Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciucholand
Autor Wiadomość
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 9:25 am   

Tylko tam kupuję swoje majtki i skarpetki :ok:
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 5:56 pm   

na pewno jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju :mrgreen:
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
Ostatnio zmieniony przez asia84 Czw Kwi 05, 2007 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 7:47 pm   

Mac-erson napisał/a:
Tylko tam kupuję swoje majtki i skarpetki :ok:


Rety - Mac-erson - że majtki tam są to wiem, ale skarpetek nie widziałam :razz:

Jedyne czego nigdy bym nie kupiła w ciuchlandzie to bielizna i buty (aż tak daleko posuniętej tolerancji na ciuchy z "drugiej" ręki to nie mam niee
_________________

 
 
 
Aga 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:05 pm   

Ja małemu kupuję w sumie większość z lumpeksach. Też mi odpowiada ten na Piotrkowskiej, naprzeciwko Hortexu. Ale ostatnio to warto iść w dniu wymiany. Tam dużo ludzi na handelek bierze, potem na allegro sprzedają.

A sobie jakośnic nie umiem wybrać, wszystko jakieśtakie babcine mi sięwydaje i niemodne...oka nie mam po prostu dobrego.
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:32 pm   

Bo te fajne i "modne" ciuchy są najpierw wertowane przez dziewczyny tam pracujące :lol:
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 2:16 pm   

Ja nie lubię ciuchlandów.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:34 pm   

ja generalnie też nie lubię tych sklepów ale mam jeden wyjątek, do którego lubię zaglądać, poszperać i często znajduję fajne i gustowne rzeczy. I niektóre z nich wcale nie są takie tanie jak by o tym świadczyŁa marka "ciucholand"
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:07 pm   

Pracowałam w hurtowni odzieży używanej-ubrania były przywożone z Anglii,Włoch,Norwegii.
Powiem tak/napisze były tam ubrania i nowe i stare.W workach znajdowałyśmy wszystko:
pampersy(zużyte),telefony komórkowe,pieniądze,złoto,zdechłe myszy,ciastka i cukierki.
Miałyśmy możliwość kupienie nowych ciuchów za grosze-na widok niektórych

:dribble: ciekła,torebki z najwyższej półki.Sama mam kilka oryginalnych ciuchów,ale nie kupuje w Ciucholandach-nie po pracy od kuchni :mrgreen:
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:09 pm   

Audiolka napisał/a:

Powiem tak/napisze były tam ubrania i nowe i stare.W workach znajdowałyśmy wszystko:
pampersy(zużyte),telefony komórkowe,pieniądze,złoto,zdechłe myszy,ciastka i cukierki.
:o
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:11 pm   

Pewnie ze szok-po pierwszym dniu pracy chciałam zrezygnować.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:14 pm   

Juz nigdy, przenigdy nie przymierze niczego w ciuchlandzie! Powinni informowac klientow ze wejscie na teren sklepu tylko w odzierzy ochronnej! :?
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:15 pm   

A ja nie kupowałam, nie kupuję i nigdy nie kupię czegokolwiek w ciucholandzie :-?
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:16 pm   

Ale nowe ciuchy tez tam są :mrgreen: :mrgreen: (jeśli dziewczyny z hurtowni wszystkiego nie zagarną dla siebie) :mrgreen:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 12:44 am   

dla mnie te ubrania smierdzą... a jak dotknę czegoś to zaraz mam ochotę umyć ręce... :?
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 12:59 am   

Ja kupuję w ciucholandach - masę fajnych ciuszków już tam nabyłam - bardzo lubię wiedzieć, że nie spotkam na ulicy dziewczyn ubranych tak jak ja :D i uwielbiam te spojrzenia znajomych pełne pożądania ;)
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 10:31 am   

MalaJu napisał/a:
dla mnie te ubrania smierdzą... a jak dotknę czegoś to zaraz mam ochotę umyć ręce... :?


śmierdzą-i to jest taki specyficzny zapach który dopiero po kilku praniach znika.Ale tak jak napisała Mili mnóstwo oryginalnych ciuchów można tam znaleźć.
Poza tym, nie wiem jak jet w innych hurtowniach(może pracują w sterylnych warunkach :?: )
:?
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 4:57 pm   

Przychylam się do zdania Mili. Ja też kupuję w takich sklepach. Czasem znajdę coś fajnego, a innym razem nic ciekawego nie ma. Zależy od dnia. Ale mogę się pochwalić, że mam kilka rzeczy takich, że nikt by nie uwierzył gdzie je kupiłam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 5:02 pm   

Chyba macie wrażliwe nosy. ;) Mi nic po pierwszym praniu nie śmierdzi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 6:04 pm   

Czasami zajrzę do takich sklepów, ale raczej nie mam żadnych zdolności do wyszukiwania czegoś ciekawego- moim jedynym łupem do tej pory jest czarna, elegancka torebka, bardzo fajna zresztą, za całe 1zł :lol: Owszem często widzę ładne, niezniszczone rzeczy, ale prawie zawsze w rozmiarze co najmniej dwa razy większym od mojego :( Natomiast moja siostra stała się niedawno specjalistką od wyszukiwania super rzeczy w jednym lumpeksie- na Piotrkowskiej, kupuje się tam na wagę- jest to duuuży sklep, dlatego byłam tam raz, no i na widok ilości wieszaków do przejrzenia, opadła mi szczęka... oczywiście i tak nic ciekawego nie znalazłam :kwasny:

Tak jak większość (a może i wszyscy?) jestem przeciwna kupowaniu używanej bielizny, butów, a osobiście nie bardzo widzi mi się kupowanie używanych spodni :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 6:56 pm   

Nigdy nie mogę w ciuchlandach znaleźć czegoś dla siebie. Jak widzę te wszystkie ubrania wiszące na wieszakach to po pięciu minutach ręce mi opadają i odechciewa mi się szukać. Poza tym nie bardzo wiem gdzie u nas w mieście są jakieś fajne lumpeksy :roll:
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 2:21 pm   

Byłam raz w ciucholandzie z koleżanką, która ma talent do wyszukiwania tam fajnych rzeczy, niestety od razu stwierdziłam, że ja się do tego nie nadaję...

Przeglądanie stert rzeczy, często wygladających jak psu z gardła wyciągnięte jest nie dla mnie... Nie mogłam tam znaleśc niczego szczególnego... Choc po koleżance wiem, ze można :smile:
_________________

 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 3:33 pm   

Przypomniała mi się zabawna historia związana z ciucholandem.

Otóż moja mama kiedyś kupiła tam jakiś sweterek albo bluzkę. Na mnie było za małe, ale pomyślała, że to taka fajna rzecz i oddała to swojej chrześniaczce (w sumie to nie było powiedziane skąd to jest). Ona była zachwycona, a jej mama śmiała się, że gdyby wiedziała skąd jest ta bluzka to by jej w życiu nie założyła. Bo ta chrześnica ma takiego strasznego bzika na punkcie higieny i czystości, że nawet wszystkie nowiutkie rzeczy ze sklepu musi od razu wyprać, a o przymierzaniu wcześniej też nie mam mowy
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 10:10 pm   

a jak tam sie nie przejmuje( za pierszym razem zaciagneli mnie tam na sile przynam sie bez bicia:) ) i kupuje w ciuchlandzie co prawda atakuje tylko rzeczy nowe z metkami ale i tak dzieki temu mam tylko ciuchow markowych w szafie ze hej . nie wiem jak jest w ciuchlandach w łodzi bo ja chodze tylko do tych co sa w miejcowosci gdzie mieszkaja moi rodzice ale tam to jest pełno handlarzy co sie bija tłuka i wyrywaja sobie włosy o te ciuchy - nowe nie nowe piora je a potem sprzedaja na rynkach straganach i na allegro. Przytznam ze jak widze takie dwie kobitki ktore w jednym reku trzymaja jeden rekaw bluzki a w drugim włosy swoejej przeciwniczki to przez jakis czas nie mam ochoty tam pzychodzic ae coz szybko mi to mija ciuchland - taki naprawde dobry uzaleznia - wiezcie jak sie wychodzi z wielka torba ciuchów armaniego perkinsówny diora i wielu wielku innych za które sie zapłaciło gosze to sie tam wraca bo chce sie jeszcze:):) moze to szalone ale cóz nie załuje nigdy nie zapomne miny mojej siostry jak po 2 godzinnym zachwycie moja kiecka od garego webera powiedziałam jej ile za nia dałam ( 12 zeta metkowana)- to było pieknie acha:) Wybór czy sie tam chodzi czy nie jest juz indywidualna sprawa kazdego. JA sie nie przejmuje chodze tam i dobrze mi z tym:):) :smile:
Ps w moich szafach jest juz prawie 1200 ciuchów jupiiiiii
_________________
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 10:12 pm   

Też czasami kupuję rzeczy z ciucholandu i nie ma w tym dla mnie nic wstydliwego w przeciwieństwie do niektórych osób :)
_________________

 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 11:10 pm   

My ostatnio z ciekawości co w takich sklepach jest poszłyśmy z mamą i siostrą.Ja kupiłam sobie marynarkę za całe 9 zł.Ogólnie mało rzeczy mi się tam podobało,ale akurat marynarka mi się trafiła :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 9:53 am   

Ja wczoraj weszłam u siebie na osiedlu do ciuchlandu i szok - wszystko po 5 zł, włącznie z jeansami, kurtkami itp. Wszystko wyprane i pachnące, w ogóle nie czuć tego charakterystycznego zapachu na ciuchach. Oczywiście kupiłam sobie cudne jeansy 3/4. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kwadrans_po
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 19, 2009 7:08 pm   

80% moich rzeczy to są właśnie ciuszki z lumpka :) Uwielbiam robić tam zakupy. Oczywiście mam swoje ulubione, sprawdzone sklepy :)
Nie to, że mnie nie stać na jakieś markowe, oryginalne rzeczy, wręcz przeciwnie. Ja po prostu lubię wyszukiwać jakieś niepowtarzalne, niebanalne ubrania 8)
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 10:06 pm   A najtańszy ciuszek z grzebalni?

A najtańszy ciuszek z grzebalni?
Mnie się kiedyś udało nabyć koszulę za całe 50groszy :) na wagę była.... złota :lol:
_________________
 
 
katrina 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 2:31 pm   

u mnie też w szafie króluje sporo ciuchów z lumpeksu, lubie robić tam zakupy, wiekszość moich rzeczy ma metki h&m lub henness, kokai, mexx itp ... :)
gatunkowo te ciuchy są lepsze niż np z naszego h&m , podobnie z rozmiarówką , też jest troszke inna.... kiedyś udało mi sie kupic 2 skórzane małe torebki wyjściowe z h&m za ....14zł :D

najtańszy ciuch 1zł spodnie w kant wyjściowe :D
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:13 pm   

Nigdy nie założę na siebie ubrania po kimś obcym, z ciucholandu. Omijam te sklepy szerokim łukiem. Gdyby nie było mnie stać na ciuchy, to już wolałabym chodzić w jednym stroju codziennie, ale własnym od nowości... niż mieć całą szafę cudzych ciuchów z metkami :?
_________________

 
 
stokrotka918 

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 1:39 pm   

Jeśli chodzi o fajny ciucholand w Łodzi to zdecydowanie polecam niewielki sklepik na Mazurskiej przy kilinskiego! rzeczy nie smierdza, wszystko jest prasowane i wieszane na wieszakach, wiec naprawde chodzi sie tam z przyjemnoscia:) czasem odwiedzam tez ciucholand na pietrynie, ale tam trzeba miec juz sporo czasu do obejrzenia wszystkiego.
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 7:06 pm   

Na Mazurskiej byłam kilka razy, co prawda nie znalazłam akurat nic dla siebie, ale muszę przyznać, że wrażenie bardzo pozytywne.
Troszkę na odwrót jest z ciuchami w pobliskiej grzebalni na Broniewskiego (w tych połączonych sklepikach przy przystanku autobusowym) - ciuchów dużo, ale raczej takich "grzebalnianych", choć właśnie tam od czasu do czasu wynajduję coś fajnego i niedrogo.
_________________
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 9:50 pm   

a ja nie mam nic z ciucholandów, ale nie dlatego, że uważam, że są ble tylko dlatego, że ja nigdy nic nie mogę tam znaleźć..nie ogarniam tej kuwety :D
mam koleżankę, która podczas okienka w trakcie zajęć potrafi jechać na Plac Wolności i wrócić z reklamówką naprawdę fajnych ciuchów, często nowych z metkami, za które płaci grosze..codziennie jest inaczej ubrana i wygląda naprawdę super :)
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 11, 2010 11:08 am   

Ja za bardzo nie umiem szukać, ale moja mama raz kiedyś tam zajrzy i zawsze coś fajnego znajdzie :lol:

Można czasem trafić markowe rzeczy np z Lonsdalle lub Nike :razz:
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 4:03 pm   

Ja nie mam nic przeciwko ciucholandom.
Sama w nich nie kupuje ale tylko dlatego że nie lubie takiego grzebania i dokładnie tak jak madzik_86
madzik_86 napisał/a:
nie ogarniam tej kuwety
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 4:29 pm   

A ja chodzę. :) Ostatnio znalazłam NOWĄ bluzkę z Diesel'a za 7 zł, i zupełnie nowe krótkie spodenki za 5, a także świetną miniówkę z jakiegoś jedwabopodobnego materiału. W tym sklepie, gdzie je znalazłam, ubrania sprowadzają z Danii. Niektórzy naprawdę kupują nowe ciuchy, w ogóle ich nie noszą tylko trzymają na dnie szafy, a później oddają do ciucholandów. Perełeczki się zdarzają, choć dużo jest różnych znoszonych i wypchanych "szmatek".
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 7:30 pm   

swojego czasu też często przebywałam w sklepach typu "secondhand" i jak poprzedniczki muszę przyznać, że mogą trafić się "perełki" jak i "ziarenka piasku" oprócz ubrań kupiłam tam też fajne zasłony na przepierzenie, obecnie nie chodzę, bo nie mam czasu.... i nie chce mi się tam siedzieć godzinami, ale ogólnie lubię te sklepy, bo mają swój klimat, a teraz widzę po tym jak się ich otworzyło jak grzybów po deszczu, że chcą przyciągnąć klienta dlatego już raczej coraz mniej "grzebanek" ,a więcej "wieszaczków"
_________________


udanego dnia Gość
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 9:18 pm   

Na tych wieszaczkach to często ciuchy są droższe niż w sklepie angielskim nowe w zwykłej cenie, nie mówiąc już o wyprzedaży. :smile:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 14, 2010 11:12 am   

U nas w jednym kiedyś były nowe sukienki takie na imprezę na wieszaczkach ale kilkadziesiąt zł kosztowały ale nie tak dużo :smile: Jedną kupiłam na wesele i mam ją do tej pory :D
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 9:09 am   

a ja ostatnio kupiłam w lumpku sukienkę- taką jak randomgirl na allegro :)
za 25 złotych :) była na wieszaczku :)

całkiem nowy zgierski lumpek koło urzędu skarbowego :)
_________________
 
 
mkotyna2 

Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 2:09 pm   secondhand w łodzi

super ciuszki można trafić w Łodzi w "piaskach" na retkini, teraz będą też sprzedawać w dobrych cenach przez internet
"eciuch" chyba, o ile dobrze pamiętam, tylko nie wiem czy pl czy com...
w każdym razie będzie można coś fajnego wychaczyć :)
 
 
Miguela 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 47
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 7:32 pm   

ja też kupuję...rzadko bo rzadko ale zdarza mi się zajrzeć i nie raz kupiłam naprawdę fajne ciuszki :) :)
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 7:36 pm   

eciuch.pl działa :) w second-handach (ładniej brzmi :P ) czasem można wyhaczyć naprawdę ekstra rzeczy i to za bezcen
_________________


 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 9:10 am   

ewa.krzys napisał/a:
eciuch.pl działa


strona działa, ale nie ma tam żadnych produktów...
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 9:21 am   

espina, właśnie dokładnie to samo zauważyłam po napisaniu wczorajszego posta. Może dopiero są w trakcie wstawiania ubrań ...
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl