowaly wysokosci: 20, 30, 40) % wplaty wlasnej i dopiero reszte my damy. Autentycznie! Ja wiem, ze od tamtych czasow wiele sie zmienilo w kwestii kredytow, ale wtedy (2003 rok) nie moglam przebic glowa muru, poza tym mialam malo czasu na samodzielne bieganie po bankach - i poszlam do Expandera.
Nie dosc, ze pani Magda mi wybila z glowy kupowanie mieszkania u developera (za co do dzis jestem jej wdzieczna) i kazala, po rozpoznaniu mojej sytuacji finansowej i oczekiwan, szukac mieszkania na rynku wtornym, to na dodatek przedstawila mi 2 oferty na kredytowanie 100% wartosci zakupu (wtedy to byly poczatki takich kredytow) i profesjonalnie wyjasnila wszystkie za i przeciw kazdej z nich. Naprawde, pelna kompetencja i zero stronniczosci. Wzielam kredyt, kupilam i do dzis mieszkam, a dzieki temu wlasnie mieszkaniu poznalam mojego przyszlego meza :smile: tak, ze Expander kojarzy mi sie wyjatkowo dobrze.
Dodam tylko , ze jak wpadlam 2 lata potem w spirale kredytowa, to tez mi pomogli i znalezli dogodny kredyt konsolidacyjny, tak wiec - polecam!!
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 8:40 pm   

my mamy za sobą już 3 wizyty w Expanderze i jesteśmy umówienie na kolejną, do momentu aż nie podpiszemy umowy o kredyt, ciężko stwierdzić, jak się spisują :) ale generalnie o tyle fajne jest to, że przedstawiają konkretne oferty z kilku banków odpowiadające naszym potrzebom, więc można zaoszczędzić sporo czasu
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl