Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
O kotach...
Autor Wiadomość
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 10:09 am   O kotach...

Jak zapewne większość z Was - posiadaczy kotów, doskonale znam pierwsze podstawowe prawo właściciela kota, a mianiowicie: jeśli twój kot zachowuje się nienormalnie to znaczy, że wszystko z nim w porządku... Niemniej jednak od pewnego czasu zachowanie mojej kotki zaczyna przekraczać poziom dozwolonej i akceptowalnej "nienormalności" :lol:
Otóż Minusz od pewnego czasu hmm... jak to powiedzieć, namiętnie liże torebki foliowe, niezależnie od tego co w nich wcześniej było. Wcześniej tylko się nimi bawił, tzn. wchodził do środka itp., i to było akceptowalne, ale teraz... Dostaje jakiegoś szału na widok foliówek, rzuca się na nie łapczywie i wołami nie można go odciągnąć... :wstyd:

Czy wasze koty też mają takie dziwne upodobania?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 10:16 am   

Moja liże dywan. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 10:22 am   

kryszka napisał/a:
Moja liże dywan. :lol:


Ooo :o Od zawsze tak ma? :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 11:38 am   

Czasami ją coś nachodzi i wtedy pracowicie wylizuje w jednym miejscu. I stary i nowy dywan. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 1:03 pm   

Darmowa pralnia :lol:
Chętnie wynajmę :razz:
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 8:32 pm   

moj Kacper uwielbial zapach chloru, jak tylko poczul gdziekolwiek, to lizal i sie ocieral.. poza tym wyczuwal z kilometra zapach mietowej gumy do zucia, rzucal sie na zujacego i napastowal dopoki mu sie tej gumy nie dalo, wtedy ja zjadal..
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 8:40 pm   

Dbał kotek o świeży oddech. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 8:27 am   

Ja nigdy nie miałam kota, zawsze psa. Ale ... akualnie mieszkam u Narzeczonego który ma kota :lol: I powiem, że czasem czuję jakby tego kota nie było.. chowa się bidne do szafek, do łóżka, na szafki.
Z dziwactw.. czasem też chowa się w foliówki, skacze śmiesznie na klamki i zwisa z nich, ciągle poluje na muchy, ale jak już biedną złapie to znęca się nad nią !! ! co chwilę przydusza, pozbawia którejś nóżki i z satysfakcją ogląda jak ta się męczy :]
No i oczywiście moja najczęstsza próba pogłaskania go, kończy się tym, że zaczyna machać łapą i muszę szybko się ewakuować żeby nie zostać podrapaną.
Dziwne stworzenie :-)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 11:59 am   

Mój kot uwielbia wszystko co miętowe, gumy, cukierki i paste do zebow ;) jest nałogowym pożeraczem owadów ale dzieki temu muchy mi nie dokuczaja bo od razu je zabija :) a najbardziej lubi wchodzic pod prysznic jak ja sie kąpie, wklada sobie głowke pod kran albo bawi sie lapkami lecącą wodą :) ale jak juz przychodzi czas na jego kąpiel to jest wielki wrzask :?
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 1:02 pm   

Tymi miętówkami to jestem zdziwiona. Zrobię dzisiaj eksperyment czy mój kot też lubi. Chociaż miętę na balkonie omija bez zainteresowania, za to podgryza lawendę. :roll:

Pamcia - kąpiesz kota?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:47 am   

kryszka napisał/a:

Pamcia - kąpiesz kota?


Kąpie raz na jakiś czas, przez pierwszy rok tego nie robilam bo weterynarz odradzal, jednak siersc zaczela mu sie filcowac, nie moglismy sobie z tym poradzic (mimo ze byl czesany codziennie) i go wykapalam bo wycieciu kilku kołtunów i siersc jest o wiele lepsza teraz :)
Teddy bardzo tego nie lubi (mimo ze lubi wode) ale kilka minut i po krzyku ;)
Ale kotów z krótka sierscia chyba nie trzeba kapać :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 12:01 pm   

Pytam się, bo wszędzie mówią i piszą, żeby kotów niepotrzebnie nie kąpać. Nie wiem jak jest faktycznie z tymi hodowlanymi i długowłosymi. A może suchy szampon skoro nie lubi się kąpać? Choć skoro czeszesz to chyba taki szampon nie rozwiązuje problemów z kołtunami...
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 2:13 pm   

Tez slyszalam z wielu źródeł ze nie powinno sie kąpać kotów poniewaz ich skóra ma naturalna bariere ochronna itd...jednak znajoma majaca tez persa sklonila mnie do tego i nie żaluje, moj kot bardzo lubi wode, tylko chyba szamponu nie znosi :/ ale jak juz wyjdzie z wanny to biega szczesliwy :) mysle ze z dlugowlosymi jest o tyle problem ze same sie dobrze nie umyja :) gdybym miala krotkowlosego kota to raczej bym go nie kąpała...
co do suchego szamponu to nie slyszalam :?
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl