Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotograf- Bełchatów lub Zelów
Autor Wiadomość
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 12:52 pm   Fotograf- Bełchatów lub Zelów

Chciałabym poznać opinie na temat zakładów fotograficznych w Bełchatowie, ewentualnie w Zelowie. Które możecie polecić? Jakie są ceny? Ile wcześniej trzeba zarezerwować sobie termin ( ślub mamy 5 września 2009r.)? Chodzi mi zarówno o zdjecia studyjne, jak i plener i reportaż ze ślubu.

Może dodam, że nie interesują mnie zdjecia studyjne w stylu tych, które są na wystawie w zakładzie na ul. Pabianickiej (tam koło optyka)- nie podobają mi sie te kiczowate tła.

Liczę na Wasze opinie i relacje, bo niestety obecnie nie mam czasu sama sprawdzić tego wszystkiego u źródła...
Ostatnio zmieniony przez ava Wto Lut 19, 2008 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 7:34 pm   

Mi sie wydaje ze rok przed ślubem możesz zacząć coś działać w tym temacie :) Moja szwagierka miała ślub w sierpniu, a fotografa rezerwowała w lutym.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Wto Lut 19, 2008 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 6:54 pm   

Myślę, że sierpień jest tak samo popularny jak wrzesień, o ile nie popularniejszy, wiec w takim razie mam chyba jeszcze troche czasu- na szczęście :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 11:33 am   

Ja jeszcze dodałabym do tych dwóch miesięcy czerwiec ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 1:20 pm   

No tak, ale nie ma co się dziwić- w tych trzech miesiącach można się spodziewać ładnej pogody, no i wszystkie mają w swojej nazwie literkę "r" :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 9:11 pm   

Teraz to ja nie byłabym pewna w tych miesiącach ładnej pogody ;) Wszystko się pokręciło z porami roku :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 7:32 pm   

To prawda- jeśli chodzi o pogodę to niczego nie mozna być teraz pewnym. Znajoma mówiła mi, ze kiedy brała kilka lat temu ślub w połowie kwietnia był prawie 30-stopniowy upał, a kiedy dokładnie rok później jej kuzyn się żenił na ziemi leżał jeszcze śnieg :)

Ale chyba odbiegamy od tematu :oops:

Gdzie w Bełchatowie robią fajne zdjecia ?! Proszę o pomoc :(
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 09, 2008 10:09 pm   

Wątek dotyczący terminów rezerwacji fotografa jest tutaj

Proszę unikać :offtopic: :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 11:59 am   

No tak, sorki za niesubordynację :oops: Ale na swoją obrone muszę napisać, że w tym ogólnym temacie w miażdżącej większości są dane dotyczące łódzkich zakładów fotograficznych, a wiadomo że Łódź to duże miasto i jest tam o wiele więcej ślubów niż w Bełchatowie. Tak więc niektóre dane dotyczące rezerwacji terminów (nie tylko zamawiania fotografów) w Łodzi, różnią się znacząco od tych przyjętych w moim regionie.

Ale oczywiście następnym razem postaram się nie mącić w temacie :) Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Mar 31, 2008 1:11 pm ]
Może wkleję kilka linków do stron niektórych bełchatowskich zakładów fotograficznych:
http://www.jakubmajewski.com/
http://www.fotoorpel.pl/
http://www.fotoawangarda.pl/kontakt.htm
http://www.foto-gaik.go3.pl/

Ale nadal bardzo proszę o opinię!

[ Dodano: Pon Kwi 14, 2008 12:24 pm ]
I jeszcze jeden link-> http://www.knaitsabes.getphoto.pl/

Odwiedziłam ostatnio kilka zakładów fotograficznych w Bełchatowie, opiszę więc krótko moje wrażenia:

- Foto Morzyński- facet ok, ale bez fajerwerków; jeśli chodzi o zdjęcia- akurat nie chcę mieć takich jak tam robią- ale jeśli ktoś lubi tło z tradycyjnymi widoczkami typu kominek ( tła nie zmieniły się tam chyba od wielu lat) to będzie zadowolony :)

- Awangarda- znowu tła z widoczkami, ale są to inne widoczki niż te u Morzyńskiego, bardziej oryginalne, ale i tak nie za bardzo przypadły mi do gustu; cena za pozę w studio nie jest wygórowana (taka sama jak u Morzyńskiego, Janusza Rója i Ireny Gaik), reportaż i plener są droższe (żeby dostać zdjęcia na płycie trzeba dopłacić 500zł :!: ), ale naprawdę fajne

- Irena Gaik- znowu widoczki :kwasny: , plener taki sobie, natomiast jeśli chodzi o reportaż to trudno mi coś powiedzieć, bo widzieliśmy tylko kilka zdjęć (a akurat reportaż nas najbardziej interesował o czym poinformowaliśmy obsługującą nas osobę), bo pani powiedziała, że nie pokazują takich zdjęć, bo osoby sfotografowane mogą sobie tego nie życzyć (a przy zdjęciach ze studia i pleneru nie robiła takiego problemu); poza tym ogólnie jeśli chodzi o informacje, które można tam uzyskać to porażka- gdy zapytaliśmy o cenę reportażu w kościele, albo od kościoła do pierwszego tańca, pani nie potrafiła podać jej nawet orientacyjnie, powiedziała żebyśmy najlepiej skontaktowali się telefonicznie z szefową, a tak w ogóle to cenę raczej będą ustalać jak będzie już po wszystkim, tzn. po wykonaniu usługi :kwasny: ogólnie porażka

- Janusz Rój- baaaardzo miły i profesjonaly pan (ale nie właściciel) zajął się nami, był bardzo konkretny, chętnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, sam dużo nam mówił o wykonywanych zdjęciach- także obsługa super :ok: Jeśli natomiast chodzi o zdjęcia to studyjne są z widoczkami, ale nie wszystkie- są też nowsze, jednolite tła, facet mówił, że będą teraz odchodzić od widoczków w stronę tych drugich, a niektóre z nich były naprawdę ładne, tzn. podobały mi się. Reportaż też całkiem fajny, nawet prawie się na niego zdecydowalismy, ale w końcu stwierdziliśmy, że poszukamy jednak czegoś tańszego (no bo 600zł za reportaż z samej tylko ceremonii w kościele to chyba jednak trochę drogo :?: ). O plener tam nie pytaliśmy, ale widziałam zdjecia plenerowe, które tam wisiały na ścianie i bardzo mi się podobały.

[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 3:39 pm ]
agunia84 napisał/a:
Moja szwagierka miała ślub w sierpniu, a fotografa rezerwowała w lutym.


Niestety okazuje się, że im wcześniej tym lepiej :) Dziś (czyli rok i 4 m-ce przed ślubem) zamówiliśmy w końcu zdjęcia studyjne- zdecydowaliśmy się na FotoOrpel. Chcieliśmy mieć sesję o godzinie 22.00, ale okazało się, że jest zajęta :( Mieliśmy do wyboru godzinę 22.40 albo 20.10 lub wcześniejszą, wybraliśmy 22.40. Teraz pluję sobie w brodę, że nie zamówiliśmy tej sesji podczas targów ślubnych miesiąc temu, bo wtedy 22.00 była wolna, no ale oczywiście ja musiałam się dokładnie nad wszystkim zastanowić i teraz trochę stresuje się czy ta 22.40 to nie jest jednak za późno :) Niby tylko 40 minut różnicy, ale zawsze...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 6:17 pm   

Na prośbę mojego K. (siedzi biedulka do samego wieczoru w pracy),zrobiłam dzisiaj rundkę po fotografach aby porównać oferty. Ze wszystkich fotografów z najfajniejszą i odpowiadającą nam ofertą jest studio Orpel. Cena jest w normie nie ma żadnego pakietu, bierzemy tyle zdjęć ile chcemy nawet możemy wziąć 2 zdjęcia i w naszym terminie mają wolne wszystkie godziny :mrgreen: :mrgreen: Pan był taki miły i wyliczył mi najbardziej odpowiednią godzinę na sesje zdjęciową :) Teraz tylko rozmowa z K. i idziemy wpłacić zaliczkę, bo ja już na 100% jestem zdecydowana.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Wto Cze 03, 2008 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 8:39 pm   

Czyli jednak Orpel :) Mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone :lol:

Ale co do cen to bym się nie zgodziła- Orpel w porównaniu do Rója, Morzyńskiego, Gaik a nawet Awangardy stawkę za jedno ujęcie w 3 egzemplarzach ma wyższą obecnie o 20zł, a jak dowiedzieliśmy się przy zamawianiu naszej sesji bardzo prawdopodobne jest, że w 2009r. cena trochę wzrośnie. Moim zdaniem ta cena jest w normie jeśli chodzi o ceny w Łodzi, a jak na Bełchatów to już trochę drogo, a zdjęcia przecież jakieś strasznie rewelacyjne nie są...

A nam powiedzieli, że możemy wziąć nawet 1 zdjęcie :smile:

Aguniu a wcześniej mówiłaś chyba, że bardziej Wam się podobają zdjęcia u Majewskiego? Co sprawiło, że zmieniłaś zdanie :roll: ?
Poza tym rozumiem, że nie udało Ci się namówić Narzeczonego na plener?
A będziecie gdzieś zamawiać reportaż? (bo ja strasznie chciałam reportaż z kościoła, ale oczywiście jeszcze na nikogo się nie zdecydowałam, no a czas leci...)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 9:26 pm   

Mi pan powiedział, że cena na rok 2009 będzie bez zmian. Z moich obliczeń wyszło, że Majewski ma droższe zdjęcia tzn. 10 zdjęć 600 zł - pakiet podstawowy i do tego 30 zł odbitka - jak dobrze pamiętam, a u Orpla 10 zdjęć 500 zł, a my planujemy wziąć koło 20 może więcej zobaczymy ile nam się będzie podobało.

Ja też mam nadzieję, że będziemy zadowolone, ze zdjęć :)

Mój narzeczony jest nie ugięty co do pleneru :( , ale za to będziemy mieć plener nagrywany przez kamerzystę :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 4:00 pm   

No tak ale to 10 zdjęć u Orpla za 500zł, to jest materialnie rzeczywiście 10 zdjęć, każda odbitka 10 zł, więc jeśli my chcemy wziąć ok. 10 póz po 3 egzemplarze każdego (wiadomo trzeba trochę rozdać najbliższym :) ), to wtedy 10 póz wyniesie nas 700zł, a u Majewskiego z tego co kojarzę za te 600zł będziecie mieć w fizycznym posiadaniu 30 zdjęć (tzn. 10 póz, ale każda w 3 egzemplarzach). Mam nadzieję, że nie pogmatwałam za bardzo... Tzn. chodzi mi o to, że w tych zakładach, które wymieniałam wcześniej, jedna poza kosztuje 50 zł, ale w tej cenie automatycznie są 3 egzemplarze/odbitki jednego ujęcia, a u Orpla za 50zł też jest jedna poza, tyle, że zdjęcie też jest jedno, a jeśli chcesz więcej egzemplarzy to za każdy trzeba dopłacić 10zł. No teraz to dopiero chyba namąciłam :lol:

Nie są to jakieś kosmiczne pieniądze, ale różnica jednak jest- mam nadzieję, że w jakości zdjęć też będzie widoczna...oczywiście ku naszemu zadowoleniu :lol:

A u Majewskiego odbitka strasznie droga :!:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Cze 05, 2008 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 4:29 pm   

My nie chcemy odbitek każdego zdjęcia, bo są nam nie potrzebne. Wybierzemy 2 zdjęcia dla rodziców i po jednym zdjęciu dla chrzestnych, babć i to w zupełności starczy, reszta odbitek jest nie potrzebna.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 1:56 pm   

Acha no chyba, że tak :)

My mamy zamiar podarować po 2 fotki rodzicom, po jednej dziadkom, rodzeństwu, chrzestnym i świadkom- razem wyszło nam 19 zdjęć do rozdania, więc rachunek jest prosty- jeśli weźmiemy 10 póz po 3 egzemplarze każdego zdjęcia, to dla nas w sumie zostanie 11 zdjęć :)

A tak poza tym to ostatnio stwierdziłam, że ciekawe co by było gdyby po wszystkim ktoś zdecydował się faktycznie tylko na jedno zdjęcie- musieliby mu chyba oddać część zaliczki, bo wynosi ona 100zł :lol:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 7:18 pm   

ava napisał/a:
A tak poza tym to ostatnio stwierdziłam, że ciekawe co by było gdyby po wszystkim ktoś zdecydował się faktycznie tylko na jedno zdjęcie- musieliby mu chyba oddać część zaliczki, bo wynosi ona 100zł :lol:


Ja też się nad tym zastanawiałam :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 8:27 pm   

no dziewczynki Orpel jest zdecydowanie najdroższy, jak my sobie policzylismy to nam wyszło ze 3 tys :? dlatego zdecydowaliśmy się na Rója...myslę, że bedziemy zadowoleni... Wy na pewno też :razz:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:14 pm   

No niestety jest najdroższy, ale tym się my na razie się nie martwimy, :P zobaczymy później.
 
 
cytrynka82 

Dołączyła: 03 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: -----
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:58 pm   

widzę, że Orpel cieszy się dużą popularnością... my też się chyba na niego zdecydujemy... chociaż cena trochę wysoka... :-?
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:28 pm   

Orpel robi ładne zdjęcia i warto tyle kasy wydać. :mrgreen: :mrgreen: Cytrynka kiedy masz ślub i gdzie wesele, że się tak zapytam wścibskość ??
 
 
cytrynka82 

Dołączyła: 03 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: -----
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 8:16 pm   

ciekawość - ludzka rzecz :) :) ślubować będziemy 20.06.2009 a bawić się na sali w Szczercowie

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 5:48 pm ]
co myślicie o zrobieniu zdjęć w studio przed ślubem tzn. pierwszy fotograf a potem do kościoła?? Zaproponowano mi taką wersję co prawda argumenty fotografa były sensowne (świeży makijaż, fryzura, nie trzeba opuszczać sali) jednak jakoś nie bardzo mi to pasuje... A co Wy o tym myślicie??
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:03 am   

Moja koleżanka taką opcję wybrała, fotograf miał zajęte godziny wieczorne. Mówiła, że nie jest źle. Przed ślubem mieli sesje ślubną, a po jej zakończeniu jechali do kościoła. Jeżeli w nasz dzień nie byłoby wolnych wieczornych godzin to też byśmy się zdecydowali na sesję przed ślubem.

Bawiłam się w tym roku na tej sali. :mrgreen: :mrgreen: Fajna duża sala. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pią Wrz 05, 2008 10:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 8:41 pm   

Na temat tego kiedy zrobić zdjęcia studyjne jest mowa w tym wątku .

Proszę unikać :offtopic:
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 1:27 pm   

Przepraszam już więcej nie będę tego robić. :oops: :oops:
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 8:51 am   

Jeśli mogę się dołączyć. Uważam że jeśli chodzi o zdjęcia studyjne to w Bełchatowie jest tylko dwóch fotografów których z czystym sumieniem można polecić. Jest to Orpel i bez wątpienia Kuba Majewski, ale to oczywiście tylko moje zdanie.
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 4:39 pm   

Jako, że w tytule tematu wspomniany jest też Zelów, wklejam link do strony fotografa w Zelowie, Marcina Wiśniewskiego-> http://www.wisniewski-foto.pl/
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Alinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: LDZ
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 10:57 pm   

Tak czytam wasze rozterki i zastanawiam się czy coś moge pomóc. Do tej pory była bierną czytelniczką i znalazłam tu kilka rad nt. który przydał mi sie w organizacji mojego ślubu i wesela.
Jesteśmy też bardzo zadowoleni z fotografa - to znajomy mojego męża ale wybraliśmy go nie dlatego, że to znajomy ale bardzo podobały nam się jego fotki.

Za przygotowania, ślub, kilka fotek z wesela i plener jakiś czas później zapłaciliśmy cenę jak dla znajomych ale patrząc na koszta o jakich tu mówicie myślę, że cena jest w porządku do rezultatów.

Działą on na terenie Łodzi ale też Bełchatowa i Zelowa bo stamtąd pochodzi.

Dla zainteresowanych mogę podrzucić swoje fotki na PW.

Pozdrawiam i dziekuję za to forum bo wiele z niego wyniosłam!
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 6:59 pm   

Alinko bardzo ładne fotki (niektóre pomysłowe) i przy okazji miła prezentacja.

Najładniejsze zdjęcie z koniem, głównie ze względu na obecność konia (takie moje zboczenie) :D
 
 
Alinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: LDZ
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 5:26 pm   

yennefer napisał/a:
Alinko bardzo ładne fotki (niektóre pomysłowe) i przy okazji miła prezentacja.

Najładniejsze zdjęcie z koniem, głównie ze względu na obecność konia (takie moje zboczenie) :D


Dziękuję ;) :oops:
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 9:12 pm   

kaczorowski_fot napisał/a:
Uważam że jeśli chodzi o zdjęcia studyjne to w Bełchatowie jest tylko dwóch fotografów których z czystym sumieniem można polecić. (...) i bez wątpienia Kuba Majewski, ale to oczywiście tylko moje zdanie.



I moje :D
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
Ostatnio zmieniony przez Agguniaa Sro Lis 12, 2008 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 11:30 pm   

Po niedawnych wspólnych wyjazdach z czystym sumieniem mogę polecić Orpel...mają to coś....ulotnego :wink:
 
 
Majorka636 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 2:48 pm   

A kogo byscie wybraly: Majewski czy Orpel? Wogole to bylam teraz na Targach Slubnych w Lodzi i strrrrrasznie nam sie podobal fotograf Łysak, foty ktore ogladalismy byly poprostu GENIALNE, dodatkowo dostalismy plytke z fotkami do obejrzenia w domu ale chyba na jakas trefna trafilismy bo sie nie chce odpalic :/ no ale w kazdym razei zdjecia byly genialne, tyle ze my mamy wesele 80km od Lodzi wiec troche nie bardzo nam odpowiada ten fotograf. A patrzac w belchatowie najbardziej spodobal sie majewski albo orpel (szczerze powiedziawszy to tak srednio mi sie podobaja ale najbardziej z tych wszystkich belchatowskich) dlatego pomozcie jesli mialyscie mozliwosc porownania nie tylko przez internet..... :)

edit: usunęłam namiary na stronę internetową.
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 16, 2009 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 3:07 pm   

w stu procentach jestem za Jakubem Majewskim, jest niesamowity;) jego zdjęcia są inne niż pozostałych fotografów w Bełku..również oglądając jego galerie na stronie każda para ma wyjątkowe jedyne zdjęcia..niestety cena jest wyższa niż w pozostałych studiach fotograficznych....

edit: usunęłam link do strony internetowej.
Pusiak
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 16, 2009 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 5:29 pm   

Agunia Orpel jest najdroższy w Bełchatowie. Ja jestem za Orplem sami go mamy ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 5:57 pm   

Majorka636 napisał/a:
A kogo byscie wybraly: Majewski czy Orpel?


Ale chodzi o zdjęcia studyjne? Jesli tak to musicie się zastanowic, czy wolicie takie bardziej tradycyjne (ale nie mam tu na myśli widoczków w tle :) )- wtedy Orpel, czy bardziej nowoczesne- wtedy Majewski. My wybraliśmy Orpla, choć Majewski też mi się podobał, ale S. już w ogóle nie :roll:

Jeśli chodzi o reportaż- Majewski. Widziałam jego fotki reportażowe z wesela mojej znajomej, po prostu cudowne :buja w oblokach: Niestety cena wprostproporcjonalna do jakości :)

Co do pleneru to sie nie wypowiem, u Majewskiego bardzo mi się podoba, ale u Orpla nie widziałam zbyt wiele zdjęć plenerowych, więc nie będę tego porównywać.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 6:11 pm   

To ja mogę napisać tyle, że Orpel też ma piękne zdjęcia plenerowe (zastanawiamy się nad dodatkową sesję w plenerze), widziałam u paru osób zdjęcia w plenerze zrobione przez tego fotografa, ale Majewski też ma śliczne fotki tego typu. Wybór należy do was. ;)
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 7:22 am   

Ja myślę że zastanawiać się można w przypadku zdjęć reportażowych i plenerowych bo wybór jest spory. Natomiast zdjęcia studyjne z powiewem świeżości :) tylko u Kuby.
Pozdrawiam
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 6:41 pm   

Z czystym sumieniem, zarówno ja, jak i mój mąż możemy polecić Pana Sebastiana Kaczorowskiego. Zdjęcia są o wiele ładniejsze niż się spodziewaliśmy, a cena naprawdę atrakcyjna :) W naszych oczach to prawdziwy profesjonalista, choć w kościele zrobił wiele fotek, był tam dla nas właściwie niewidoczny :lol: Kontakt z Nim był bezproblemowy, zdjęcia widzieliśmy już 3 dni po ślubie :)
Jesteśmy baaaaaaaardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Jego usługi. Patrząc na te profesjonalne fotki mogę się tylko domyślać, jak bardzo byśmy żałowali, gdybyśmy zdali się jedynie na cyfrówki gości :roll: A dzięki Niemu mamy piękną pamiątkę z najważniejszej chwili naszego życia :)

Natomiast fotki studyjne robiliśmy u Orpla. Ogólnie jesteśmy także zadowoleni, zdjęcia są ładne, bez kiczowatych widoczków. Gratis dostaliśmy album, który mogliśmy sami sobie wybrać i 2 odbitki 30x40 cm. :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 3:55 pm   

Dzięki ava za miłe słowa :) Pozdrawiam
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
kokakola 

Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 5:10 pm   biore slub

witam,
jestem nowa na forum, mam dylemat z fotografem. Wszyscy odradzaja mi ORPELA z Belchatowa, mowia ze robia zdjecia reportażowe z lampą, zdjecia wychodza ponoc brzydko.
Czy ktoś z Was bądź Waszych znajomych miał robione zdjecia reportażowe przez Orpela?Czy jesteście z nich zadowoleni?
 
 
lena222 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: Bełchatów,ŁÓdż
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 11:36 pm   

moja znajoma tez jest bardzo zadowlona z sesji u p.Kaczorowskiego bardzo sliczne fotki ;)
_________________
Lenka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl